Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bilmem ki beni sanki randevu öncesi aramışlardı diye hatırlıyorum bence sen bir alo de..

merhaba canım. bana belirtmediler. ama ben özellikle semra hanımı transferimde istedğimi söyledim. eğer takvimi müsait olursa gelecek. onun dışında kim olacak bilmiyorum. mesela ben müstecep beye hiç muayene olmamıştım ama opumu o yaptı. çok iyi biri.

yani farklı doktor politikası geriyor evet. geçmişte yazdım, ben biraz sorunlar yaşadım. ama sonra tabiri caizse carladım ondan sonra istediğim iki doktora yazdılar beni sadece. seni geren bir doktor olursa sakın kabul etme. benim başıma geldi. çıkınca ağlamıştım. zaten hormon yiyoruz psikoloji etkileniyor. özellikle belirtirsen anlayış göstereceklerdir, hastanın moralini önemsiyorlar çünkü.

Allah yardımcın olsun inş ilk denemende yavruna kavusursun sana birşey sormak istiyorum senin tüm takiplerini semra hanım mı yaptı?

amin inşallah hepimiz... ben ilk randevuda görüştüm semra hanımla sonrasında takibi funda hanım yaptı ama prosedur bu zaten. dr lar takıp yapıyor öğleden sonra semra hocayla birlikte toplantı yapılıp her hasta tek tek degerlendirilip işleme nasıl devam edileceğine karar veriliyor. semra hanımın her hastayı takip etmesi mümkün değil. ki semra hocaya arkadasım vasıtasıyla gittim ilk görusmeden sonra bi daha görmedim :) ki yaptıgı jesti anlatamam:)

Mucizem senin için önemli olan kaliteli olması. Sayı hiç önemli değil. Biz PGT tayfasında sayı biraz daha önemli. İnşallah en az iki yavrukuşun önce göbüşüne sonra kollarına gelir...

Mart Tayfası

aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi
kezban
mucize
mummu
sblkmbsr
sezyal (lap)
sumeyye
western

İnci kontrol grubuna beni de ekleyebilirsin

Canım bir gün öncesi galiba telesekreter arıyor. Randevuya gelecekseniz 1'i tuşlayın gelmeyeceksiniz şunu falan diyor Tereddüt ediyorsa hastaneyi arayıp randevuya geleceğini söylesin.

canım merhaba.. bugün gerçekleşiyor inşallah transfer.. arayıp saati bildirmelerini bekliyorum çokheyecanlıyımmmm :))))

Canımmm dualarımız seninle Heyecan dorukta İnşallah yakında bir hamilelik haberi de senden gelecek

incimmmm yaaa daha aramadılar. ben dayanamadım sabah 9 buçuk gibi aradım. biz size haber vericez dedi kadın, biraz da gıcık oldu bana sanırım erken aradım diye
tedirginim aksi bi durum yoktur inşallahhhhhhh

içini ferah tut karamsar düşünme herşey yolunda gider inşallh
bırde farklı doktor polıtıkası dediğiniz ne oluyoo istediğimiz doktora muayene olamıyozmu?

inşallah canım yaaa... dua edinn banaaa

ben de önce kibar bir dille hassasiyetimi söylerim,
kibarlık işe yaramazsa çarlamaya geçerim :))
erkek kadın takıntım yok ama yine de insan başladığı doktorla devam etmek istiyor, bu da en doğal hakkımız değil mi ama :)

kızlar bişe soracam bu doktor isteğine nerye,kime belirtiyorsunuz?oradan oraya yönlendirmsinler biliyim kime ne diyeceğimi.
soru saçma oldu galiba

içini ferah tut karamsar düşünme herşey yolunda gider inşallh
bırde farklı doktor polıtıkası dediğiniz ne oluyoo istediğimiz doktora muayene olamıyozmu?

ya malesef canım her randevuda farklı doktora verebiliyorlar.. biraz sıkıntılı olabiliyor. tedavi başında da belirtiyorlar zaten ama kabul etmezsen zorlarsan istediğin doktora da verebiliyorlar.

kızlar bişe soracam bu doktor isteğine nerye,kime belirtiyorsunuz?oradan oraya yönlendirmsinler biliyim kime ne diyeceğimi.
soru saçma oldu galiba

canım senin ilk muayenen oldu mu? yani her gün seni kan aldıktan sonra yeniden arıyorlar tedavi süresince. dozunu söylüyorlar ve ertesi gün hangi doktorun seni kontrol edeceğini. o sıra belirtebilirsin işte.

kesinlikle hakkımız zaten zor bir süreç yani.. mutlaka dile getirirsin talebini. ben burda derdimi anlattım kızlar akıl verdi söyle diye. söyledim çok da iyi oldu. ondan sonra rahat ettim :))

ya malesef canım her randevuda farklı doktora verebiliyorlar.. biraz sıkıntılı olabiliyor. tedavi başında da belirtiyorlar zaten ama kabul etmezsen zorlarsan istediğin doktora da verebiliyorlar.

teşekkür ederim ben erkek doktor istemityorumda onun için sordum
ldı ben ön görüşmeye gttiğimdede aynur hanımdan randevu almıstım,önce betül hanım tahlıllerımı gordu sonra aynur hanım geldı muayene ettı.
aslında bı acıdan guzel farklı doktorlar yanı bırdoktor değilde büyük bir ekip inceleyip karar veriyoo beu cok guzel bence.
bırde tarnsferde semra hanımı ıstersek ayrı üzret ödüyormuyuz?
yada şöyle de diyebilirim tarsfer yapacak doktor bu kadar önemlımı?

ben de özellikle erkek doktor istemediğimi sürekli söyledim. onu belirtirsen zaten erkek doktora vermiyorlar canım. ama işte opuya müstecep bey girdi. hemşireler bana opuya ve transfere her doktorumuz girmiyor demişti. transfere kimin gireceği o kadar önemli mi ben de bilmiyorum açıkçası ama semra hanımı isterseniz özellikle yazabiliriz dedi hemşire bana, ben de yazdırdım. yok canım ayrı bir ücret ödemiyorsun.

kesinlikle hakkımız zaten zor bir süreç yani.. mutlaka dile getirirsin talebini. ben burda derdimi anlattım kızlar akıl verdi söyle diye. söyledim çok da iyi oldu. ondan sonra rahat ettim :))

bizde senin sayende tecrübe etmiş olduk, iyi ki burası var değil mi :)
bugün senin için dua edicem, rabbim inş hayırlı olanı ve gönlündekini nasip eder.

ya bak şimdi korktum erkekek doktor istemediğini söylediğin halde erkek mı verdiler ama bn bunu kabul etmezsem nolur.
şimdi şöle bişeyde var ben devlet hastanesine sırf bunun için gtmıyorum.
neyse artık bu hassasiyetımızı özellıkle vurgularız

yok canım ben istemiyorum yine de dersen vermezler. ben birşey demedim öyle deyince. o yüzden değiştirmediler. ama sen illa ki istemiyorsan dersin mutlaka. anlayış gösterirler eminim )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…