Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağlamaktan kulak kanamaz. İsteğiniz dışında sizinle birlikte olduysa bu tecavüzdür. Hakaret, küfür ve tecavüz içeren bir ilişkiyi devam ettirme isteğiniz var mı gerçekten?
İstek dışı birliktelik olduğunu sanmıyorum. Herif ısrar etmiş hatun da istemem yan cebime koy demiş.

Ben 25 yaşındayım. Erkek arkadaşımla aramızda 5 6 Mart gibi bi surtunme ile ilişki oldu ve bu olaydan sonra haziran ayindan beri psikolojim alt üst oldu gebelik vs var mıdır diye. Doktora gitim on kez. İlişki üstünden 4 ay 4 buçuk ay geçmişti kan ultrason ile bakıldı bisi yok dendi. Sonrasında ben okuldan mezun oldum döndüm memleketime erkek arkadaşımın da acele ettirmesi sonucu ailelerden önce anneler tanışacaktı dün ama ben iptal ettim. Kafamda oturmayan şeyler vardı. Bir türlü içim rahat etmiyordu. Sevmekte mi eksiklik vardı. Ben de acele etmek istedim ya içimde bir şey varsa ya hamileysem kan vs yanıldıysa acele ettim bende. İlişkimiz 3 buçuk senedir sürüyor. Böyle bir sey yaptığım için suan erkek arkadaşım benden ayrıldı. Ben sadece zaman istedim ondan. En azından Ocak şubat ayi gibi yapalım kafamız da rahatlar dedim ancak beklemem ben başkası ile evlenirim o zaman dedi. Sanırım sinirle. Şimdi de bana diyor ki eğer ki kesinse ben Ocak ayina kadar beklerim diyor seviyormuş. Dün öfke ile öyle demiş. Bana surekli kararsızın tekisin beni söz nişan evresinde yüz üstü bıraktın diyor. İliskdie hakaret ve küfür de olduğu zamanlar oluyordu. Şimdi ben tanışmadan vazgeçtiğim için aşırı üzgünüm onu kaybetmek istemedim ama nisan içinde acele etmek istemedim. Kendimi çok kötü hissediyorum. Şimdi ne yapmayalım sizce ? Ocak ayi için tamam kesin mi demem gerekir yoksa tamamen bırakmam mı gerekir. Gece uyuyamıyorum sürekli ağlıyorum. Ayrılmak da istemiyorum ama suan söz/ nişan da istemiyorum.
Hakareti kufurü eden taraf kımdı

Bunu kolay kolay söylemem ama yazdıklarınız 25 yaşında üniversite mezunu birisi için çok düzensiz ve devrik, okurken insanı yoruyor.
Belki zihniniz karışık olduğu için yazıya yansımıştır...
Sizin ne istediğiniz belli değil ki. Önce ona bir karar verin. Bu adamı istiyor musunuz? İstiyorsanız , siz henüz evliliğe hazır değilseniz o da evlilik İstiyor ise sonlandırın. Yok ben de istiyorum diyorsanız süreye ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde anlatın. Anlamazsa da asıl siz onu salın gitsin. Bakın sayfada erken evlendiğini düşündüğü için mutsuz olan bir üyenin daha yeni açtığı bir konu var. Öyle plan program yapıp son gün iptal etmekle nereye kadar süreci götürebilirsiniz nikah günü gelip çattığında nasıl erteleyeceksiniz?
Ayrıca ilişki için sizi zorladığından bahsederken sonradan aslında çok da zorlamadı falan gibisinden bir şeyler yazmışsınız. Istiyorsanız bir sorun çıktığında karşı tarafa suç atmayı bırakmalısınız istemiyorsanız renginiz net olmalı istemiyorum saygı duymak zorundasın nokta.
Karar vermekte ve kararlarınızın arkasında durmakta ciddi sorun yaşıyor gibi duruyorsunuz öncelikle bunu geliştirmelisiniz yoksa hayatınız birilerini suçlayarak ve pişmanlıklarla geçer
Belki kafa karışıklığım ve kendimi anlatmakta acele ettiğim için devrik kuralsız cümleler yazmış olabilirim. Birinci sorunuza cevap vermem gerekirse karşımdaki insanı toksik olsa da malesef ki seviyorum ancak suan evlenilir düşünmüyorum. Evlilik düşünmediğimi söyleyince karşı taraf beni beklemeyeceğini söyleyince kaybetmekten korktum ve acele ettim sonrasında ise karar vermekte zorlanmakla sonuçlandı. İlişki yaşama konusu da şöyle; ben el ele tutuşup yanaktan öpelim ilişkimizi yüzeysel yaşayalım istedim fakat karşımdaki kişi surtunme ile ilişki istedi hayır olmaz bu durum yanlış dedikçe aşırı ısrar etti neredeyse yalvaracak ve bana ağlayacak kadar ısrar etti. Zorladı demek istemiyorum zorladı kelimesi elin ayağın bağlı şekilde istismar edilmek bana göre. Bu yüzde zorladı kelimesinin tam anlamını oraya yakıştırmadıgım için çok zorlamadı demeye getirmişim.

Son düzenleme:
İstek dışı birliktelik olduğunu sanmıyorum. Herif ısrar etmiş hatun da istemem yan cebime koy demiş.
Aslında aşağıda açıklamıştım. Cinsel herhangi bir arzu duymadım. Yanağından öpmek bana daha yaşanabilecek bir ilişki gibi geliyordu hep. Fakat karşımdaki insan yalvararak ağlamaklı duruma gelince bende yatakta yatalım teklifini kabul ettim. Film açtı telefondan izledik. Bu şekilde beş dk geçti sırtım ağrıdı sen de yan dön bende yan döneyim koluma yat dedi tamam dedim telefonu da ben tuttum önde olduğum için. Popo kısmıma dokundu bende istemediğimi bildirdim tamam ilerisi yok dedi o sırada popomda bi ıslaklık ve sıcaklık hissettim kendimi geri çektim. Zevk suyu galiba popoma değmişti. Kalktım hemen sildim ve tokat attim böyle bir şeyi nasıl yaptın ileri gitmeyecektin söz vermiştin dedim. Detaylandırmak zorunda kaldım çünkü zorladı veya istem dışı ilişki deyince ben istiyorum ama neyse hadi istemiyor gibi davranayım pozisyonunda kaldım.

evet aklımı başıma almak istiyorum. 25 yaşındayım ama ilk ilişki deneyimim ve ilk partnerim kendisi. Daha önce sürekli ders ve okul işleriyle uğraştığım için zamanım olmadı. Ben diş hekimiyim erkek arkadaşım da öğretmen. Ama ben henüz dediğim gibi atanamadım.
Sen diş hekimi misin? Daha neler duyacağız şu hayatta. Ve hala neredeyse 5 ay önce yaşadığın sürtünmeden ki defalarca kan testin negatif çıktığı halde hamile kalacağına inanıyorsun öyle bir de eğitimlisin. LÜTFEN buradan yarım isteyeceğine tedavi ol, hayatını mahvetme! Şuan ki psikolojinle herhangi bir konuda sağlıklı karar veremezsin bırak evliliği felan önce tedavini ol, sağlıklı düşünebildiğin de karar verirsin kiminle evleneceğine. Gencecik kadınsın ya önene daha çoookk adam çıkar küfür etmeyen.

Test yaptırdım beş kez falan kan testi. Ultrason ile de baktırdım ancak bu psikolojiyi atlatmam elbette mi zaman aldı. Atlattım derken mezun oldum memleketime geldim bir hafta sonra tanışmaya gelmeyi ayarladık ve henüz kendi psikolojim yerinde değilken bu işlerde buldum kendimi. Karşımdaki insan sürekli acele ettirdi ve belirsizlik sevmediğini beklemeyeceğini başkasıyla evleneceğini söyle Buda beni korkuttu. Kaybetmek istemedim olay kısaca böyleydi aslidna
Sizi tehdit etmiş terkederim diye. Manipüle ediyor. Buna müsade etmeyin. Terkedeceğim tehdidi atan adam için çabalamak sizi ilerde yıpratır.

Sizi tehdit etmiş terkederim diye. Manipüle ediyor. Buna müsade etmeyin. Terkedeceğim tehdidi atan adam için çabalamak sizi ilerde yıpratır.
Aslında uzun vadede yıprattı. Kendimi asla ön alamıyorum. Mesih sendromuna girdim sanırım hep başkalarını kurtarıyorum. Şimdi de bu kurtardığım kişi karşımdaki erkek arkadaşım oluyor

Sen diş hekimi misin? Daha neler duyacağız şu hayatta. Ve hala neredeyse 5 ay önce yaşadığın sürtünmeden ki defalarca kan testin negatif çıktığı halde hamile kalacağına inanıyorsun öyle bir de eğitimlisin. LÜTFEN buradan yarım isteyeceğine tedavi ol, hayatını mahvetme! Şuan ki psikolojinle herhangi bir konuda sağlıklı karar veremezsin bırak evliliği felan önce tedavini ol, sağlıklı düşünebildiğin de karar verirsin kiminle evleneceğine. Gencecik kadınsın ya önene daha çoookk adam çıkar küfür etmeyen.
Almayı deneyeceğim psikiyatriste gitmiştim zaten. İlaç tedavisine gerek olmadığını sadece kafamın karışık olduğunu söylemişti doktor. Bir de psikoterapi denemem şart artık

Aslında uzun vadede yıprattı. Kendimi asla ön alamıyorum. Mesih sendromuna girdim sanırım hep başkalarını kurtarıyorum. Şimdi de bu kurtardığım kişi karşımdaki erkek arkadaşım oluyor
Yasınız ve mezun olmanız gereği suan boşluk ve acele hissi var. Sakin olun. Hızlı bi şekilde terapi almanızı öneriyorum. Mesleğinizi almadan da evlilik önermem.

Yasınız ve mezun olmanız gereği suan boşluk ve acele hissi var. Sakin olun. Hızlı bi şekilde terapi almanızı öneriyorum. Mesleğinizi almadan da evlilik önermem.
Tamam teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Aslında aşağıda açıklamıştım. Cinsel herhangi bir arzu duymadım. Yanağından öpmek bana daha yaşanabilecek bir ilişki gibi geliyordu hep. Fakat karşımdaki insan yalvararak ağlamaklı duruma gelince bende yatakta yatalım teklifini kabul ettim. Film açtı telefondan izledik. Bu şekilde beş dk geçti sırtım ağrıdı sen de yan dön bende yan döneyim koluma yat dedi tamam dedim telefonu da ben tuttum önde olduğum için. Popo kısmıma dokundu bende istemediğimi bildirdim tamam ilerisi yok dedi o sırada popomda bi ıslaklık ve sıcaklık hissettim kendimi geri çektim. Zevk suyu galiba popoma değmişti. Kalktım hemen sildim ve tokat attim böyle bir şeyi nasıl yaptın ileri gitmeyecektin söz vermiştin dedim. Detaylandırmak zorunda kaldım çünkü zorladı veya istem dışı ilişki deyince ben istiyorum ama neyse hadi istemiyor gibi davranayım pozisyonunda kaldım.
Cinsel herhangi bir arzu duymadığınız, çekim hissetmediğiniz bir insanla evlenmeyin zaten. Ama arzu duymamanızın sebebi de sizin yanlış inanış ve yetişme tarzınız muhtemelen. O yüzden diyorum tedavi olup normal hale gelmeden kimseyle birlikte olmayın.

Ben sadece zamanında ve sağlıklı şekilde ciddi adımlar atmak istemiştim hepsi buydu. Fakat her şey aceleye geldi ve sonucu kötü bitti.
acele dediğin 3 yıl valla. sen gercekten kararsızsın. ya bırak adam hayatına baksın ya da bir adım atılsın yani. biz 5 aylık sevgiliyken evlenicez diye karar verdik. 1.yılımızda da nişanlandık. yani emin olan zaten oluyor bir sekilde. siz 3 yılda hala olamadıysanız boşuna vakit harcamayın

acele dediğin 3 yıl valla. sen gercekten kararsızsın. ya bırak adam hayatına baksın ya da bir adım atılsın yani. biz 5 aylık sevgiliyken evlenicez diye karar verdik. 1.yılımızda da nişanlandık. yani emin olan zaten oluyor bir sekilde. siz 3 yılda hala olamadıysanız boşuna vakit harcamayın
Dediğim gibi ilişkiniz sağlıklı olduğu için emin adım atmışsınız. Benim ilişkim biraz toksik ancak bırakmam da zaman aldı. Bırakmadığım için bu raddelere geldi. Maalesef ki bunu istemeyerek söylüyorum sevgimde azalma yok hala seviyorum. Ben sevgim ve mantığım arasında kaldım.

Dediğim gibi ilişkiniz sağlıklı olduğu için emin adım atmışsınız. Benim ilişkim biraz toksik ancak bırakmam da zaman aldı. Bırakmadığım için bu raddelere geldi. Maalesef ki bunu istemeyerek söylüyorum sevgimde azalma yok hala seviyorum. Ben sevgim ve mantığım arasında kaldım.
ben de bunu söylüyorum işte. ayrılman gerektiğini biliyor ve ayrılmıyorsun. devam etmek istiyorsun ama devam da etmiyorsun. ama önceki konularından hateketle şaşırtıcı bir sey değil bu. çok üst düzey takıntıların var. kim kendine istemediği bir hareket yapan, küfür eden birini sever? bence siz mağdur olmayı seviyorsunuz valla kusura bakmayın

Ben şu anda linç yiyeceğim belki ama okuldan mezun olmuş böyle kocaman kocaman bölümleri bitirmiş insanların bu şekilde olmasını kabul edemiyorum. 25 yaşındasınız ve hala aseksuel bir ilişki yaşamak istiyorsunuz da nereye kadar. Liseliler gibi el ele tutusalim filan diyorsunuz. Tamam hadi seks yapın demiyorum ama bu olaylara bu kadar öcü gibi bakmanızı anlayamıyorum. Siz öylesiniz diye partnerinizden bunu beklemeyin belli ki adam artık cinsel ilişki yaşamak istiyor. Bu konuda anlaşamıyorsaniz ayrılın.

Ve bir diş hekimi olmuş insaninda hala bu durumda hamile miyim hamileyim sanrilarini endişe ile okuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X