Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hani enayi olsak, yaşlarımız lise çağında olsa cidden inanabiliriz. Ama burada yetişkin kadınlarız.

Üç küsür senedir beraber olan çift bir yatağa uzanıyor, sarılıyor, normalde bir kafede otururken de bu olay olabilir, erkeğin eli kolu rahat durmuyor diyelim, ya kalkarsın ya yana kayarsın. Kırk kere uyardım söz verdi ağladı vs nedir? Ha adam elini kolu tutar zorlar o zaman tokat atarsın. Üç senelik sevgilim yatakta uzanırken yakınlaşmak istedi şak tokatı indirdim nedir.

Yemek yemek için hobbit midir bungolov mudur nedir oraya gidildiğini hiç duymadım. Duysam inanmam.

Karnımda bisi cikarsa ya diye de düşünüyorum aslında streslerim üst üste geldi
karnınızda martta yaşadığınız ilişkiden dolayı ne çıkacak? Bebek olsa bu zamana kadar belli olurdu zaten. Başka ne çıkacak? Ağaç, çiçek, kedi yavrusu??? Siz diş hekimliği okuduğunuza emin misiniz? Cidden soruyorum bunu. Diş hekimliği puanları ile sizin konuların seviyesi arasında uçurum var. Bence sizin takıntı seviyeniz üst noktaya ulaşmış. sevgiliyi falan bırakın şimdi de bunun için bi tedavi olun.

Buralarda evlilik teklifi vs ediliyor romantik akşam yemekleri yeniyor illa cinsellik için gidildiğini sanmıyorum. Zaten ilk kez böyle bir yakınlaşma oldu eli kolu durmadı ve ben kalktım. Sürekli olan bir şey değil. Yatağa yatmadan kırk kez uyardım. İlişkimizin olduğu dönemlerde deg. Uyarmamı gerektirecek bir duruma girmedik daha önce

Siz tam olarak diş hekimliği okuduğum için çıkılmaz olan her sorunda ha ben diş hekimiyim hemen çözmem lazım mı demeliyim diş hekimliği okunduğunda bilgi Nirvana’sına falan mı çıkıldığını düşünüyorsunuz? Tedavi olmam gerektiğini bende biliyorum gittim de zaten. Bu durumda sadece akıl almak için yazdım. Absürt yorumlarınızı kendinize saklayın. Siz o zaman doktorların hasta, psikologların da psikolojik sorun yaşamayacağına inananlardansınız.

Hayır insanların demek istediği bu sizin zaten aldığınız bilgi eğitimle ve girdiğiniz YGS sinavi puanları ile zeki oldugunuz düşünuluyor. Partneriniz sizin poponuza boşalmış ve siz Mart ayından beri gebeyim diye geziyorsunuz o da sanırım boşalma değil zevk suyu. Bı hekimin bunu bu kadar abartmasi şaka olsa gerek.

Size küfür ve hakaret eden, en ufak terslikte başkasıyla evlenme düşüncesini hiç çekinmeden dile getiren, cinsel çekim de hissetmediğiniz adamdan hemen şimdi ayrılın. Bu ilişkinin size ne bugün ne de gelecekte faydası olur. Ayrıca ruhsal durumunuzla da ilgili bence destek alın çünkü birleşme olmadan hamile kalmaktan korkmanız, bunla ilgili on kez doktora gitmeniz ve olaydan tam dört ay sonra hamile olabileceğinize hala ihtimal vermeniz ciddi takıntılarınız olduğunu gösteriyor. Erkek arkadaşınızla yaşanan gerginlikler de bu takıntıları kötüleştirmiş bence. Tavsiyelere uyup uymamak size kalmış.

Son düzenleme:
Diş hekimleri tıp doktoru değildir. Konu sahibi haddinden fazla cahil evet cinsellik konusunda ama onun dışında da tüm insan bedenine hakim olmasını beklemeyin zaten. O hekim o hekim değil :)

Diş hekimleri tıp doktoru değildir. Konu sahibi haddinden fazla cahil evet özellikle cinsellik konusunda ama onun dışında da tüm insan bedenine hakim olmasını beklemeyin zaten. O hekim o hekim değil :)

Lisede görmüştür. Fen veya Anadolu lisesi okumuştur kesin. Valla bir çok insan hekim değil ama bir çok şeyi biliyor. Ayol bu kız dağda mi yaşadı. Mart ayında böyle bı olay yaşamış hala gebelik şüphesi var. Onun yarı eğitiminu almamış insanlar neler biliyor neler.

Merhaba,bütün mesajları okuyamadım gördüğüm kadarıyla yorum yapacağım. Kıyafetlerle yatarken asla hamile kalınmaz.Ve mart ayında yaşanan ilişkiden hamilelik olsa şimdiye mutlaka bir belirtisi olurdu. %99 hamile değilsiniz bunu aklınızdan çıkarın.
Siz psikolojik olarak hazır değilken sizi tanışma,söz,nişan zorlayan bir insanın bu baskısını kabul etmeyin. Yeni mezunmuşsunuz. Ona kesin olarak diyin ki seni seviyorum,değer veriyorum ama kafam evlilik konusunda netleşmeden bir yola çıkmayacağım. Gerisi sana kalmış ister bekle ister bekleme. Net koyun tavrınızı. Beklemezse de beklemesin. Zorla evlilik olmaz vazgeçmek için tam zamanı şu an.

Adam başlı başına bir sorun, manipülatör, zorla ilişki denemiş, baskıcı, ağzı bozuk bunları arkadaşlar da söylemiş zaten. Yani cinsellik konusuna yaklaşımınız beni şok etti. Cahil de değilsilsiniz, diş hekiminin diyorsunuz ama anlayamadım ben. Sürtünme ile ilişki nedir, sizce bu şekilde gebe kalınır mı azıcık mantıklı düşünün. Olmadı bi Google araştırması yapın. Adam içinize boşalmadıysa spermler yürüyüp gidemez yumurtalıklarda, sanmıyorum yani. Ayrıca ağlamaktan kulak ve göz kanaması ilk kez duyuyorum? Kaldı ki sizi kendinden mahrum bırakarak zorla kendisi ile evlendirmeye çalışıyor. Bu manipülasyondur, tehdittir. Biraz kafabızı toplayın, sakinleşin, mantıklı davranın ve EVLENMEYIN bu kişiyle.

Sürtünme, ilişki diye bahsettiğin bu mu? Bu şekilde hamile kalınacağına inancın var yani?

Yani elini ayağını bağlayıp tecavüz etmedi diye zorlamamış oluyor öyle mi? Adam ağlamış, sen istemeden yapmış, çok korkunç gerçekten of.

Kıyafet yoktu. Dokununca ben hafif ince bi yazlık pantolon giymiştim eli sandığım şey penisi işte. Çok fazla açıklamak da istemiyorum. Eli de olsa penisi de olsa benim tepkim gene aynı olacaktı elbette ki. Bunu kendisine defalarca söyledim mezun oldum işim yok bekle ama beklemek istemediğini söyledi. Yarım saat önce net şekilde söyledim ve konuştuk. Ocak ayına kadar beklerim daha da beklemem vs dedi. Bende Ocak ayında hazır hissedersem evet adım atarız yoksa beklemek zorunda değilsin dedim. Buradaki yazan hanımefendiler beni çok cesaretlendirdi. Sağ olsunlar. Sizde sağ olun

Yani elini ayağını bağlayıp tecavüz etmedi diye zorlamamış oluyor öyle mi? Adam ağlamış, sen istemeden yapmış, çok korkunç gerçekten of.
Elbette ki zorlamış oluyor ama zorla kelimesini eğip bükülmesin istedim. Konu farklı yerlere gidiyor. Zorla oldu diyorum ha o zaman nasıl zorla olacak elin kolun mu bağlı diyenler oluyor bende zorla değil manipülasyon ile oldu diyorum bu sefer istemem yan cebim deniyor. Olayı anlattım isimlendirmekte zorlanıyorum.

Sürtünme, ilişki diye bahsettiğin bu mu? Bu şekilde hamile kalınacağına inancın var yani?
Sürtünme ile gebelik de mümkün oluyor. Ancak mümkün olduğu kısım şu; zevk suyu veya boşalma esnasında sperm vajen girişine veya vajen girişinin çok yakın bir yerine bırakılırsa elbette ki gebelik çok az da olsa söz konusu olabiliyor. Ben bu bilgiler ışığında öyle bir durum olabileceğini düşündüm.

Sizin poponuz ıslanmış ama vajen bölgesi değil. Çamaşırınız da mı ıslaktı, o yüzden mi o kadar korktunuz? Neyse gidip muayene olmuşsunuz sorun yok

Manipülasyon çok fazlaydı. Sonuncu da evlilik için oldu. Sorduğumda acelen ney dediğimde seni çok seviyorum bu yüzden hayat birleştirmek istiyorum diyor.

Sizin poponuz ıslanmış ama vajen bölgesi değil. Çamaşırınız da mı ıslaktı, o yüzden mi o kadar korktunuz? Neyse gidip muayene olmuşsunuz sorun yok
Evet popo kısmımda ıslaklık hissettim. Çamaşırım ıslak değildi. Muhtemel ki zevk duyuydu zevk suyu da öyle aşırı miktarlı bir sıvı değil. Çamaşırımı ıslatacak zaman yoktu zaten. Sildim hemen kalkıp. Evet muayene oldum. Ama olmadan önce taktığım içim bu takıntı kafama yerleşmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…