Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
yaşadıgın aksilige ragmen ellerin dert gormesin cok guzel olmus pastan...
ah şu nevrestenin pasta yiyen obur smileyi bende olsa dedim, en azından internetten tatmin olurdum

ve azmin hepimize ders olsun...
hem bu kadar jet hızıyla tarifi paylasmıs olman hem de en guzelini yapabilmek icin yılmadan usanmadan be 1haftaya sonraya sarkıtmadan aynı keki tekrarlaman
wala şef aşçı olsam mutfakta senin gibilerle calısmak isterdim, işte boyle tutku olmalı insanın icinde, gerisi tecrube zaten.
e diger tariflerini de biliyorum onlar o kadar guzelken en ustalar bile bazen hata yapabiliyor, benim gibi toylara da ders olsun

valla güzelmiş, uğraştığına deymiş:13:

Aslı'cım Ferdi Tayfur lu giriş öldürdü beni.

Bunca emek onca çabaya rağmen yılmamak .. Azmin zaferi bu olsa gerek.
Ben senin mücadeleci ruhunu seviyorum zaten demiş miydim? Demediysem şimdi diyorum işte.
Müthiş başarılarına bir yenisini daha eklemişsin . Emeğin, yüreğin sağ olsun.
Şansın bol ,hayata, zorluklara karşı
azmin hiç eksilmesin canım

Son düzenleme:

Her tarife güven olmuyor maalesef.İlk şekli fırına atmasak dediğiniz gibi birbirine karışırdı.Bu tariften sonra bir daha denersiniz belki:)
Çok teşekkür ederim yorum yaptığınız için.

anket açılmış..oyum maglum 5 tabisiii..

Ellerinize saglik cok begendim degisik bir tarif olmus en yakin zamanda deniyecegim

Ben de değişikliğine vuruldum zaten:)Çok teşekkür ederim.

Olsun canım önemli değil:)İnşallah denediğinde çok güzel bir pasta olur.Teşekkür ederim.

Bu tariften müthiş elektrik aldım.Öldüm bittim yapacağım diye o kadar istekliydim.Mutfağı sevmeyenler bu duyguyu pek anlamayabilirler:)Bayanlarımızın hepsi çok başarılı da önemli olan istemek.Teşekkür ederim güzel sözlerinize.

valla güzelmiş, uğraştığına deymiş:13:

Teşekkür ederim.

Abla duygularımı anlatan tek şarkıydı o an.Bu mücadeleci ruhu keşke biraz da başka şeyler için kullansaydım.Çok teşekkür ederim ablacığım

Son düzenleme:
owww çok güzel bayıldım buna görüntüsüne bir parça alabilirmiyim

Bilindik klasik bir tarif olmasına rağmen işin içine katılan leopar desen hem uğraştırıcı hemde değişik olmuş.Ellerinize sağlık vede bol şanslarınız olsun..

owww çok güzel bayıldım buna görüntüsüne bir parça alabilirmiyim

Al tabi canim.Teşekkür ederim.

Bilindik klasik bir tarif olmasına rağmen işin içine katılan leopar desen hem uğraştırıcı hemde değişik olmuş.Ellerinize sağlık vede bol şanslarınız olsun..

Evet klasik bir tarif ama leopar desen biraz ugrastirici.Çok teşekkürler.

Canım ellerine saglık
muhteşem gözüküyor

Meyveli pastalar her zaman tercihimdir muzlu rula pasta harika görünüyor ellerinize sağlık..

Pastanın son halinin olduğu sayfaya yavaş yavaş baktım , onca emekten sonra görüntü hayal kırıklığı yaratır mı diye .
Ama tek kelimeyle muhteşem gözüküyor.
Ellerinize sağlık.

çok güzel görünüyor çok beğendim ellerinize sağlık başarılar

Canım ellerine saglık
muhteşem gözüküyor

Beğendiğine çok sevindim.Teşekkür ederim canım.

Meyveli pastalar her zaman tercihimdir muzlu rula pasta harika görünüyor ellerinize sağlık..

Ben de severim meyveli pastaları.Daha hafif oluyor.Yorum yaptığınız için çok teşekkürler.

Pastanın son halinin olduğu sayfaya yavaş yavaş baktım , onca emekten sonra görüntü hayal kırıklığı yaratır mı diye .
Ama tek kelimeyle muhteşem gözüküyor.
Ellerinize sağlık.

Sizi hayal kırıklığına uğratmadığıma sevindim:)Teşekkürler.

çok güzel görünüyor çok beğendim ellerinize sağlık başarılar

Ben teşekkür ederim yorum yaptığınız için.

Görüntü beklediğimin de üstündeydi , bunu söylemek istemiştim :26:
Eminim tadı da öyledir

ayyy çok güzell.. leoparına felan bakmadan yutarım ben bunu ımmm
ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…