🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Nasıl yani sat a göre mi böyle ultrason da mı böyle benim sat a göre değil geç döllenme dedim. 4+5 ti. Bugün 5+2
Sata göre 5+6 canısı dün bugün 6+0 oldu ama ultrason da 5+3 gıbı gozukıyor kese dedı ıkı üç gün oynaması bısı değiştirmez dedı kese şuan ıyı dedı seklı bozuk deıl dedı tüpler de deıl dedı bızım icon yeterlı dedı şuanlık ıkı hafta sonra gel kalp atısı ıcın dedı Bu arada ne çok dedı demısım

Hahahhaha elhamdülillah can çok sevindim benim cuma günü 4+5 idi bugün 5+2 benim sat 15 Nisan yumurtlama yi ayın 4 ünde gördüm

Yok hamdolsun göründü ama takip dedi haftaya yani bu cuma yine gidecem
Çok şükür canısı benı ıkı hafta sonra cagırdı uzakta oturuyorsunuz ıkı hafta sonra gelın herşey net olsun dedı ben yumurtlama yı bilmiyorum 30 unda çatlatma ıgnesı vuruldum onu biliyorum ne zaman çatladı bır bılgım yok ama satlar aynı hayırlı haberlerle inşallah ayın onu gideceğim bende zaman geçmiyor

Bende de geçmiyor ya yine de hamdolsun iyi olsun da kese göründü içinde bebek görünmedi yani erken dedi

Oldum kuzum bir kaç gündün modum düşük bakmadım buralara pek yöne olmadı bu ay artık kısmet ne zaman olucak bakalım tüp bebek için karar mı verdin kuzum
Üzülme kuşum, vardır elbet bi zamanı hayırlısıyla alcaz bebişlerimizi kucağımıza.Ben de bu ay regl olduğumda tekrar gidicem doktor yumurtalıklarıma bakıcak, reglden sonra da rahim filmi çektircem işte onu da görmek istedi. Bi sorun yoksa doktor 3 ay bekleyelim dedi hemen tüp bebek yapmak istemiyor. Vücuda o kadar hormon vermeyelim durduk yerde şamsımızı deneyelim dedi vitamin falan verdi işte onları kullanıyoruz. Reglimden sonra 2 ay kalmış olcak. Ben beklemeyelim hadi hemen yapalım istiyorum ama bakalım doktor ne dicek

Kızlar benim dün yada bugün adet olmam lazımdı bende dün akşam üstü öylesine yapım dedim kaset test ilk 15 dk bişey çıkmadı dışarı çıktım eve geldim 4 saat sonra testim böyle olmuş ilk defa böyle gördüm yorumlayabilirmisiniz rica etsem

Eklentiler

• IMG_20240528_133235.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240528_133119.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 48
kuruma lekesi olabilir bi daha test yapsan daha saglıklı olur bence

Kızlar merhaba, nasılsınız? Dilerim güzel haberler aldığınız günler yakındır bir sorum var. Daha önce bende çok kez sahte çizgi çıktığı için asla güvenemiyorum. Bu testten hiç yapmamıştım. Sizce bu sahte midir? İlk 1 dkkada çıktı

Eklentiler

• IMG_2178.jpeg
    185,4 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…