Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hayirli olsun , insallah tutunur, hic ayrilmazsiniz. Benimde ohss riskinden dolayi 1 transfer olmustu.insallah senin sonucunda benim gibi olur.bol protein, su..ananas suyu da iyi gelmisti bana..mide agrisi, kusma v.s baslarsa merkezi ara mutlaka..

Tebriklerrr.....masallah ..darisi isteyen herkese.

Hayirlisi ile emanetlerini al gel..hic ayrilmayin insallah.

Hosgeldin kaan bebek:KK55::KK55:saglikli, mutlu uzun bir omrun olsun...masallah kilosu cok iyi tam isirmalik, sevmelik..

Bu aralar bebek ozlemim costu.yok mu ankara da oturup, dogum yapacak..sevmeye gitsem , totosuna totosuna vursam, isirsam.:KK9:kesin kimseden ses cikmaz , ben boyle sevdigimi yazinca:KK34:

cok tesekkur ederim insallah Allahim banada nasip eder.ben biraz endiseliyim acikcasi dun aynur hanim biraz vahimmisim gibi konustu.suan karnimda sislik falan yok pozitif olursa baslar dedi.ben de merakla bekliyoru insallah olmam.
sende ne gibi degisiklikler olmustu nasil hissettin kendini o donemde?

Canım donmuş tedavisi mi olacak? Donmuşsa bir adet dönemi geçmesi yeterli. Taze tedavi olacaksa 3 ay beklemelisin. Nur Hanım bana öyle demişti. Nur Hanım eylülde dönecek :KK43:
Kadın doktorlardan Funda Hanım'ı öneririm. Aynur Hanım ve Betül Hanım'la diyaloğum olmadığı için bir şey diyemiyorum.

dondurulmus kalmamıstı 3 ayda cok uzunmus :KK43:

Çok sevindim canım. Hadi bakalım hayırlısı :) Bat ne zaman?
Ben iyiyim şükür. Opu belli değil daha adet bile olmadım :)

bat ne demek bilmiyorum ki ben :KK43: anam ne cahilim :KK52::KK52::KK52::KK52:

bir dahaki adet tarihi mi demek eğer öyle nisan 14 gibi incicim tedavin başladı mı ozaman

Cetrotide yakıyordu beni ama Allah'tan 2 kez kullanıyordum. Bu lucrin fenaymış. Yaparken ayrı acıyor, yaptıktan sonra sızlıyor :KK50:

Alttan bakılması sakıncalı değil ki...

Valla bilmiyorum korkuyorum işte belkide sakıncalı değildir ama istemiyorum yinede ne bileyim zor günler atlatıyoruz koruma içgüdüm biraz hızlı çalışıyor sanırım bundan kaynaklı kendimi sakındığımıda arkadaşlarımıda sakınmak istiyorum biraz hassasım ondan sanırım...

kızlar hepinize merhaba ;

pazardan beri bakamadım hiç benim boynum tutuldu yine hala çok fenayım ama meraktan çatladım geçmişe de bakamadım

verde nasılsın iyi misin ?

western sanırım transfer olmuş umarım senden güzel haberler alırız

incicim tedavi nasıl gidiyor ? opun ne zaman ?

kabakçiçeği umarım sende iyisindir

aysuncum sanada çok geçmiş olsun inşallah iyisindir ve en kısa sürede bebişine kavuşursun

mikro bebişler nasıl ?

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum
mummu canım ıyıyım teşekkürler küçük çaplı bir depresyona girip çıktım:KK53:
sanada çok geçmiş olsun dikkat et kendine .buarada kistin geçmiş bir daha hiç olmasın inşallah.
tedavin hayırlı olsun
önumuzdeki ay derken nisan da dim? kaçında?
Canım onlar o an o kadar heyecanlı oluyorlar ki girseler de heyecandan miniği falan göremezler :)
Fotoğrafını veriyorlar zaten onu görsünler :KK1:
kıyamam zaten bişey anlamıyo 2-3 gunde bir tüp bebekbrifingi veriyom adama
bilgilensin diye ben uzmanım ya:KK1::KK1::KK1:

inşallah öyledir ya çok sıkıyu canımı öyle olunca

mimozacım benim bildiğim altan bakılması sakıncalı deyil
burada olan arkadaşların hepsi ilk muayeneleri alttan bakılmıştı öyle hatırlıyorum ama tabi üsten gözükürse daha iyi olur inşallah cumaya bende görürüm keseyi

Bilmiyorum canım yaa koruma içgüdüsü sanırım kendimi koruduğum gibi sizler içinde tedirgin oluyorum sonuçta aynı süreçten geçtik birbirimizi anca biz anlarız. İnşallah görürsün değişik bir his sonrada kalp atışını bekicez Allah yardımcımız olsun :nazar::nazar:

bir dahaki adet tarihi mi demek eğer öyle nisan 14 gibi incicim tedavin başladı mı ozaman

Evet canım beklenen adet tarihi :)
Tedavimin pasif bölümü başladı :) Lucrinle uzun protokole başladık bakalım.

Valla bilmiyorum korkuyorum işte belkide sakıncalı değildir ama istemiyorum yinede ne bileyim zor günler atlatıyoruz koruma içgüdüm biraz hızlı çalışıyor sanırım bundan kaynaklı kendimi sakındığımıda arkadaşlarımıda sakınmak istiyorum biraz hassasım ondan sanırım...

Korkmana gerek yok. Sakıncalı olsa Memorial gibi bir hastanede yapılmazdı değil mi :KK34:
Bu arada dediğim gibi alttan ölçüm yapılmalı özellikle ikizlerde.

sanada çok geçmiş olsun dikkat et kendine .buarada kistin geçmiş bir daha hiç olmasın inşallah.
tedavin hayırlı olsun

evet canım nisan 14 gibi filan seninde o aralarda di mi ?artık merkezde bolbol karşılaşırız şu soğan kürüne başladım bu gün devam etsem mi acaba bilemedim kabakçiçeği yapmıştı o kürü banada o söylemişti

mummu kızzz benımde olası adet tarihim 14 nisan :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aynı zamanda başlıyomuş opu aynı gün transfer aynı gün pozitif aynı gün doğumda beraber gidermişizz:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

Çakırcım evet sakıncalı değil. Özellikle ikiz gebeliklerde alttan bakılıp ölçüm yapılması lazım.
evet incim bende öyle biliyorum

Bilmiyorum canım yaa koruma içgüdüsü sanırım kendimi koruduğum gibi sizler içinde tedirgin oluyorum sonuçta aynı süreçten geçtik birbirimizi anca biz anlarız. İnşallah görürsün değişik bir his sonrada kalp atışını bekicez Allah yardımcımız olsun :nazar::nazar:
anlıyum canım o tedirginlik bende de oluyu ama bence sakıncalı olsa dr yapmaz kuzenim tüp bebek yaptı ikizleri 5 yaşında kese ve kalp ölçümlerini altdan bakmışlar sordum iki defa baktılar dedi altdan

tedavin hayırlı olsun

evet canım nisan 14 gibi filan seninde o aralarda di mi ?artık merkezde bolbol karşılaşırız şu soğan kürüne başladım bu gün devam etsem mi acaba bilemedim kabakçiçeği yapmıştı o kürü banada o söylemişti

kist fılan yoksa daha içmene gerek yok bence ama yınede kabak çiceğinede bii sor

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Çok sevindim canım tebrik ederim...
Allah hepimize nasip etsin inşallah...

evet incim bende öyle biliyorum

anlıyum canım o tedirginlik bende de oluyu ama bence sakıncalı olsa dr yapmaz kuzenim tüp bebek yaptı ikizleri 5 yaşında kese ve kalp ölçümlerini altdan bakmışlar sordum iki defa baktılar dedi altdan

Hayırlısı olsun canım. Rabbime emanet olsun kuzularımız. :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Mummu ve verde sizin başlangıç tarihleriniz byük bir gecikme yaşamazsam opu zamanıma denk geliyor :)

Aleyküm selam :KK16:
Hoş geldin Kaan bebek :emir_bebek::nazar:
Allah sana sağlıklı, hayırlı, uzun, huzurlu bir ömür nasip etsin, anneni babanı sana seni de babanla annene bağışlasın :nazar:
Aysunum tekrar konuşursa selamlarımızı ve tebriklerimizi ilet...

Buraya geldiğinde doğurmuş olursam gelirsin sevmeye :KK34:

Insallahhhh.Senin icinde bizim icinde...Oglusa sozun var zaten,unutmayalim:KK34:Ayyy insallah incim.
Kızlar bu lucrin benim canımı çok yakmaya başladı. Her geçen gün acıtıyor yaparken :KK50:
Canim haklisin hem yakiuor, hem de cok fena kasiniyor..az kaldi dayan canim.

Kızlar merhaba kızkardeşim 6 aylık hamile bugün ultrasyon muayenesi vardı bende yanında gittim bebeği görmek için çoooook güzel bir duygu rabbim bizede o günleri nasip etsin inş. Benim cumaya randevum var aynı doktora veeee doktor demezmi gel bi bakalım sana cuma günü birdaha bakarız önce çok korktum ya çıkmazsa dedim o zaman cumaya çıkar dedi bende tamam dedim yattım muayene masasına kalbim yerinden fırlayacak sanki :) Bir tane gebelik kesesi göründü 10 mm kan değerlerine göre ikiz gibi demişti nur hanım doktorda dedi bunun arkasında olabilir 2 hafta sonra dahada netleşir dedi şaşkınım valla :KK52::KK52::KK52:
Masallah cok sanslisiniz , kuzenler kardes gibi buyuyecek..

cok tesekkur ederim insallah Allahim banada nasip eder.ben biraz endiseliyim acikcasi dun aynur hanim biraz vahimmisim gibi konustu.suan karnimda sislik falan yok pozitif olursa baslar dedi.ben de merakla bekliyoru insallah olmam.
sende ne gibi degisiklikler olmustu nasil hissettin kendini o donemde?
Ben insallah ohss olmazsin demek istemiyorum.insallah olursun ama hafif atlatirsin.
Benim transfrin 6.gunu asiri karin ve mide agrisi basladi, idrara cikamadim, nefes almakta zorlaninca hemen merkeze gittik.Ben agir gecirdim.merkezde araliksiz kusmaya basladim.ilac verip kan aip yatisimi yaptilar.Nur hnm kan sonuclarimla odama gelip gebelik haberini vermisti..zor bi surecti cok sukur cektiklerime degdi.insallah gebelik elde edilir, ohss yi hafif atlatirsin..

X