Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sağol canım :)) ay valla heyecandan ölcem galiba heheh:KK1: dün gece rüya gördüm ilk defa. rüyamda 10. gün test yapıyorum değerim 34,9 çıkıyor. iyi mi bu anlamadım:KK43:

Ay küsüratına kadar görmüşsün :)
İyi tabi olmaz mı, gerçeğinde bunun kat ve katı çıksın inşaallah...

olmadı uygun formatta değildir diyo niyeki (evlilik takvımı için)

canım / işareti mi koydun - işareti mi? oradaki format bunlardan birini istiyordu. hangisi hatırlayamadım ama örnekte vardır.

Ay küsüratına kadar görmüşsün :)
İyi tabi olmaz mı, gerçeğinde bunun kat ve katı çıksın inşaallah...

valla gördüm ben de şaşırdım :))) inşallah canım yaa.. bundan sonra geri sayım başladı asıl. eve dönerken araba otursam mı uzansam mı ayy ya araba çukura girerseee..:KK43:

canım / işareti mi koydun - işareti mi? oradaki format bunlardan birini istiyordu. hangisi hatırlayamadım ama örnekte vardır.

valla gördüm ben de şaşırdım :))) inşallah canım yaa.. bundan sonra geri sayım başladı asıl. eve dönerken araba otursam mı uzansam mı ayy ya araba çukura girerseee..:KK43:

Sakin ol :)
Eşin mi kullanacak aracı? Söylersin ona. Başka biri kullanacaksa da uyarın canım.

eşim kullanır canım. uyarırırm kesin zaten.:KK1: evet sakin olmam lazım. derin nefess... :KK1:
Rabbimden hayırlısı.
senin randevun ayın kaçındaydı canım? bir de kime?

O da dikkat eder merak etme :) En sağdan yavaş yavaş gidin :)

13 martta canım. Nur Hanım ve Semra Hanım.

O da dikkat eder merak etme :) En sağdan yavaş yavaş gidin :)

13 martta canım. Nur Hanım ve Semra Hanım.

çok az kaldı canım.. :) inşallah hayırlı, uğurlu olur, bebekler getirir sana. bak bebek demedim, bebekler dedim :KK1: belki hastanede bir ara karşılaşabiliriz valla.. :KK1:

kızlar ben çıkıyorum. yavaştan hazırlanayım.
dualarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun...:KK3:

Kizlar geldim ben.17yumurtam toplandi.umarim hepsi kalitelidir.agrim oldu baya.igne yaptilar gecti.ohss riskine karsi 2gun sonra konrole gitcem.

X