Lütfen bana yardım edin, sevgilimle ayrıyken başkasıyla konuştum ve öpüştüm

Eski hanzoya sorumluluk hissedeceğine ona nasıl geri döndüm diye düşünmelisin. Ayrıyken öpüştün diye ne suçu bu. Ayrılmana sebep vermeseydi. Ayrıca o ne haltlar yedi kimbilir bunu hiç düşündün mü? Emin ol o suçluluk falan duymuyor. Sen neden böyle bir tipe geri döndün erkek mi bitti?

Konu eski eskiiii...
Konu sahibi de konuyu açıp gitmiş bir daha girmemiş foruma...
Bugünlerde hep aynısı oluyor konusuzluktan mi böyle yapılıyor anlamıyorum...ısıtıp ısıtıp getiriyorlar ama artık dikkatliyim önce tarihe bakıyorum güncel mi diye :21: yedi yıllık konuya yorum yazmışlığım var :KK14:

Bugünlerde hep aynısı oluyor konusuzluktan mi böyle yapılıyor anlamıyorum...ısıtıp ısıtıp getiriyorlar ama artık dikkatliyim önce tarihe bakıyorum güncel mi diye :21: yedi yıllık konuya yorum yazmışlığım var :KK14:
Konuların altında benzer konular linkleri var bir süredir. Onlara tıklayıp yüz yıllık konulara gidip yorum yapıyor insanlar.

1.bu konu neden hortladı..
2. Okumadım
3. Ağzına sağlık. Kadınlar da hata yapabilir. Konu açığa çıkarsa erkeklerin savunmalarından birini yaparsın ve benim için önemli olan sensin, onlar günübirlik dersin. Sefan olsun

İlk yazan sizmissiniz konuya.

Sevgilinde narsistik kişilik bozukluğu var bence. Seni manipüle edip sindirmis, öz güvenini yerle bir etmiş. Aynı türde bir manyaktan kurtulduğum için çok tanıdık geldi anlattıkların. Bir an evvel kendini bu bataktan kurtarmaya bak. Uyuşturucu gibi bir bağlılık oluyor bu tip adamlara nedense. Bir kere elini verdin mi kolun gidiyor. Ben ki kendimi çok dominant sanırdım ama kölesi gibi olmuştum. Şükürler olsun bitti. Bu söylediklerimi ciddiye al sonra ilerde o seni aldatip, üstüne şiddete başlayınca çok daha fazla üzülürsün

Kiz eski konuymus ya la :KK53:

1.bu konu neden hortladı..
2. Okumadım
3. Ağzına sağlık. Kadınlar da hata yapabilir. Konu açığa çıkarsa erkeklerin savunmalarından birini yaparsın ve benim için önemli olan sensin, onlar günübirlik dersin. Sefan olsun
Maalesef siz hortlatmışsınız :KK70:

Hakaretler küfürler tehditler güvenmemeler... Aşk bu değil. İyiyken iyi oluyor demişsiniz ama iyiyken nenem de iyi olur. Önemli olan kötüyken iyi kalabilmek. Saygı yok güven yok. Aşk böyle bir şey değil.
Edit: ayyyy eski konuymus nolur hortlatmayın :KK43:

Allah sana akıl fikir versin ne diyeyim...bu çocuğun nesini seviyorsun?hakaret etmesini mi? Çok mu güzel küfür ediyor?haksız olduğu halde üste çıkmasını mi? Şiddet var mi? Yoksa korkma ,evlendiğinde o da olacak..sende ona daha fazla aşık olacaksın..hergün ,beni ne güzel dövdü diye düşünürsün..bu kafayla bu çocuk sana az bile yapıyor...yeni görüştüğün kişide de hayır yok..düzgün birisini bulsanız olmaz değil mi?

X