Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnis anlama ama psikolojin hic normal degil burdan bakinca. Bu adam senin icin dogru insan degil. Sana saygi duymuyor
Psikolojim gerçekten dediğiniz gibi iyi değil zaten. Yaklaşık bir buçuk iki aydır zor stresli süreçle yaşadım. Yanımda oldu bu iki ay boyunca ancak sanki böyle kaşıkla verdiğini kepçe ile benden geri alıyor

Sizin kararlariniza ve sınırlarınıza saygı duymayan bir adam ile evlenmeniz hata olur. Hic kendinizi ailesine karsi söyle mahcup oldu felan diye manipüle etmeyin. Aileler isin icine karissa daha da aceleye getirirler siz daha ne oldugunu anlamadan kendinizi nikah dairesinde bulursunuz. Icinize sinmiyorsa ne yasadiysanizda fark etmez evlenmek zorunda hissetmeyin kendinizi. Psikolojik destek almayi da düsünün maddi imkanlar el veriyorsa. Sevgilinizin davranislarini asla begenmedim. Kardesim olsaniz hangi arka bahceye gömüyoruz bu odunu derdim

Sevindim doktorun öyle demesine zaten cevapların konuşma tarzın gayet normal görünüyor hatta acaba bizimle dalga mı geçiyor diye düşündüm bir önceki konun için özellikle:) bu konun için yorumum da şu şekilde; kafanı toplamadan, bir önceki konuyu hayatından tamamen çıkarmadan böyle büyük kararlar verme ki yaşın henüz küçük mis gibi işin var çalışıyor musun bilmiyorum ama çalışmıyorsan işe başla çalış, yeni arkadaş çevresi edinmeni tavsiye ederim en azından senden başka yaşantıları görebilmen için, kendi kabuğundan çık, cinselliği tabu olmaktan çıkarman lazım gidip herkesle seviş demiyorum ama bunun ne kadar normal olduğunu, senin yaşında ki bir çok genç kadının bunu yaşadığını ve yaşayan herkesin de hemen hamile kalmadığını görmen lazım. şuan ki zamanda yaşın da evlenmek için küçük bence daha çok zamanın var. Çok önceden bir tanıdığım şöyle demişti; “evlenince hiçbir şey daha iyi olmaz. İnsanlar kendini kandırır sadece evlendiğinde herşey olduğundan daha kötü olur” buna şöyle bakabilirsin, sevgiliyken çook mutlusundur evlenince sadece mutlu olursun. Sevgiliylen ufak problemin vardır evlenince büyük problemin olur.

Küfür ve hakaret ederek o sana kıymış sen ne diye kıyamıyorsun?

Bi ablam olmasını çok isterdim veya kız kardeşim. Tek çocuğum be bu igrenc bi yalnızlık. Arka bahçeye gommek değil ama kalbime gommeyi diliyorum. Teşekkür ederim

Evet çevremde de görüyorum bunu. Egitim aileden alınıyor eşten değil. Koca koca insanlarız değişmeyiz. Ben nasıl kendimi değiştiremezsen başkasını da değiştiremem. Cinsellik tabusunu aşmam zaman alabilir ancak cinsellik konusunda araştırmalarıma devam ediyorum. Teşekkür ederim

Küfür ve hakaret ederek o sana kıymış sen ne diye kıyamıyorsun?
Ben sanırım genel anlamda hayatımdan birilerini çıkarmakta güçlük çekiyorum. Yanlış partner yanlış arkadaş gibi. Bu yüzdendir ki kıyamıyorum. Kendi üzüntümü geçtim o kişiyi düşünüyorum hep

Eğer istemiyorsan baştan ayarlama. Durup durup son dakika iptal etmek saygısızlık. Oda kendi ailesini ona göre ayarlamıştır.
Senin oyuncağın değil insanlar. Keyfin gelince gelsinler gidince hazır değilim diyemezsin.
Diğer konu zaten tamamen saçmalık.

Ben sürekli söyledim daha annemle kendisi tanışmaya gelmeden ifade ettim kendimi. Tabi ki kimse benim oyuncağım değil. Psikolojik olarak zor dönemden geçtim henüz erken dedikçe hayır söz olunca düzelirsin benimle söz yapmazsan başkasıyla evlenirim demeye başladı. Ve bununla manipüle etti. Sonrasında da acele ettiğimiz için ben daha yavaş davranmamız gerektiğini söyledim. Evlenmeyeceğim demedim zaman istedim.

bu sürtünmek değil ki..
konu mankenliği yapmışsınız.
bu çocukla ilişkinizi bitirin.
destek alın sağlıklı bir ilişki kurabilmek için.
siz böyle olduğunuz sürece kontrol edilir sizin tabirinizle iteklenir kendinizi birşeylerin içinde bulmaya devam ederseniz.

Galiba sonucunda da hep vazgeçip kararsızım diye üzüleceğim çünkü karar benim değil başkasının verdiği karar veya zorlaması ile alınmış kararlar.

Siz normalmisiniz? Bu nasil kafa yapisi

Şaka mısın? Bir başka yerde erkek arkadaşım zorla yaptı vs yazdın. Ben o sevgilinin yerinde olsam senden ayrılırdım. Hem sarmaş dolaş yatağa uzanmaya sarılmaya okeysin ama yakınlaşmaya adım atılınca o tacizci sapık gibi tokat yiyor ve arkasından "ama zorla yaptı" diyebiliyorsun.

Birde aylardır hamilelik triplerine girip kafa ütülüyorsun.

Bence siz önce yazdığımı güzel okuyun. Ben önceden uyardım kendisini hemde defalarca. En ufak bir cinsellik dahi istemiyorum evlenince olsun her şey dedim. Kendisi de artık tamam ama hiç sevgili gibi değiliz Hobbit evler dediğimiz yerler var kendi şehrimizde oraya gidip yemek yiyelim vs dedik. Sonrasında yatak vardı bana buraya biraz da yatalım dedi ben istemedim sonra bana yalvardı ağlamaklı şekilde sadece yatacağız sarılacağız ilerisi olmayacak dedi. Ben yine uyardım ilerisi olmasın diye. Bu kadar uyarıya rağmen yapması zorla değil mi rızam dışında sonuçta. Ben onunla yatağa yatmadan önce defalarca uyarımı yaptım ve güvenip yattım.

Ciddi anlamda tedavi görmediğin sürece daha çok konu açacaksın buraya ve ciddi anlamda tedavi alacağına da gram inanmıyorum şahsen. Anlık gaza gelip duruyorsun ama günün sonunda yine dünyada başka adam yokmuş gibi o herife saracaksin belki de bir gün gerçekten hamile kalacaksın üstüne yüz üstü bırakılacaksın biz burda ne yazsak boş. Tedavi ol kurtar kendini. Psikolog falan değil direk psikiyatriste gitmen lazım

Siz okullarda biyoloji dersi filan görmediniz mi? Bir de dış hekimi oldunuz bunu bir türlü anlamıyorum.

Önceki konuları gorunce şok oldum. Antibiyotik mide bulantısı yapar mı hamile miyim diye sorularınız var? Bu ülkeniz eğitim sisteminden ümidimi kestim. Beni türk hekimlerine emanet etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…