Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Estağfirullah kusura bakmam elbette ki haklı olabilirsiniz. Mağdur olmak suçsuz olmak veya güçsüz olmak belki beni daha çok rahatlatıyor. Bilemiyorum bunu. Fakat mantık ile sevgi bir arada durmuyor. Sorunsuz ilişki elbette olmaz ancak bu kadar büyük sorunlar olmadan daha stabil bir ilişkim olmasını çok ama çok isterdim.

Cinsellik bana göre evlilik ile başlıyor bu benim düşüncem. Sizin düşüncenize de saygı duyarım. Cinsellik de yemek içmek uyumak gibi normal bir ihtiyaç ki öyle olmasa Maslow herhalde cinselliği piramidinde ilk sıralara koymazdı. Hamile kalma düşüncesi bende obsesyon olmuştu. İhtimaller beni korkutuyordu ve bu obsesyon bana artık mantıklı ve akıl alır gibi geldi sonrası da zaten bu şekilde alınmış kararlara döndü

Bence kesinlikle evlenme mesaj bile atma. Düşünceleriniz hayatınız farklı.
Biz aslında oldurmaya çalıştık. Eksiklikleri fazlalıkları revize ettik. Fakat ne zaman ki ilişkimiz tam oturdu gerçek karakterler ortaya çıktı. Bana küfür etmeyi bırakın yanımda argo bir kelime dahi konuşmazdı.

Teşekkür ederim fikriniz için. Evlilik çok önemli bir kararmış bunu ben dün anladım. Çekim de çok önemli dediğiniz gibi

Cinsellik için evlenmeyin çekimde yokmuş zaten. Nisan oncesi de sizi zorlayacak. Bence şimdiden köprüleri yıkın.

daha sevgiliyken hakaret küfür olan ilişkide evlililten ne hayir gelir ki? insan hic sevgilisine hakaret eder mi? hakaret ettigini yarin koluna takar mi? ne yasiyorsunuz siz?
iyi olmus ayrıldığıniz
Bunu ağız alışkanlığı diyip geçiştiriyor. Ağızda alışkanlık yapacak çok şey varken bunu onunla savunuyor. Zamanla o ikisi taslarının arasında kaldım ve bu yanlışlarla yoğuruldum ve normalleştirdim aslında. Bende de elbette ki hatalar var tek taraflı suç olmaz olamaz da. Ancak hataya verilen tepkiler bireyselde ve dediğiniz gibi küfür artık gözüme kulağıma en önemlisi gururuma batıyor.

Ayrılmak için dayak yemeyi mi bekliyorsun hamile degilsin olamazsinda zaten seni aceleye getirme nedeni daha fazla şeyini görmeden evlenmen ki vazgeçme ihtimaline karşı bugün Nisan yapsan hemen düğün diyecek. Sizin düşüncelerinizi şimdiden böyle önemsiz görüyorsa sonra ne olur bir düşünün ömür boyu ağlamak istemiyorsanız ayrılın bir kaç ay üzülür sonra unutur yolunuza bakarsınız. Kiminle evlenirse evlensin kendi de

Emek verildi diye evlenmek zorunda değil. Kaldi ki anladığım kadariyla evlenmeyeceğimde demiyorsunuz sadece erken diyorsunuz. O zaman emek verdik diye ilk sevgilimizle evlenseydik hepimiz, tuhaf bir bakış açısı
Evet zaman istedim. Kendimizden kalbimizden en önemlisi yanlışlardan emin olmak için. Haklısınız emek verilen tek şey yemek olmalı oda yenmek için. Emek mahcubiyet minnet duyguları bende çok yoğun bu yüzden sanıyorum ki emekleri göz ardı edemiyorum.

agiz aliskanligi ne ya? ağız aliskanligiyla babasina, patronuna, askerdeki üstüne küfür edebiliyor mu mesela?
sıkıyorsa etsin. ama size agiz alismis, ediyor.
bunun neresi normal?

O kadar güzel çıkarımlar yaparak tavsiyeler vermişsiniz ki çok teşekkür ederim. bu yönleriyle düşünmemiştim hiç

ayrılacaksınız en sağlıklısı için. ben mantıkla, duyguların farklı yönü gösterdiğine inanmıyorum. bence tamamen kötü secim yapmis insanların uydurması.

agiz aliskanligi ne ya? ağız aliskanligiyla babasina, patronuna, askerdeki üstüne küfür edebiliyor mu mesela?
sıkıyorsa etsin. ama size agiz alismis, ediyor.
bunun neresi normal?
Asla normal değil. Küfür hakaret kabul edilemez bir şey. Ama ilişki esnasında sevgi ile birlikte ki buna ne kadar sevgi denir bilemiyorum yanlışları gözünüz görmüyor. Be zaman ki biraz füzyon durumundan defüzyon durumuna geçiyorsunuz o zaman o yanlışlar batmaya başlıyor.

Gittiğiniz dokrora, hamilelik konusunu anlattınız mı?
Evet anlattım. Okb boyutunda değil ancak takıntıların mevcut Buda yetersiz cinsellik bilgisi vs dedi. İlaç versem yalnızca sakinleştirir takıntıların için öncelikle cinsellik konusunda yeterli bilgi almalısın demişti. Moda mod ne dediğini hatırlamıyorum ama aşağı yukarı konuşma içeriği buydu.

Sanıyorum ki amacı buydu. Dayak yemek bile bu ikili ilişki içerisinde kalırsam normallestirilebilir. Çünkü küfür etmeyi de normalleştiriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…