Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Mikrom bayıldım yaaa Çok güzel çıkmışsınız Ne güzel bir kare, 8 ay sonra kendi bebeklerin kucağında olacak inşaallah...

Hilburumun meleklerini de gördüm Dudakları nasıl da büzmüşler

Mikrom bayıldım yaaa Çok güzel çıkmışsınız Ne güzel bir kare, 8 ay sonra kendi bebeklerin kucağında olacak inşaallah...

Hilburumun meleklerini de gördüm Dudakları nasıl da büzmüşler

inşş...canım o sayfalarda başka fotolarıda var onları gördünmüü

Gitmeyelim mi
Sen randevunu aldın mı?

gidelim canımm fazla oturunca biraz sıkıntı çekiyoruz kasıklarım ağrıyor sen yokken bu kadar da durmuyordumm net beni bırakıyodu bak oda özlemiş seni

randevu henüz almadım bankodaki kızlar daha erken demişti olmazsa yarın alırımm

sabah buluşalımm tatlımmm iyi gecelerrr byy

hoş bulduk canım..amin..inanın okadar samimi ve içtensinizki hepinizi çok yakından tanıyomuşum gibi hissediyorum çünkü uzun süredir takip ediyorum sizi sessiz takipçilerinizdendim.ya evet öyle görünüyor ama hala kararsızım nur hanımı beklesemmi acaba diye..

Tamam canım aman seni ve bebeklerimizi yormayalım
Öpüyorum görüşürüz

Aile gibi olduk burada gerçekten.
Sesli takipçi ol bundan sonra :)
Yaşla ilgili bir sıkıntın yoksa bekleyebilirsin. Nur Hanım'la da konuş bunu.

Aile gibi olduk burada gerçekten.
Sesli takipçi ol bundan sonra :)
Yaşla ilgili bir sıkıntın yoksa bekleyebilirsin. Nur Hanım'la da konuş bunu.
yazarim insallah canim.yasim 30 bir kac ay bekleyebilirim aslinda ama biraz sabirsizim..biran once baslamak istiyorum..genetik tesler bir ciksin nur hanimla gorusup oyle karar veririm artiik

kızlar güneydın ;

Herzaman ki gibi yine bir kaç gündür yoktum geçmişi okuyamadım malesef hepinize bi günaydın demek istedim. Bu arada aklım kabakçiçeğinde transferi gerçekleşti mi ?

bugün ancak akşam üstü tekrar nete girebileceğim hepinize hayırlı haftalar

günaydın kızlar

incimmmm bitanem hoşgeldin özledik seni canım tatilin güzel geçmiş sevindim sen gelince çostu buralar bakıyorumda
herkez seni beklemiş

mikrom canım bulantıları sormuşsun benim bulantılarım olmadı canım çok nadir ara zorladı sadece ama genelde 7. hafta itibari ile
başlıyormuş inşallah seninde bulantısız geçer canım

kabakçiçeğim canım minişlerini laıyormuşsun bugün hayırlı olsun sımsıkı tutunup hiç bırakmasınlar inşallah canım

kızlar bu aralar yorgun ve uykusuz hissediyorum kendimi işlerde haraketli yazamıyorum ama takipteyim

Günaydıııınnnnn

yazarim insallah canim.yasim 30 bir kac ay bekleyebilirim aslinda ama biraz sabirsizim..biran once baslamak istiyorum..genetik tesler bir ciksin nur hanimla gorusup oyle karar veririm artiik

Hakkında hayırlısı olsun inş.

günaydın kızlar

incimmmm bitanem hoşgeldin özledik seni canım tatilin güzel geçmiş sevindim sen gelince çostu buralar bakıyorumda
herkez seni beklemiş

Günaydın canım
Hoş buldum
Dağılmış herkes Toparlarız yine :)

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnnnn güzel anneler ve anne adayları

bugün kabakçiçeğinin transferi vardı..

herşey güzel olacak inş...
bebişlerini al gel cnm..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…