Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bende bundan bir ay önce çektirmiştim..ama ben özel bir kurumda 350 liraya yaptırdım.benim bildiğim memoryl biraz daha pahallıya cekiyor galiba

Kizlar selaaaaaaammmm. Su an telden yaziyorum cok yazamicam sanirim :) ciktim. Iyiyim cok sukur. Ugurbocegi de burda. Onun da transferi bugundu tanismis olduk))
Artik geri sayin basladiiii.

Kizlar selaaaaaaammmm. Su an telden yaziyorum cok yazamicam sanirim :) ciktim. Iyiyim cok sukur. Ugurbocegi de burda. Onun da transferi bugundu tanismis olduk))

canım hayırlı olsun kaç tane transfer ettiler
uğur böceği sanada hayırlı osun canım
pozitifleri görün inşaalh

ben çok fazla kişiyle paylaşmadığım için durumu kendi kendime yaşıyordum bi cok seyi.. burda yazılanları okuyunca insan daha da heyecanlanıyor.. sayenizde anlıyorum durumun ehemmiyetini:)

inş... canım bakalımm ben nasıl geçiricemm bulantı konusunu

inşallah canım yaaa... dua edinn banaaa

canım rabbiğm yardımcın olsunn seni hiç bırakmasınlar inş...

merhaba ben de aranıza yenikatıldım

hoşgeldin canımmm

hoşgeldin
bende yenilerdenim

sende hoşgeldinn canımmm

çakırr sanki çabucak bitti senin tedavin inş.. hayırlısıyla bebeklerine kavuşursun bu seferrrr

bu yazıyı önceden okudum ama her okuduğumda tekrar duygulanıyorumm ister istemezzz

Kizlar geldim ben.17yumurtam toplandi.umarim hepsi kalitelidir.agrim oldu baya.igne yaptilar gecti.ohss riskine karsi 2gun sonra konrole gitcem.

maşallah canım sayı gayet güzel inş.. ohss olmadan atlatırsın

canımm tabiki zordur ama hiç sıkılma biz onları ne zorluklarla bulduk tabiki büyütmekde biraz zorlu geçicek nazlı bebekler ya annesii .erkekler bu konuda nedense daha takıntılı oluyorlar.allahtan tatalımı tatlı bir annen var yanında bi bakmışsınız yaşına gelmişlerrr

öp o kuzuları yerimeeee

Mikro ve dentur neredesiniz

canım ben aslında hep buralarda olmaya hazırım ama dedimya hattımız sorunlu nedense akşam çalışıyo.sabahtan akşama kadar patlıyorum yok akşam geliyoo

4gün kaldı canım bitmesine burası çoooooook güzel çok sabah 9da giriyoruz saunalara buhar odaları buz magraları termal havuzlar hamam derken saat 3 oluyo 6saat nası geçiyo anlamıyosun.gözenekler kapandı suratım bebek teni gibi oldu istanbula gitmek istemiyirum

canım cok sukur artık evinizdesiniz annesi artık okadar olacak neyseki annen varda sana yardım ediyordur bizim icin derin ve denizi op bizede dua edin hayırlısı ile ins bizde boyle boyle oldu uyutmadı vs diye yazalım ins

kabakcicegi ve uğurböceği gozunuz aydın ins hayırlı haberlerinizi alırız artık

mikrom canım benim senin adìna çokk sevindim çok mutlu oldum Rabbim kucagına almayı saglıklı hayırlı evlatların olmasını nasip eylesin
söz sana bebek görmeye gelcem.çok seviyorum hepinizi sanki hepiniz benim kardeşim arkadaşımsınìz.

Inslh guzel haberlerini aliriz canim.arkandanda ben geliyorum.

canım yeni değilim aslında ama memorialda yeniyim...28 yaşındayım 2 başarısız aşılama ve sebepsiz infertilite...perşembe opum var bekliyorum işte..ilk tüp denemesi o yüzden biraz heyecanlıyım.. umarım son olur...senin problemin ne canım ne kadardır tedavidesin...

ohh eğlen canımm bizim yerimizede eğlennn.aminn canımm inş.. tamammm bekliyorum o zaman ama bu sözünü unutma tamamm

14 mart bayramımız olur inşaallah.
Uğurböceğini ben tanımıyorum Ben yokken mi geldi topiğe? İnşaallah onun bebekleri de sıkıca tutunur

Bu topikte görmedim seni önceden de ondan sordum :)
Hakkında hayırlısı olsun. İlk denemenin heyecanı bambaşkadır. İnşaallah bebeklerin gelir.
Benim sorunum genetik hastalık taşıyıcılığı 3.tedavim için gün sayıyorum. Öyle :)

Merhaba canim benim 3basarisiz denemem var bunlarin arasinda kendiliginden hamile kalmistim yani tuple degil ama 2.5aylikken kurtaj oldum. Dusuk yaptim yaniiii...bundan sonrada tupden once histereskopi yapip oyle tup tedavisine basliyordu doktorlar cunku kurtajdan sonra rahimde yapisiklik olusmustu.fakat o da care olmadi hep negatiff...ben hic tuple hamile kalmadim acikcasi ...memorialdeki muayenede de nur han.ve semra han.yine histereskopi dedi ben biliyodum zaten..fakat nur han.hazir hastaya anestezi vermisken lap.yapalim sag tupunde genisleme var sivi birikmesine neden olabiliyor dedi..bircok sy denenmis ama bu embriyo kalitesinin tutmamasinin nedeni tupten gelen sivilar olabilir dedi..durum boyle yani...bende adetle randevu alacam ama gun gecti hala olamadim bekliyorum iste..iste bu yolda ne deseler yapiyoruz .ama ben hep simdiye kadar hep cok iyi dokt.larda tedavi oldum.hep prof.larda tedavi gordum.ama bu tecrubelerime dayanarak memorial cokk farkli..keske bastan bulabilsydim burayi bukqdar ugrasmak zorunda kalmazdim iste kismettt...

Mart Tayfası

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
dicay
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi gebelik test tarihi 14 mart perşembe
kezban
mry24
mucize
mummu
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
uğurböceği
umut27
western

Listemiz gün geçtikçe kabarıklaşıyor

Son düzenleme:
Transferi olan arkadaslar insallah ama insallah bebekleriniz sizi asla birakmaz insallah yaaa duacinizim...
İnciii senden naber gorusemedik canim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…