Lütfen bana yardım edin, sevgilimle ayrıyken başkasıyla konuştum ve öpüştüm

ya hala eskı sevgılımı sevıyorum dıyorsunuz sevılecek neyı var allahınızı seversenız
opustugunuz adamla ılgılı tek soyleyecegım sey gercekten bır his olmadan bırını hayatınıza almamanız gerektıgıdır bazı seyler zorla kendınızı zorlamanızla olmaz

kurtulun su eskısınden serserının onde gıdenı

hayatınızda bırı yokmus opusmussenız nolmus anlamıyorum bızım ınsanlarımız nıye bu kadar buyutuyor herseyı sakin olun yahu

Şu forumdaki çoğu konuda benzer cümleler var.
"İyiyken çok iyiyiz, ama kötüyken ağzıma ediyor."
Bir adamın size göre kötü sayılması için tam olarak ne yapması lazım?
Kavgasız zamanlarda "nasılsın gerizekalı sevgilim?" diye mesaj atan bir kişi bile yoktur zaten. Önemli olan sinirliyken nasıl olduğu.
Dolayısıyla sevgiliniz iyi bir adam değil. Siz de hâlâ yaranma derdindesiniz. Kendinize saygınız olsun biraz.

Bence sen ve sevgilin olmaz.Ne yapmalıyım diosun bence ikinizden bi ilişki olmaz.Yoluna bak.

Git ayaklarına kapan kuzum, ne olur beni bırakma de. Hatta şey de, beni aldattın küfürler ettin ama önemli değil filan de...

Ama annen sana birşey sorduğunda "off bana karışmayın" diye yaptığın atarın çeyreğini ona yapma. "Sen hayatımda yokken olanlar beni ilgilendirir seni değil" diyeme o çocuğa. Boynundan tasmayı geçir ipini de eline tutuşturuver.

Bak hatta aklıma ne geldi. Evlenin siz. Arada sinirlenince küfür filan eder, canı sıkılınca seni gider aldatır filan ama sonuçta iyi çocuk sakın kaçırma. Sonra çok pişman olursun.

Bak gördün mü sen adamı kaç defa affetmişsin o seni bir kere bile affetmiyor.

Neresini seversiniz böyle karaktersiz adamların ?
Böyle biriyle önür nasıl geçer?
Mümkünse o adamın işaretleyin de kimsenin canını yakmasın.

Saçının bir kıısmını kırmızıya boyatın mesela biz anlarız ki bu adam yaramaz. Nasıl amme hizmeti ama

Konunuzu okudum , aferin yazmak için üye girişi yaptım, oh iyi olmuş bende biriyle görüşmüştüm şimdiki aklım olsa opusurdum de kendini suçlama eski sevgilinden de bir yol olmaz

Siz akıllanmazdınız

Nasıl olsa küfür yiyormussunuz. Size hakaret ediyormuş şimdi hakederek küfür yiyorsunuz farki ne. Gercekten bir tuhafsunız. Aşk bu degil. Kendinizden nefret edigorsunuz herhalde

babasının anasının bakıpta kıyamadığı kızlara elin dangozu gelıp küfür hakaret ediyor, bizim kızlarda ağlıyor sevıyorum dıyor.ana baba yapsa ev terkedilir.isyan edilir.
yapmayın değersizleştirmyin kendinizi bu kadar.

İkisini de çıkarın hayatınızdan. Bir kere insan sevgilisine hakaret edemez. Kıyamaz en başta. Bugün hakaret eden yarın şiddet uygular. Açın gözleriniziiiii.
Sizinki alışkanlık olmuş. Sizin düşündüğünüz kadar sizi sevdiğini düşünmüyorum ayrıca.
Yolunuza bakın.
Daha sevginize değecek insanlar çıkacaktır.
Maalesef yanlış evlilikler hep bu mantıklarla yapılıyor.

Başlıktan da anlaşıldığı üzre yine birilerinin canı sıkılmış gelmiş konu açmış.
Okumıyyyccaamm

Kız bi adama dokununca arada telefon gibi telepatik bir bağ oluşuyor, kız kimle öpüşürse o telepatik bağ hepsini bağlıyor, sonunda bu bağlanan Kişiler iletişim kurarak dünyayı büyük bir felaketten kurtarıyorlar.
Dandik bi Amerikan filmi çıkar burdan. Mesele bu değildi zaten.
karşıdaki soğan sarımsak yememişse ve dişleri fırçalanmışsa çok büyütmemek lazım. yediği naneyi 9 sokağa haykıracak partner-hıyarlardan Irak durmak şart. Seçimlerini düzgün yapmayı öğrenememişsin, olur zamanla.
‘Büyü de gel çocuk büyü de gel, hadi o yolları yürü de gel’

1.bu konu neden hortladı..
2. Okumadım
3. Ağzına sağlık. Kadınlar da hata yapabilir. Konu açığa çıkarsa erkeklerin savunmalarından birini yaparsın ve benim için önemli olan sensin, onlar günübirlik dersin. Sefan olsun

Bence size o kadar küfür ve hakaret eden ve başkaları ile flört edip yalan söyleyen sinirli yapıdaki bir kişiden ayrılmanız isabet olmuş, dönmeyin bence. Bu konuştuğunuz diğer kişiyle konuşma ve öpüşme sebebiniz yanlış bence, yoksa hoşlanmış olsaydınız, ötekinden de ayrılmışsınız, onunla devam edin derdim ama o da yalancı çıkmış zaten onu da boşverin. Kendinize kızıp durmayın, erkek arkadaşınızdan ayrılmanız sizin için hayırlısı, ikisinden de uzak durup, biraz kendinizi toparlayın sonra önünüze bakın.

Ben ne okudum arkadaş?
Hanımefendi, herkes sakinken iyidir. İnsanları öfkeli anlarında tanırsınız. Bu adam size hakaretler ediyor, sizi özelinizle tehdit ediyor. Barışıyorsunuz, sonra aynı tavırlar. Ben böyle biriyle yürümez, yürütülemez. Bu adam ömrünüze zararlı. Hâlâ sizi sevdiğine nasıl inanabiliyorsunuz?
Ayrıca konuştuğunuz çocuğun numarasını nerden bulmuş da aramış? Çocuk neden yaşadıklarınızı anlatıyor, üstüne eklemeler yapıyor?
Hiç güvenilir insanlarla değilsiniz, hem de hiç...
İkisinden de uzak durun ve lütfen olmuş bitmiş bir şey yüzünden kendinize haksızlık etmeyin. Kimseyi de öpmek zorunda hissetmeyin kendinizi. Biriyle flört/ilişki halindeyseniz, samimi anlarınızı yaşamanın zaman aldığını bilin, yeter.

Ne yapman mi lazim? Öz sevgi, öz saygi gibi kelimelerin anlamini arastirin. Bir erkek tarafindan kabul edilmek icin bu kadar kendinizi kücük düsürmemeniz gerektigini anlayin ilk. Bi silkelenin ya

Eskisi sizi aldatıyor sinirlenince sövüyor ama halen onu seviyorsunuz sizinki sevmek değil piskopatlık alışmıssıniz hırpalanmaya. Diğer çocuk yalan değil olanı söylemiş şimdi ikisinide kaybettin.

Seni özelinle tehdit eden ve aldatan biri nasıl dünyanın en iyi insanın olabilir? Burda bunu hep görüyorum "kicim bini diviyir ama islinda çik iyi biri". Özünde iyidir ama kimsenin o kadar derini ile ilgilenmiyorum.

Kendine biraz saygın olsun ki hayatına aldıklarında sana saygısı olsun. Bu kadar lackalasmis ilişki için hala daha seviyorum diye biliyorsun

Sana hakaret eden, kufreden ve guvenmeyen birine geri donmek icin neden ugrasiyorsunuz. Hakkettiginiz bu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…