Lütfen bana yardım edin, sevgilimle ayrıyken başkasıyla konuştum ve öpüştüm

beggar4love

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
9
5
28
Herkese merhaba, başlığı yazarken dahi utanıyor ve üzülüyorum. Ama artık içimi öyle yiyip bitiriyor ki biyerde anlatmak bişeyler yapmak istedim. Yaklaşık 1 buçuk senelik bir ilişkim vardı. Çok zor zamanlar geçirdik ve erkek arkadaşım sinirli yapıda biriydi. Kızdığında bana ağza alınmayacak küfürler, hakaretler eder ve beni özelimizle tehdit ederdi. Bir çok problemimiz vardı hatta bir keresinde de telefonunda başka birileriyle olan flörtleşmelerini ve bana yalan söylediğini yakalamıştım. Hepsinin sonucunda onu affettim çünkü hep çabaladı, düzelmek için uğraştı ve ben onu gerçekten çok seviyordum. En sonunda yine hakaret ve küfürlerden sonra ayrıldık. Kendisi yine fazlaca pişman olarak telafi etmeye çalıştı ama artık inanmıyordum ve bana zarar verdiğini düşünüyordum. Benim için ilişki tamamen bitmişti ama onu yine de unutamıyordum. Unutmak için bir çok şey denedim kafamı işe vermeye çalıştım spora gittim koştum bir sürü şey yaptım en sonunda karşıma benden hoşlanan bir çocuk çıktı. İlk önce kendisine set çektim ve kafamın karışık olduğunu,şuan böyle bişey istemediğimi söyledim. Yaklaşık 3 hafta konuşmadık. O arada eski sevgilimle tekrar iletişime geçtik ama ben hiç bir şey yapmadığım halde yine beni suçlamalar ve hakaretlerle karşıladı, yine olmayacağını anlamıştım. Sonrasında eski sevgilimin kendi eski sevgilisiyle takipleştiğini gördüm ve o bunca hatasına rağmen böyle davranıyorsa ben de yaparım diye düşünerek benden hoşlanan çocukla tekrar konuşmaya başladım. Konuşurken sıcak davranıyordum ama içim öyle soğuk öyle uzaktı ki resmen kendimi zorlayarak konuştum, biraz zaman geçtikten sonra maalesef bir öpüşme yaşadık. Ben kendimi çok kötü hissettim ama bunu yapmak zorundaymışım gibi bir kafaya girmiştim. Sonrasında öpüşme sayılacak gibi değil ama bir anlık dudaktan hoşçakal öpücükleri verilen bir sürecimiz de oldu. Ben artık kendimi iyice kötü hissetmeye başladım ve bunun ben olmadığımı, yanlış yaptığımı anladım. Hala eski sevgilime aşıkken bunu yapmanın kimseye faydası olmayacağını anladım ve çocukla konuşmayı bitirdim. Sonra eski sevgilime tekrar yazdım ve bana kimseyle bir şey yaşadın mı diye sordu ben de söyleyemedim, konuştuğumu anlattım ama öpüştüğümü söyleyemedim, korktum ve çok utandım. Ama o konuştuğum çocuğu aradı ve her şeyi öğrendi hatta çocuk yalanlar bile söylemiş ve hepsine inandı. Çok fazla pişmanım ve bişeyleri düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım çünkü erkek arkadaşımı çok seviyorum ve yanlış yapıp onu çok fazla üzdüm. O beni kabul etmiyor ve aynı zamanda kızgınlık ve sinirden yine bana hakaretler küfürler ediyor ama sakinleşince dünyanın en iyi en düzgün insanı oluyor. Onun iyi biri olduğunu biliyorum ve birbirimizi çok sevdiğimizi de biliyorum ama bir yanlış yaptım allah beni kahretsin ki aramıza başka birini soktum. Şimdi ben neyim? Ne yapmış oldum? Ne yapmalıyım? Nolur bana akıl verin çünkü nefes aldığım her saniye ölüyor gibi hissediyorum. Çok uzun yazdım özür dilerim ama lütfen bana yardım edin.

kimseye hesap borcunuz yokken biriyle opusmussunuz,

eger ki o iliskiye devam etseydiniz o kisiye karsi hesap sorumlulugunuz olacakti, ama devam da etmemissiniz, demek ki ona da yanlisiniz olmamis.

Ama sizin yanlisiniz kendinize, yazik ediyorsunuz.
Size kufreden, hakaret eden, tehdit eden adamda ne buldunuz da vazgecemiyorsunuz boyle?

Sana hakaret eden küfür eden bir adamla neden devam ediyorsun? Dünyanın en iyisi ama ofkelenince küfürler havada ucusuyor dengesiz iste..

Sevgilini bırak dengesiz, diğerine de bırak muhattap olma, o da yeterince gereksiz, yaptıklarınızi ne b.k yemeye anlatıyor .

Kısaca ikisiyle de muhattap olma yoluna bak.

Size bu kadar hakaret eden birine nasıl aşık kalabiliyorsunuz? Gerçi dirty talk diye bir fantezi de var şimdi yargilamamak lazım. Ne bileyim nutkum tutuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…