🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Yumurtlama günü estradiol ölçtürdüm 41 çıktı çok mu düşük yani bunu yükseltmek için napabilirim. Normalde 180-190 ve üzeri olması gerekiyormus araştırmam sonucu bu şekilde buldum. Aranızda yumurtlama görünce bu değeri ölçtüren var mı

Merhabalar benı de ekler misiniz listeye.Sat 19 nisan bat:15 mayıs.
48 aylık bir oğlum var Allah uzun ve saglıklı omurler versın. Birde kızım olsun cok ıstıyorum. Çalışmalara bu ay basladık cunku gecen ay sıgorta yaptırdım 😂❤️ilki de cok zor olmustu yumurtlamama sorunum vardı hormon tedavisi gormustum yıne aynısı olacak dıye korkuyorum. Bır haftadır lh test yapıyorum ancak yeterınce koyulasma goremedım.yumurtlama belırtılerım var son bır yıldır anlıyorum artık yumurtladıgım zamanı bugunde catladı emınım cok az koyulastı gerı sılındı nıye olur bu yumurtalar mı kalıtesız

Eklentiler

• 69B3D666-8B5F-4D4F-9A33-95D09517F6EF.jpeg
    69B3D666-8B5F-4D4F-9A33-95D09517F6EF.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 59
Canlar birşey soracağım bu ay yumurtlama günlerimi hep gece değerlendirdim eşimin iş sebebiden dolayı sizce sorun olur mu

Merhaba adetime iki üç gün var düzensiz oluyorum ama kasık göğüs ve bel ağrım var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ovulasyon da resimdeki gibi sizce neden böyle yardımci olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG20240502152656.jpg
    IMG20240502152656.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba adetime iki üç gün var düzensiz oluyorum ama kasık göğüs ve bel ağrım var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ovulasyon da resimdeki gibi sizce neden böyle yardımci olabilir misiniz
Düzensizse yumurtlamanızda düzensiz olabilir.yumurtluyorsunuz muhtemelen

Hosbuldum canim🥰 iyiyim cok sukur Nisan ayi adetinden sonra biraz deneme oldu bakalim sonuc nasil olacak beklemedeyim. Tahmini bat 8 Mayis yarin insaallah testlere basliyorum😍 Hepimiz icin hayirlisi olsun🌸
Sen nasilsin? Neler yapiyorsun?
İyimiş kuzum senin az kalmış. Başla teste buraya da at ama. Bende ne olsun yuvarlanıp gidiyoruz marttaki kimyasaldan sonra hsg çektirmeye karar verdim ve çektirdim. Her iki tüpümde de hafif tıkanıklık varmış işlem sırasında açıldı şükür. Şunu öğrendim ki her şerde bir hayır varmış kimyasal olmasaydı mazallah dış gebelik olma riski varmış hafif tıkalı tüplerde buna da şükür 🙏

İyimiş kuzum senin az kalmış. Başla teste buraya da at ama. Bende ne olsun yuvarlanıp gidiyoruz marttaki kimyasaldan sonra hsg çektirmeye karar verdim ve çektirdim. Her iki tüpümde de hafif tıkanıklık varmış işlem sırasında açıldı şükür. Şunu öğrendim ki her şerde bir hayır varmış kimyasal olmasaydı mazallah dış gebelik olma riski varmış hafif tıkalı tüplerde buna da şükür 🙏
Ayy insaallah canim atarim tabi ki🥰 Yaa iyi ki cektirmissin tupler de acildiysa yakin da guzel haberlerini aliriz insaallah😍

Yumurtlama günü estradiol ölçtürdüm 41 çıktı çok mu düşük yani bunu yükseltmek için napabilirim. Normalde 180-190 ve üzeri olması gerekiyormus araştırmam sonucu bu şekilde buldum. Aranızda yumurtlama görünce bu değeri ölçtüren var mı

Beni de hoca adetin 12. günü çağırmıştı e2 baktı. sonra çok düşük çıktığı için bana östrojen hormonu ilacı verdi. 16. gün için tekrar kontrole çağırdı. gittiğimde rahim duvarı ve yumurta iyi görünüyor dedi. kendi kendine yumurtlayacaksın bu nedenle dışarıdan müdahaleye gerek yok dedi. Kısmet bakalım.

Siz de sonucunuzu mutlaka gösterip ilaç yazdırın bence

İç çamaşırıma çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş ama peçeteyle sildiğimde temiz. Bu yerleşme kanaması ne zaman oluyor regle 5 gün var

merhaba sonuçlarımı koyuyorum örnek olması adına bat 6 mayıs
ilk sonuç 10 dpo
ikinci sonuç 11 dpo sabah idrarı
üçüncü sonuç 11 dpo öğleden sonra
regl geçtikten sonra kan vereceğim sonuçları buraya atacağı iyi veya kötü benzer şeyler yaşayan veya karşılaştırmak isteyen olur
gözle sonuçlar daha belirgin
semptom nasıl derseniz gögüslerim baya dolu dolu ve ağır
büyük wc regl öncesi gibi ayıptır söylemesi ama neyden bahsettiğimi biliyorsunuz (normalde reglye 1 gün kala böyle olur şimdi 4 gün kala wc başaldı) ondan semptom olabilir normalden farklı bi durum
ara ara gaz sancısı mı krampmı anlamadıgım bi ağrı spazm gibi bişey
onun dışında yorgunum başkada bişeyim yok

Eklentiler

• IMG_8972.jpeg
    IMG_8972.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 38
Beni de hoca adetin 12. günü çağırmıştı e2 baktı. sonra çok düşük çıktığı için bana östrojen hormonu ilacı verdi. 16. gün için tekrar kontrole çağırdı. gittiğimde rahim duvarı ve yumurta iyi görünüyor dedi. kendi kendine yumurtlayacaksın bu nedenle dışarıdan müdahaleye gerek yok dedi. Kısmet bakalım.

Siz de sonucunuzu mutlaka gösterip ilaç yazdırın bence
Benim doktorum estradiol baktirmaba gerek yok dedi ama ben birgebeningunlugu ebru ceyalandan danismanlik aldım o bana baktirmami tavsiye ettim. Ben 18.gün ölçtürdüm testte yumurtlama gördüm ertesi gün gidip baktırdım. Ve o gün çatlamada oldu. Çatlamadan sonra baktirdigim için değerim nekadar doğruyu yansıtıyor bilemedim. 1 hafta sonrada progesteron baktiracagim çatlama güzel oldu mu ona bakmak için.

Kızlar yarin regl günüm. Son bir saattir rahim kısmıma sanki ufak ufak aralıksız iğne batması gibi bir sancı oluyor. Sizce neden olabilir. Regl ağrısı gibi değil garip bir sızı. Anlamadım

X