Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Susar mısın hatırlatma gülüyorum.

Bn önce tartışmak adına değil,, ona bir kahveye gider bu yapılanları detay detay onu kırmadan anlatırdım.bizim iki kardeş eşi olarak çok iyi geçinmemizi teklif ederdim, bu parçalı bulutlu halleri bni üzdüğünü belirtirdim....ama grçkten samimice... Sonra tekrar bunlar yaşanırsa slmdan başka konşmazdım.sadece selam hal hatır o kdr...

eşiniz sizi haklı görüyor mu bu durumlardan sonra yani eşinizle bu durum
Eşiniz size hak veriyorsa bu durum aranızda problem olmuyorsa ve elti kim yaa asla umursamam psikolojisi bozuk belli ne yaptığı belli değil böyle insanlardan olabildiğince uzak olunması gerek bence

Zaten mesajımda alacağımı söyledim ama kayınvalidem bana ben alacağım kızım sen alma dedi hatta takım olarak almış 6 tane, ben de karışmadım ondan sonra

Ben alacaktım kayınvalidem konuyu biliyordu almak istedi, o aldı

Belki takımdı takım bozuldu diye üzülmüş olabilir

Kayınvalidem zaten bir tane değil 6 lı takım aldı kendisine

Kayınvalideniz isterse, eltinize 102 parça porselen yemek takımı alsın fark etmez; siz alacağım dediğiniz tabağı almamış ve sözünüzü tutmamışsınız.

Kayınvalidenizin, eltinize 6 lı bir tabak seti alması; kadının takımının bozulmadığı anlamına gelmiyor.

Eşinizle hep tabakları fırlatıp kırar mısınız ? Kadın, eşiniz gelmeden önce getirmiş keki. Kendi tabağınıza aktarıp; eltiniz kayınvalidenizdeyken, çıkıp tabağını verebilirmişsiniz.

Bir söz veriyorsanız; tutmayı da bilmelisiniz.

Elitlerin savaşı mı bi film vardı ya hahahhaha
Bu olay olunca gülmekten katılmadın mı ya?
Yaşanan şeyler çok basit ve komik sinir bozmaya değmeyecek şeyler.
Bebek olduğunda ben olsam eşimle gider eşimi yalnız göndermezdim.
Kızın eline iyice koz vermezdim.
Keşke hiç takmamaya devam etseydin.

Konu gerçek başlığı hatırlamıyorum ☹ ama gelin hanım, eltiye kaynanaları yanındayken saldırmıştı kaynana korkudan nerdeyse altına yapacak hale gelip kendini koltuklara atmış korkudan
Elti vampir kodlarıyla arıycam hadi inşallah. Eltim yüzünden kanser oldum’dan sonra asla o kadar tat alamamıştım hiçbir konudan. Sağolun

Of onca yazdıklarımdan bunlara mı takıldınız gerçekten?

Teşekkürler yanıtınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…