Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır doktor gibi intorn asistan veya avukat gibi stajyer olarak vs girmiyorsunuz. Arkadaşım hukuk mezunu o iş buldu ama stajyer olarak ve çok düşük maaş ile. Devlet ataması istiyorsanız yılda belli dönemlerde yerleştirmeler oluyor. Mezun olur olmaz hiç bir hastane diş hekimini hadi gel çalış demez. Özel kliniklerde çalışmak isterseniz de cv vs bırakıyorsunuz. Orada yine mülakat yapılıyor ise başlama süreciniz ortalama bir buçuk ayi buluyor. Uzmanlık için de bizlerde DUS var ona giriyorsunuz uzmanlık için. Kolay da bi sınav değil açıkçası. Ben 6 temmuzda mezun oldum o yüzden iş bulamadım malesef ki

Beni korkutması hep bırakırım başkası ile evlenirim oldu. Aklıma uysaydım belki de üniversite 3. Sınıfta veya son sınıfta evlenecektim.

Çok fazla baskı altında kaldım. Ve son final sınavlarına denk geldi. Her şeyimi mahvettim.

Kesinlikle haklısınız. Açıkçası manipüle edilmeye çok yatkınım. Herkes iyi biri olduğum için vs diyor ama bu kullanılmaya giriyor. Staj zamanında bile en absürt saatler bana kalırdı yine de kırılmasınlar diye ben alırdım.

Diş hekimiyseniz daha vahim. Öğrenim hayatınız boyunca biyoloji görmüşsünüz demektir. Cidden obsesyonlardan kaynaklı olduğunu düşünmek istiyorum durumunuzun yoksa cehalet kusura bakmayın.
Tabi ki de gördük. İnsan fizyolojisini en ufak bir siniri dahi ders konumuzda. Ama cinsel terapi dersi de almadık. Zevk suyundan hamile kalınır mı diye dersler almadık. Bu meseleleri internetten araştırdım haliyle bilgi kirliliği de yoğundu.

Bizim zamanımızda da vardı üreme. Gösterilen şey penis yumurtalık. Zevk suyunu vs ortaokulda görmedik. Ki ben böyle bir durum başıma geldiğinde zevk suyundan da hamile kalındığını öğrendim. Yani 25 yaşımda öğrenmiş oldum. İnternetten araştırdım diğer meseleleri de elbette ki
Benim zamanımda üreme konusu vardı. Leylekler getirmedigini biliyoruz. Kaldı ki şu anda internet çağındayız. Merak ettiklerimize bakabilirz.

Sürtünmeden tanışmaya
Tanışmadan ayrılığa
Vazgeçmeden Ayrılıktan kafa karışıklığına

Sen ne yaşıyorsun mutlu değilsen değilsindir değişmez evlenince

Küfür etti demişsin öyle dedi böyle dedi gelsin ama gitmesin olsun ama olmasın falan filan...
Sen nasıl düşüncene saygı duyulmasını istiyorsan ona da duy. Biriniz istemiyor, biriniz istiyor demek ki artık ortak çizginiz yok ayrılın medeni şekilde abartmayın

Kesinlikle bu kafadaydım ve biraz da olsa o sisler kalkınca artık acabalar kafama yerleşmeye başladı ve acele ettiğimi biraz frene basmalıyım demem gerektiğini gördüm

Babamla çok zaman geçirmedim aslında. Genelde görevde oluyor. Yaşı ve rütbesi sebebiyle de genelde Suriye, Afrika tarzı ülke sınırları dışında görev yaptı. Dolayısıyla belki de o sert mizacı ile dediğiniz gibi hayır diyemiyorum. Toplasanız iki doğum günümü birlikte geçirdik. Belki o baba eksikliğinden kaynaklı karşımdaki kişinin de bu duyguyu doldurduğunu düşünüp ne dese evet deme konumuna geldim.

Ben 10 kez doktora gitmene takıldım ya takıntı var sende bırak çocuğu hayatını yaşasın

Süreç içerisinde gidip geldim. Bundan da gocunmadım söylerken. Kafamın rahatlaması için elimden geleni yaptım. Belki de elimden gelen ON kez doktora gitmekte. Korkunuz veya zorda kalmanızın size neler yaptıracağını tahmin edemezsiniz bu yüzden kimsenin abartısına gülmeyin derim.

Hayatımda sürtünmekten korkacak kadar boş bir vaktim hiç olmadı. Çok daha büyük korkularım olacak bir hayatım var. Biraz büyüyün ve garipliklerinizi kabul edin. Sınanmadığın sınav muhabbetine hiç girmeyin yaşım sizden büyük.

Beni korkutması hep bırakırım başkası ile evlenirim oldu. Aklıma uysaydım belki de üniversite 3. Sınıfta veya son sınıfta evlenecektim.
lütfen bu kariyerle kendine bunu layık görm lütfen cok pişman olursun bu şekilde tehditvari gelen biriyle olmamalısın sei gerçekten sevse bunu dile getirrmezdi dısarıda cok guzel bi hayat senin yuruyecegın cok guzel bi yol var kendine bunu yapma

Size göre boş olan bir durum benim büyük korkum. Aslında insanlar olarak biz birbirimizin derdini küçük gördüğümüz için alay ediyoruz. Ben bir bardak suyun bile derdine girerim siz büyük yas ve kayıplarda bile dertlenmezsiniz. Dertler eşit olamaz tıpkı hayatlar gibi. Yaşınızın benden büyük veya küçük olması dertlerinizin ölçüsünü belirlemez. Büyükseniz saygı duyarım küçükseniz de anlayış

Teşekkür ederim. Desteğiniz ve motivasyonunuz için. Umarım sizi de hayatınız hayal ettiğinizden daha güzel olur

Bu açtığınız zibilyonuncu konu. Gören de yardım ediyor ama yardım edildiğini mi anlamıyorsunuz nedir anlamadım.

Bu açtığınız zibilyonuncu konu. Gören de yardım ediyor ama yardım edildiğini mi anlamıyorsunuz nedir anlamadım.
Hanımefendi ben zaten hamile miyim diye konu açmadım. Sanırım farkında değilsiniz. Süreç içerisinde yaşadığım sorundan yani zibilyon tane diye tabir ettiğiniz konu yüzünden olan bir sorunlu süreç sebebi ile aniden karar vermem ve bu kararın yanlış olduğunu anlamam sonucunda ne yapabilirim diye akıl almak için konu açtım. Kaç kez söz yapmaktan vazgeçtim diye konu açmışım ?

Zaten ikisi de bağlantılı. O yuzden yardımı anlamıyorsun dedim. Alt bilgi mi vermek gerekiyor illa böyle.

Senin eski konuların ne hamile miyim. Değilsin psikologa gitmelisin sende takıntı olmuş diye herkes yazdı yardımcı olmak istedi.

Senin gercekten sorunların var ve psikoloğa gitmelisin.

Kararsız kalıyorsun seviyorsun ama adım atılmasından korkuyorsun. Değişimden korkuyorsun. Bence daha yazmadığın birçok şeyden korkuyorsun.

Uzman desteği almadan ilişkiyi söz nişan sürecini evliliği surdurmen çok zor.

Umarım anlatabildim.

Benim arkadasim 2010'da mezun oldu ve hemen calismaya baslamisti, acaba yalan mi söylüyorduki? Ee siz mezun olmadan once hastanelerde çalışmıyorsaniz, universite hastanelerindeki disciler kim, ogrenci olduklarini söylüyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…