Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

dentur nerelerde ya

kabakçiçeğim öğlen gibi ararlar seni. 4-5 gibi transferiniz var gelin derler Çok heyecanlı

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

kalan: 28

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar

Mart Tayfası

aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi
kezban
mucize
mummu
sblkmbsr
sezyal (lap)
sumeyye
western

Son düzenleme:
Kizlar bir şey sorucam- randevu aldıktan sonra tekrar arayıp kendini hatırlatmak gerekmiyor deyilmi?

Eşimin kız kardeşi bu gu gün geliyor , randevusu yarına. Biz burda olmadığımız sürede beni (türkiye numarasını yazdırmışdım) hastaneden aramış olmazlar deyilmi :26::26:

Hayırlı sabahlar verdecim.
Ben yokken katılan arkadaşlarımızdansın galiba. Hoş geldin. Tedaviye başladın mı?

hoşbuldum aslında bu ay başlıcaktık ama 1 ay erteledik nasıp dıyorum
ama bıryandanda bu ay başlıcak cok arkadaş var aralarına katılmak isterdim nasıp artık

canım merhaba.. bugün gerçekleşiyor inşallah transfer.. arayıp saati bildirmelerini bekliyorum çokheyecanlıyımmmm :))))

kabakçiceği, yanılmıyorsam senin bugün transferin vardı değil mi?
transferi hangi doktorun yapacağı konusunda seni bilgilendirdiler mi ? ya da senin doktor tercihin oldu mu?
mart ayında başlayacağım ben de ama hastanenin farklı doktor politikası açıkcası geriyor biraz beni,
insan psikolojik olarak bir doktora adapte olmuşken sürekli sürekli başka doktorlara muayene olmak biraz sıkınıtı.
ben başlarken bu durumu belirticem farklı doktor istemiyorum diye, tabi isteğim ne kadar geçerli olur bilemiyorum.

dentur nerelerde ya

kabakçiçeğim öğlen gibi ararlar seni. 4-5 gibi transferiniz var gelin derler Çok heyecanlı

incimmmm yaaa daha aramadılar. ben dayanamadım sabah 9 buçuk gibi aradım. biz size haber vericez dedi kadın, biraz da gıcık oldu bana sanırım erken aradım diye
tedirginim aksi bi durum yoktur inşallahhhhhhh

aminnnnnnnn... ben de böyle olayım inşallahhh....

amin arkadaşımmmmm çoookk teşekkürlerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…