Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

slm millet nasılsınız ben hastalık hastası oldum resmen napıcam bilmiyorum bu huyumdan vazgecmem lazım

Mikrom alıntılarından gördüm :)

Nisannur canım Allah kolaylık versin. Eşinle iş nedeniyle ayrısınız sanırım. Allah yardımcınız olsun. İnşaallah en kısa zamanda yine bir araya gelirsiniz.
Senin için çok dua ediyorum... Yavruna şifa olacak size de can olacak bir melek en kısa zamanda sağlıkla hayırlısıyla gelir inşaallah...

Hayırdır canım ne oldu?
Bu tedaviler psikolojimizi alt üst etti resmen
canım ya bu sıralar midem cok bulanıyor birde başım ağrıyor bgn haberlerde doktorlar baş agrısı bulantı kusma varsa beyinde tümör olabilir doktora gidilsin felen dedi bende kusma yok ama hemen randevu aldım ama taaa haftya eşimde yoktur birşey diyor ama ne bileyim ya

kopya çekebilirsin kuzummm ne var ne yok net beni bırakmadan iki laf edelim hattımızda sorun varmış şimdide .kapattırıcaz bu hattı kablosuz alıcaz inş. ama ne zaman bilemiyorumm.bu baya bir ısrarcıyım ama işten kafasını kaldıramıyor kocacığım (

Bu tarz paranoyaklıklar arada beni de yokluyor desem
Allah'ın izniyle bir şey yoktur. Psikolojik de olabilir canım. Doktora gideceksin ama içini rahatlatmak için

Yaaa yenisini almadan bunu kapattırmayın :26:
Ben iyiyim şükür. İnşaallah 13 martta daha da iyi olurum :)
Sende ne var ne yok? Aldın mı randevu?
Bu aralar misafir yoğunluğu yaşıyorsun. Aman dikkat

Bu tarz paranoyaklıklar arada beni de yokluyor desem
Allah'ın izniyle bir şey yoktur. Psikolojik de olabilir canım. Doktora gideceksin ama içini rahatlatmak için

sagol canım ya ins birşey yoktur randevu aldım ama ben doktora gitmeye cok useniyorum ama gitmedende rahat edemem bakalım ne olcak

mikro canım nasılsın nasıl gidiyor kuzuların nasıl

kızlar hadi ben yatıyorum iyi geceler size

merhaba arkadaşlar..uzun zamandır sizleri takip ediyorum..ama birtürlü yazmaya cesaret edemiyodum.nasip bugüneymiş.bende ilk tedavimi memorylda yaptırmıstım ama mağlesef negatifle sonuçlandı.doktorum aynur hanımdı.ikinci tedavim için 10 gün önce nur hanımla görüştüm.biz mart adetinde başlamayı düşünürken bizden genetik testler istedi ama neyazıkki bu testler biray önceden çıkmadığı için nisan ayına kaldık..kusura bakmayın biraz acemiyim yazdıkça alışırım heralde..ayrıca hamiş kalan arkadaşları da tebrik ediyorum darısı isteyipte olmayan herkezin başına inşallahh...

İçini ferah tut
İyi geceler canım.

Yaaa yenisini almadan bunu kapattırmayın :26:
Ben iyiyim şükür. İnşaallah 13 martta daha da iyi olurum :)
Sende ne var ne yok? Aldın mı randevu?
Bu aralar misafir yoğunluğu yaşıyorsun. Aman dikkat

etmezmiyim canım ben oturuyorum gelenler yapıp kendileri içiyorlar banada getiriyorlar bu arada

canım inş.. bişey çıkmayacak ama sen yinede tedbiri elden bırakma.böyle gelgitler hepimiz yaşıyoruz bazenn.kuzularım inş..iyilerdir teyzesi insan sürekli görmek istiyoo şimdilik bir sıkıntımız yok şükürr

incimmm nasıl aktarılır ben bilmem 2139 da sonda resimmm

Aktarmaya gerek yok canım bakıyorum hemen

Merhaba duygu hoş geldin.
Ya kızlar neden uzaktan izliyorsunuz gelin yazın ne var çekinecek
Hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah. Nisan ayında başlayacağına göre başka bir doktora gideceksin?

hoşgeldinn canım inş.. bu tedavinde evladını kucağına alırsın rabbim fazla aratmasın inş...

incim nere gidiyorsun bi online görünüyosun bi değil.bende kaçıcam daha namaz kılmadımm maalesef bu saatte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…