Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

slm millet nasılsınız ben hastalık hastası oldum resmen napıcam bilmiyorum bu huyumdan vazgecmem lazım

günaydın kızlar hayırlı haftalar nasılsınız

tedavideki arkadaşlar hayırlı olsun inşallah kaliteli sağlıklı yumurtalrınız olur ve sıkı sıkı tutunurlar inşallahh

julıaa canım ben ateş aczanesinden almıştım ilaçları gerçekten çok yardımcı olmuşlardı tavsiye ederim

belki canım inşallah meleğin sana süpriz yapmıştır hemen kan testi yaptır canım

uğur böceği hayırlı olsun canım iğneler malesef can yakıyor sana tavsiyem iğneden sonra yürü ve kolanya yada alkolle bol bol
ov zor ama bebişler için dayanıcaz ben son iğnemde ağlamıştım artık ama değer inşallah pozitif sonuçlar alırsın canım

aysunayyy nasılsın canımmmmm

mikro happyy nasılsınz canlar

hilalcim çıktınızmı hastanedennn[/QUOT

tşkr ederım ıns pozıtıf sonuclar alırız bu agrılar gercekten zor sonunda gülerız hep beraber ınş bugun aradım hastaneyı bu ıgne kısıden kısıye degısıyormus bazı kısılerde cok agrı yapabılıyormus doktorum belkı degıstırecek haber beklıyorum

iyiyim canım saol sen nasılsın senin hamilelik nasıl gidiyor mide bulantısı başladımı sende bende tık yok

merhaba canım geçmiş okuyordum.ben iyiyim ama çok yorgunum eşimle farklı şehirlerde oldugumuz için bu hafta sonu ben gittim.cumartesi akşamı iş çıkışı yolculuk yaptım.direk kayınvalidemlere gectik,(kayınpederim rahatsız) ordan eve derhen uyuduğumda sabah oluyordu pazar akşamı tekrar yolculuk annemlere geldim.yattığım yeri beğenmişim heralde sabah zar zor uyandım ama çok yorgunum.

Evin banyosunda problem var,sigortadan eksper çağırdım,oğlumla ilgileniyorum,doktoruyla hemen hemen hergün konuşuyorum ayın 20.de kemik iliğinden örnek alınacak yine..tüp bebek işiyle ilgileniyorum,genetiğimiz ankarada muhterem bahçe diye bir profta yapılıyor onunla ilgileniyorum,ege üniv.yurtdışı donörüyle ilgileniyorum,lösevden arıyorlar onunla ilgileniyorum,babamın çektiği kredide problem oldu bankayla uğraşıyorum.şirkette muhasebeciyim onunla ilgileniyorum.ruhen bitiğim aslında telefonla konuşmaktan sesler beynimde yankılanıyor.

Bunun için buraya az vakit ayırabiliyorum.sizi okuyorum fakat bazen karıştırıyorum.benden böyle.kendi dertlerimle sıktım sizi kusura bakmayın.

Mart ayı gümbür gümbür gelir inş.bütün arkadaşlar:KK49::KK49::KK49: Böyle döner..
Sizi seviyorum ve dualarımdasınız.rabbim hepinize sağlıklı,salih,hayırlı evlatlar vermeyi nasip etsin ve evladınızla sınamasın inş.

Birde kızlar sadece allahtan korkun.başka hiçbirşeyden korkmayın.çünkü korktuğunuz şey başınıza geliyor.bunu yaşamış biri olarak nacizhane fikrim.tabiki haşa bende allahtan korkuyorum,fakat anne olduktan sonra özellikle oğlum uyuduğunda ve yanlızken oğluma birşey olursa,onu kaybedersem diye düşünür çok ağlardım ve bu başıma geldi.rabbim sizin çektiğiniz bu sıkıntılara karşı çok güzel günler nasip etsin.kalabalık birer aileler olun inş.:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım sıkmak ne demek burda hep birbirimize destek olmak için varız inş.. senin tedavinde hayırlısıyla güzel sponuçlanacak ve gelen evladın diğer evladına şifa olacakk inş..

mikrooo nasılsın dün sana özelden msj göndermeye çalıştım ama olmadı galiba

gelmedi kuzum sen yeniden dene bi.benim net sorunlu kızlar sakın yanlış anlamayın bırakıp kaçmıyorum heeee

günaydın kızlar hayırlı günler hayırlı haftalar olsun inşaallah.
tedaviye başlayan arkadaşlara bol bol yumoşları olsun ve tutunsunlar inşaallah.
micro canım nasılsın. nasıl gidiyor hamilelik. bulantın falan varmıı.
ben meraktan ölücem nerdeyse. hastaneden de aramadılar. randevu için. orda olup olmadıklarını çok merak ediyorum.
happy canım sen ne yaptın. nasılsın. sende bulantı falan varmı.

iyiyim canım saol sen nasılsın bende birşey yok henüz inş.. ordalar canım aksini asla düşünmeee

bana da anlatın ne çıkartıyorsunuz :KK1:

canım rapor çıkartmaya çalışıyoruz kan sulandırıcı iğneler için sen nasılsın neler yapıyorsunn

kızlar benim transferim yarın olacak inşallah. bana dua edin. 5. gün transferi olacakmışş.

maşallah kzumm al bebelerini gel bol bol dua et sana sıkı sıkı tutunsunlar inşş..

:KK1::KK1::KK1: ultrason makınası alalım:KK1:

bencedeeeee eşime dedim hiç soğuk karşılamadıı:KK1::KK1:

Sabahtan beri azmettim geçmişi okudum ama gözlerim fena :KK37: Ne okuduğumu da unuttum :KK1: Neyse. Herkes iyi sanırım. Problem yok. Çok sevindim. Ben de haftasonu ailemin yanına gitmiştim.:KK55: Bu kısa tatil çok iyi geldi bana. Ama bugün çok yorgunum. Akşam olsa da eve gidip uyusam diye bekliyorum. :KK31:

nerelerdesin akasyam hiç karşılaşamadıkkk diyorum bende .hepiniz kısa da olsa dinlendiniz maşallahh

Herkese selam :KK16:
Hepinizi çok özledim :KK16:
Herkes iyi mi?
Ben bomba gibi döndüm :KK1: İyi ki gitmişiz çok iyi geldi, kafamı dağıttım. Şimdi 13 martı iple çekiyorum :KK52:

hoşşgeldinnnnn canıımmm nerelerdesin sen ya sen olmayınca kimse konuşmuyorrr gitme kuzum başka biyerlereeee:KK20::KK20::KK20:

hilbur bu sabah kuzularıyla eve dönüyormuş, çok sevindim :KK16: Allah'ım bundan sonra hep güzel günlerini göstersin, 4 kişilik yuvanızda mutlu, huzurlu, sağlıkla yaşayın inşaallah :KK16:

mikrom nasılsınız iyi misiniz :KK16: :)

happyim siz de iyisiniz inşaallah :KK16:

Akasyam :KK16:

çakırım tedavi nasıl gidiyor?

denturum :KK16:

lotusum :KK16:

sumeyyem :KK16:

zambağım minişin ve sen nasılsınız :KK16:

Cananım her daim uyku modunda :KK1:

qingdaom :KK16:

kezbanım :KK16:

kabakciceğim :KK16:

aysunum :KK16:

nurmem ve minikleri :KK16:

tuğçecim :KK16:

almina her şey yolundadır inşaallah :KK16:

mucizem :KK16:

sevda sen de hoş geldin :KK1: :KK16:

begonvilcim kanaman geçti mi tamamen canım?

juliaaacım :KK16:

westerncim :KK16:

meryemcim:KK16:

mummucum :KK16:

sezyalcim :KK16:

medicalcim :KK16:

Herkes iyi mi :KK16:

Unuttuğum yoktur umarım :26:

iyiyim canım rabbime şükür nur hanım çok hızlı hareketlerde bulunma dedi.tedaviden kalan yumoşlar baya büyümüşş onlar ağrı yapıyorlar haricinde bir sıkıntımız yokk .hilalin bebişleriyle fotomuzu gördünmüüüü:KK52:

Hoş buldum :KK16:
İyiyim şükür canım. Bugün dönecektim :KK1:
İlk 2 gün Üsküp'te gezdik, akrabalarım var arkadaşlarımız var orada onları gördük. Üçüncü gün Gostivar'a gittik, Vardar Nehri'nin olduğu ve Türklerin yoğun olarak yaşadığı şehir. Nehrin doğduğu yerdeki alabalık çiftliğine gittik, müthişti. Önce balıkları izledik havuzda sonra hüplettik. Eşime diyorum ben fazla bakmayayım yiyemeyeceğim yoksa :KK1:
Ay bir de biz oradayken olaylar çıktı. 3 hafta sonra seçim varmış. Biber gazıyla tanıştım, yüzümüz gözümüz boğazımız yandı :KK1:
Dolu dolu bir 3 gündü.
Sizi özlemek dışında her şey güzeldi. Ay nasıl alışmışım size :KK16:

Randevunu erkene aldın mı?

Adet oldun mu?

Ay ben de dün oldum, korkuyordum gecikecek diye bu kez bekletmeden geldi :KK31:

ohh helal sana iyi gezdinnn ama artık çıkış yokkk gitme kuzum biyerlereeee .hayırlı olsun kırmızılarda gelmişşş.bebelerine gittikçe yaklaşıyorsunnn

Mikrom alıntılarından gördüm :)

Nisannur canım Allah kolaylık versin. Eşinle iş nedeniyle ayrısınız sanırım. Allah yardımcınız olsun. İnşaallah en kısa zamanda yine bir araya gelirsiniz.
Senin için çok dua ediyorum... Yavruna şifa olacak size de can olacak bir melek en kısa zamanda sağlıkla hayırlısıyla gelir inşaallah...

Hayırdır canım ne oldu?
Bu tedaviler psikolojimizi alt üst etti resmen :KK14:
canım ya bu sıralar midem cok bulanıyor birde başım ağrıyor bgn haberlerde doktorlar baş agrısı bulantı kusma varsa beyinde tümör olabilir doktora gidilsin felen dedi bende kusma yok ama hemen randevu aldım ama taaa haftya eşimde yoktur birşey diyor ama ne bileyim ya

Mikrom alıntılarından gördüm :)

Nisannur canım Allah kolaylık versin. Eşinle iş nedeniyle ayrısınız sanırım. Allah yardımcınız olsun. İnşaallah en kısa zamanda yine bir araya gelirsiniz.
Senin için çok dua ediyorum... Yavruna şifa olacak size de can olacak bir melek en kısa zamanda sağlıkla hayırlısıyla gelir inşaallah...

kopya çekebilirsin kuzummm ne var ne yok net beni bırakmadan iki laf edelim hattımızda sorun varmış şimdide .kapattırıcaz bu hattı kablosuz alıcaz inş. ama ne zaman bilemiyorumm.bu baya bir ısrarcıyım ama işten kafasını kaldıramıyor kocacığım :KK43:(

canım ya bu sıralar midem cok bulanıyor birde başım ağrıyor bgn haberlerde doktorlar baş agrısı bulantı kusma varsa beyinde tümör olabilir doktora gidilsin felen dedi bende kusma yok ama hemen randevu aldım ama taaa haftya eşimde yoktur birşey diyor ama ne bileyim ya

Bu tarz paranoyaklıklar arada beni de yokluyor desem :KK14:
Allah'ın izniyle bir şey yoktur. Psikolojik de olabilir canım. Doktora gideceksin ama içini rahatlatmak için :KK34:

kopya çekebilirsin kuzummm ne var ne yok net beni bırakmadan iki laf edelim hattımızda sorun varmış şimdide .kapattırıcaz bu hattı kablosuz alıcaz inş. ama ne zaman bilemiyorumm.bu baya bir ısrarcıyım ama işten kafasını kaldıramıyor kocacığım :KK43:(

Yaaa yenisini almadan bunu kapattırmayın :26:
Ben iyiyim şükür. İnşaallah 13 martta daha da iyi olurum :)
Sende ne var ne yok? Aldın mı randevu?
Bu aralar misafir yoğunluğu yaşıyorsun. Aman dikkat :KK31:

Bu tarz paranoyaklıklar arada beni de yokluyor desem :KK14:
Allah'ın izniyle bir şey yoktur. Psikolojik de olabilir canım. Doktora gideceksin ama içini rahatlatmak için :KK34:

sagol canım ya ins birşey yoktur randevu aldım ama ben doktora gitmeye cok useniyorum ama gitmedende rahat edemem bakalım ne olcak

mikro canım nasılsın nasıl gidiyor kuzuların nasıl :KK49:

kızlar hadi ben yatıyorum iyi geceler size

merhaba arkadaşlar..uzun zamandır sizleri takip ediyorum..ama birtürlü yazmaya cesaret edemiyodum.nasip bugüneymiş.bende ilk tedavimi memorylda yaptırmıstım ama mağlesef negatifle sonuçlandı.doktorum aynur hanımdı.ikinci tedavim için 10 gün önce nur hanımla görüştüm.biz mart adetinde başlamayı düşünürken bizden genetik testler istedi ama neyazıkki bu testler biray önceden çıkmadığı için nisan ayına kaldık..kusura bakmayın biraz acemiyim yazdıkça alışırım heralde..ayrıca hamiş kalan arkadaşları da tebrik ediyorum darısı isteyipte olmayan herkezin başına inşallahh...

sagol canım ya ins birşey yoktur randevu aldım ama ben doktora gitmeye cok useniyorum ama gitmedende rahat edemem bakalım ne olcak

İçini ferah tut :KK34:
İyi geceler canım.

Yaaa yenisini almadan bunu kapattırmayın :26:
Ben iyiyim şükür. İnşaallah 13 martta daha da iyi olurum :)
Sende ne var ne yok? Aldın mı randevu?
Bu aralar misafir yoğunluğu yaşıyorsun. Aman dikkat :KK31:

etmezmiyim canım ben oturuyorum gelenler yapıp kendileri içiyorlar :KK1::KK1: banada getiriyorlar bu arada

canım inş.. bişey çıkmayacak ama sen yinede tedbiri elden bırakma.böyle gelgitler hepimiz yaşıyoruz bazenn.kuzularım inş..iyilerdir teyzesi insan sürekli görmek istiyoo şimdilik bir sıkıntımız yok şükürr

incimmm nasıl aktarılır ben bilmem 2139 da sonda resimmm:KK1:

Aktarmaya gerek yok canım bakıyorum hemen :KK52:

merhaba arkadaşlar..uzun zamandır sizleri takip ediyorum..ama birtürlü yazmaya cesaret edemiyodum.nasip bugüneymiş.bende ilk tedavimi memorylda yaptırmıstım ama mağlesef negatifle sonuçlandı.doktorum aynur hanımdı.ikinci tedavim için 10 gün önce nur hanımla görüştüm.biz mart adetinde başlamayı düşünürken bizden genetik testler istedi ama neyazıkki bu testler biray önceden çıkmadığı için nisan ayına kaldık..kusura bakmayın biraz acemiyim yazdıkça alışırım heralde..ayrıca hamiş kalan arkadaşları da tebrik ediyorum darısı isteyipte olmayan herkezin başına inşallahh...

Merhaba duygu hoş geldin.
Ya kızlar neden uzaktan izliyorsunuz gelin yazın ne var çekinecek :KK1:
Hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah. Nisan ayında başlayacağına göre başka bir doktora gideceksin?

hoşgeldinn canım inş.. bu tedavinde evladını kucağına alırsın rabbim fazla aratmasın inş...

incim nere gidiyorsun bi online görünüyosun bi değil.bende kaçıcam daha namaz kılmadımm maalesef bu saatte

X