Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sağol canım :)) ay valla heyecandan ölcem galiba heheh dün gece rüya gördüm ilk defa. rüyamda 10. gün test yapıyorum değerim 34,9 çıkıyor. iyi mi bu anlamadım

Ay küsüratına kadar görmüşsün :)
İyi tabi olmaz mı, gerçeğinde bunun kat ve katı çıksın inşaallah...

olmadı uygun formatta değildir diyo niyeki (evlilik takvımı için)

canım / işareti mi koydun - işareti mi? oradaki format bunlardan birini istiyordu. hangisi hatırlayamadım ama örnekte vardır.

Ay küsüratına kadar görmüşsün :)
İyi tabi olmaz mı, gerçeğinde bunun kat ve katı çıksın inşaallah...

valla gördüm ben de şaşırdım :))) inşallah canım yaa.. bundan sonra geri sayım başladı asıl. eve dönerken araba otursam mı uzansam mı ayy ya araba çukura girerseee..

Sakin ol :)
Eşin mi kullanacak aracı? Söylersin ona. Başka biri kullanacaksa da uyarın canım.

Sakin ol :)
Eşin mi kullanacak aracı? Söylersin ona. Başka biri kullanacaksa da uyarın canım.

eşim kullanır canım. uyarırırm kesin zaten. evet sakin olmam lazım. derin nefess...
Rabbimden hayırlısı.
senin randevun ayın kaçındaydı canım? bir de kime?

eşim kullanır canım. uyarırırm kesin zaten. evet sakin olmam lazım. derin nefess...
Rabbimden hayırlısı.
senin randevun ayın kaçındaydı canım? bir de kime?

O da dikkat eder merak etme :) En sağdan yavaş yavaş gidin :)

13 martta canım. Nur Hanım ve Semra Hanım.

O da dikkat eder merak etme :) En sağdan yavaş yavaş gidin :)

13 martta canım. Nur Hanım ve Semra Hanım.

çok az kaldı canım.. :) inşallah hayırlı, uğurlu olur, bebekler getirir sana. bak bebek demedim, bebekler dedim belki hastanede bir ara karşılaşabiliriz valla..

kızlar ben çıkıyorum. yavaştan hazırlanayım.
dualarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun...

Kizlar geldim ben.17yumurtam toplandi.umarim hepsi kalitelidir.agrim oldu baya.igne yaptilar gecti.ohss riskine karsi 2gun sonra konrole gitcem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…