Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Siz fazla ilerlemeye müsade etmişsiniz. Ben neden sık gelmiyor kısmında ben böyleyim ağa dedikten sonra aynı konu etrafında döndü olaylar yıllarca.
Yani ona müsaade etmeyince bir şey farketmiyor, o an susup bi dahakine başka salça olacak konu buluyor müdahale etmeye çalıştığı şeylere "biz öyle seviyoruz" deyip geçiyoruz artık.

Aynı apartmanda mı oturuyorsunuz ? Tek taraflı anlatmış gibisiniz ama genel olarak eltiniz kendi kendine kuruluyor gibi de. Tamamen uzak durun istediği kadar şikayet etsin herkesi susturun onun lafını bana getirmeyin diyin.

Yorumlarda tekrar okudum. Genel olarak kendinizi iyi gösterip onu kötü gösteriyorsunuz. Bence olayları büyüten biraz da sizsiniz. Birinin tabağını kırıp tekrar kv aldırmak saçmalık. Sen kırdıysan daha güzelini al git aradaki tatsızlıkları çöz.

Son düzenleme:
Yani ona müsaade etmeyince bir şey farketmiyor, o an susup bi dahakine başka salça olacak konu buluyor müdahale etmeye çalıştığı şeylere "biz öyle seviyoruz" deyip geçiyoruz artık.
Ben senin yerinde olsam. Ona zorla o kitaplardan birini okutmaya çalışırım. Sonra da sorarım okudun mu okudun mu diye

o kadar çok eltim yazmışsın ki bana bi gülme geldi ben de begüm gibi düşünüyorum eltimle tam kavga gibi bi konu açarsın yakında burda daha büyük sorun olan kişi bence kayınvalide. hem ikili oynuyor hem de çok şey

bebek görmeye siz niye gitmediniz

Kayınvalidem yanımızda değildi biz eltimin iş yerine gittik. Akşam evdeyken cevap verdi kayınvalidem

Çare aradığım konuyu gayet olduğu gibi anlatmam gerekir burada kimse beni tanımıyor neden kendimi iyi göstermeye çakışayım ne alaka ya? İyi okuyun yorumları tabağını zaten alacağımı söyledim kv sen alma ben alacağım dedi ben de okey dedim ne yapayım kıza porlan mağazası mı hediye edeyim

Hayır elbette ama jest olsun diye sizin de almanız gerekirdi çünkü siz kırdınız. Alıp gitseydiniz probleminizi de daha kolay çözerdiniz

Hayır elbette ama jest olsun diye sizin de almanız gerekirdi çünkü siz kırdınız. Alıp gitseydiniz probleminizi de daha kolay çözerdiniz
Ben kendisine çok kibar mesaj yazdım kırıldığına üzüldüğümü aynısını alacağımı söyledim cevap vermedi. Kayınvalideme konuyu direkt anlatmadım, tabağın kırıldığını başka şekilde öğrendi ve bana hemen ben alacağım sen alma dedi ben de kabul ettim.

Hanımefendi anladım gerçekten okudum iki kere anlattınız ama siz de lütfen düşünün hatalısınız. Lütfen kabul edin. Size bir garezimiz yok gerçekten sizi tanımıyoruz buradan üçüncü bir göz olarak bak böyle yapsan daha iyi olurdu diyoruz. Ben anladım kv alma demiş siz de kabul etmişsiniz. Ama yanlış bir yaklaşım olmuş bu.

Ben de öyle yapıyorum ama devam ediyor o yüzden konuşsam mı ne yapsam diye düşündüm ama yine aynı şekilde devam edeceğim sanırım
Ben o tarz insanları aramıyorum ama denk gelince konuşuyorum,hiçbir zaman bana şunu dedin,şunu yaptın bu yüzden kırıldım diye açıklamada yapmıyorum.Çünkü biliyorum ki kendini aklamak için çamura yatar.

Evet belki de ben hatalıyım bu konuda haklı olabilirsiniz

Ben de artık hiç konuşmuyorum görmezden geliyorum. Bayramda da öyle yapınca kayınvalidemler tarafından haksız görüldüm sanırım, henüz konuşmadık bu konuyu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…