Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ama biraz acemiyim kullanım konusunda kusura bakmayın

hoş geldin canım..bende yeni sayılırım.uzun zamandır takip ediyordum ama bir türlü yazamıyodum..bi cesaret dün yazmaya başladım.tedavin hayırlı olsun..umarım bizde tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız...

kızlar bugün müstecep bey opudan önce son kez takibimi yaptı..8 yumurta oluşmuş gayet güzel daha da artabilir dedi..bu gece çatlatma iğnesini vurucam perşembe sabahı da yumoşlarımla geçici olarak vedalaşıcam inşallah..opuda bana da şans dileyin,dua edin...benim de dualarım sizinle...

canım bende semra hanım takip etmiyor diye biliyordumda sasırmıstımda senin takibini semra hanım yaptı zannettim ben semra hanım takiplerimi yapsın istiyorum ama malesef takip yapmıyorrr hayırdır ne jesti yaptı?
cakırcım hayırlısı olsun ins tedavin
kabakcicegi canım suan bebişlerini almıssındır veya almak uzeresindir Rabbim yardım etsin 9 ay senden ayrılmasınlar

teşekkür ederim canım,hoşbulduk.inşaallah rabbim dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasipetsin.

Allah yardımcın olsun Umut.. İnşalah sen de bebişlerine kavuşursun

merhabalar.....
ikiz gebe olmanın özel mutluluğunu yaşayian kalbim şimdide ikiz annesi olmanın hazzını yaşıyor...hele prematüre ikiz annesi olmak hepsinden özel ve zormuş..

artık evimizdeyiz bildiğiniz gibi...hatanedeyken bişey anlamamışım...şimdi 1de derine 35 cc biberonla süt veriyorum..gazını çıkarıyorum..altını alıyorum..45 dakika...
2 de derine 50 cc biberonla süt veriyorum..gazını çıkarıyorum..altını alıyorum...45 dakika...biberonları yıkayıp steril makinasına koyuyorum...15 dakikada süt sağıyorum...ortalama hepsi 2 saat..deniz 2 saatte 1 besleniyor en başa dönüyoruz...yani ben uyumuyorum...
tüm bu yorgunluğa biberonların tam bitmesi ödül oluyor ama malesef genelde ya yarım kalıyor yada tam bitemiyor..işte bu çok büyük bi psikolojik etki yaratıyor insanda..emzirse insan kaç cc aldığını bilmeyeceği için emmeyince doudu der bırakır ama şimdi...çok sıkılıyorum...

nasıl geçicek bu çocuklar nasıl beslenicek bilmiyorum...
evde olmak gibisi yok ama yinede..tabi hastaneden çıkınca babamız tam bi pimpirik oldu..niye kustu niye hıçkırıyor niye bitiremiyor ...acaba kaç gr aldılar bugün...çok şey yazasım var aslında bu cümleler içinde olduğum durumu anlatmıyor sanki...ama kafamıda topluyamıyorum...

şimdilik benden bu kadar...

canım çok sıkıldığın anda onlar için harcadığın çabayı,onları beklediğin zamanları hatırla...bir arkadaşım da senin yaşadıklarını yaşamış... 6.5 aylıkkken doğmuş minikleri.. ama bak şimdi 2.5 yaşındalar.Rabbim sabrını verir..sen hazzını yaşa... bize de bol bol dua et... :)

Hoşgeldin cnm gerçekten kızların dediği gibi yokluğun çok belli oluyor...Bnm durum aynı leke olarak devam ediyor çok sinir bozucu bu hafta kontrolüm var bakalım durumum ne korkuyorum

kizlar hamile arkadaslari kutluyorum.size bir sorum olacak.bende bu yada önümüzdeki ay baslayacagim.rahim filmi icin adet bitiminde memoriale gitmis olsam cektirmek icin ve ayrica ön görüsme nasil oluyor .muayene ücretlimi.ve rahim filmi ne kadar.ben yurtdisindayim ayrica

sen bu zorluklarıda aşarsın bugune kadar gelen zorlukları bir bir aştın geride bıraktın şimdi biraz daha sabırla bebişlerinin günden güne büyügüne şahid olarak devam edersin senin gibi güçlü biri yapar eminim ayy yyaa onlarla ilgilenmek ne kadar güzeldir yaa keske benimde olsa herşeye razıyım uyumamaya fln bıcırıkları öp cnmmm

mrb canım..aranıza yeni katılanlardan biriyim.ama hamilelik ve doğum sürecini yakından ve merakla takip ettim.minik ikizlerine hep dua ettim..allah onları çok şükürki sana ve babalarına bağışladı.umarım bu sıkıntılı ama bir okadar keyifli günleri atlatırsın.ayrıca bebişlerin çok tatlılar maşallah.allah analı babalı büyütsün

Merhaba umut. Sen de yenilerimizdensin sanırım :) Ben bilmiyorum seni anlat hele kimsin kimlerdensin Kaçıncı denemen vs. Anlat işte :)

Hilburum
Zamanla düzene girer beslenmeleri inşaallah. Oy kuzular evlerine kavuştu sonunda

Hoşgeldin cnm gerçekten kızların dediği gibi yokluğun çok belli oluyor...Bnm durum aynı leke olarak devam ediyor çok sinir bozucu bu hafta kontrolüm var bakalım durumum ne korkuyorum

Hoş buldum kuzum
İçini ferah tut, sadece leke bebekle ilgisi yok inşaallah.

Belki merhaba. Rahim filmi adetin 8., 9. veya 10. günü çekiliyor. Hastanede 800 lira gibi bir şey yanlış hatırlamıyorsam. Ön görüşme ücretsiz. Yalnız rahim filmi için de randevu alman lazım.

Mart Tayfası

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
dicay
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi gebelik test tarihi 14 mart perşembe
kezban
mry24
mucize
mummu
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
umut27
western

Yok mu arttıran

Son düzenleme:
Canım on görüşme ucretsiz ta ki başlamaya uygun görülene kadar rahim filmini nerede cektirecegine bagli ucret olarak daha önce asilama yada tup yaptırdınmii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…