Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar pıhtılaşma çıkarsa eger tedavinin kaçıncı gününde başlanıyo ilaca yada igneye testi yaptırmak istiyorum ama yetişirmi bilemiyorum tedirgin oldum bide özellikle pıhtılaşma olmak üzere şu önemli testleri yazarmısınız hangi bölümde yapılacagıyla beraber

Canım trombofili paneli diye geçiyor. Genetikte yapılıyor. Ön görüşmeye gittiğinde istek kağıdı al bunun yanında kadın doğumda bakılması gereken değerler de var. Özel laboratuvarlarda 1 hafta 10 günde çıkıyor.

incim bu istek kagıdı olmadan yaparlarmı acaba bizim burda araştırma hastanesinde zaman kazanmış olurum diyorum görüşmeden önce versem yaparlarmı acaba denk getirebilirsek görüşürüz inş seninle çok sevinirim

Vallahi canım bilmiyorum ki :26:
Evine yakınsa bir randevu al hem genetikten hem kadın doğumdan bir dene şansını. Bazı doktorlar yapıyor ama bazıları yapmıyor maalesef.

canım Allah yardımcın olsun inşallah en güzel kalitede yumurtaların toplanır hepsi de güzelce döllenir.. :))

ya cahıllığime verin ama sayfayı nasıl güncelliyoruz 1 ileri 1geri gelmekten yoruldum?
bırde bende evlılık takvımı istiyom ama yenıyım bende yapabılıyommu nasıl yapılıyo?
birde ben nıye gulen suratlar kullanamıyom?

kızlar merhaba.. transferim saat 5-5,30 arası olacakmış. semra hanım yapacakmış.. şimdi evdeyim, bir saate çıkacağım.. dualarınızı bekliyorum.
hacet namazı kıldım. Allah'tan diledim.. O isterse biliyorum ki herşey mümkün.

canım sayfasyı f5 tuşu ile güncelleyebilirsin. klavyenin tepesinde vardır.
evlilik takvimi kullanıcı kontrol panelinde profil düzenlemede. evlilik tarihlerini giriyorsun.
gülen suratları ben de zor yaptım :) yukarıda yeni mesajlar/özel mesajlar/burçlar diye giden bir kısım var ya. oradan forum ayalarına tıkla forum ayarlarına gir. en altta çeşitli seçenekler-standar editör-toolbarı seç ve kaydet.

canım çok teşekkür ederim f5 tamam da diğerlerini becerirmiyim bilemıyorum sana anlatmıslrdı ama o zaman bnde baktım olmadı
bıdha deniyım

Kabakçiçeğim minişlerini al ve gel
Sıkıca tutunsunlar inşaallah...
Bu arada büyük gün 14 mart

Kabakçiçeğim minişlerini al ve gel
Sıkıca tutunsunlar inşaallah...
Bu arada büyük gün 14 mart

sağol canım :)) ay valla heyecandan ölcem galiba heheh dün gece rüya gördüm ilk defa. rüyamda 10. gün test yapıyorum değerim 34,9 çıkıyor. iyi mi bu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…