Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
İnşallah canım.Hediye gelsin havam büyük zaten.

Bu kib ne oluyor yahu.Bir türlü öğrenemedim.Bir de gizemli nasıl olunuyor.

Ya sende gizemli tayfasına katılma , bak bana ayan beyanım

Canım kullanıcı kontrol panelinden seçenekleri düzenleyi seçiyorsun solda , ilk çıkan görünmez mod aktif /pasif var.

İnşallah canım.Hediye gelsin havam büyük zaten.

Bu kib ne oluyor yahu.Bir türlü öğrenemedim.Bir de gizemli nasıl olunuyor.

Canım beğeni yaptığımız yıldız işaretinin yanında üçgen şeklinde bir bölüm var..Orayı tıklayınca yazdığın mesaj Yönetim ve o bölümün editörlerine e-mail olarak geliyor
Gizli olmak için seçenekleri düzenle kısmında en üste olması gerekiyor.Görünmezlik modu aktif işaretleyip onaylıyacaksın

Canım kullanıcı kontrol panelinden seçenekleri düzenleyi seçiyorsun solda , ilk çıkan görünmez mod aktif /pasif var.

Katılmam mümkün olduğunca ama arada da lazım olabilir.

Tamam bir inceleyeyim.Sağol canım.

Tamam canım çok sağol.

Katılmam mümkün olduğunca ama arada da lazım olabilir.

Tamam bir inceleyeyim.Sağol canım.

Tamam canım çok sağol.

Siz de gizli olun bence daha rahat oluyor

Son düzenleme:
Bir itiraf daha.Ben bu keki de yaptım o 24 saatin içinde.Ama gıda boyasının azizliğine uğradım.Ne tatlı dimi.

Resim alıntı.

Son düzenleme:
yahuu ama bu pasta çok güzel olmuşşşş
hem servis edilmiş hali hem de bütün olarak çok süperr :)

Son düzenleme:
Bir itiraf daha.Ben bu keki de yaptım o 24 saatin içinde.Ama gıda boyasının azizliğine uğradım.Ne tatlı dimi.

Resim alıntı.

Evet canım çok güzel bu tür tarifleri ben Gurme bölümüne eklemiştim çok güzel şekiller var

yahuu ama bu pasta çok güzel olmuşşşş
hep servis edilmiş hali hem de bütün olarak çok süperr :)

Bu güzel yoruma çok sevindim.:119:Teşekkür ederim canım.

Evet canım çok güzel bu tür tarifleri ben Gurme bölümüne eklemiştim çok güzel şekiller var

Bak ben orayı kaçırmışım.Toz gıda boyası kullansaydım olurdu ama krem tarzında bir gıda boyası kullandım.Renkleri pişince çok açıldı.Ama ziyan olmadı yendi.

Canım ben de yarışmada bu tarz bir pasta düşündüm gıda boylarını kendim yaptım 4 renk ama kağıda yapıştı çıkmadı çok üzülüp vazgeçmiştimŞimdi korkuyorum:18:Kızlarımın doğum günü var yakında hazır toz gıda boyası almayı düşünüyorum

Son düzenleme:

Kağıdı yağlamayı öneriyorlar bazı yerlerde.Ben yağlamadım sıcakken rulo yaptım ya o yüzden yapışmadı.Hatırlıyorum olmadığı dediğini.Yazık olmuş emeğe.Ben tariften elektrik aldıysam peşini bırakmam.

Canım ben yıllardır yağlı kağıt kullanıyorum hiç başıma böyle birşey gelmediDefalarca rulo kek yaptım:44:
2defa denedim 3.de bıraktım renklerde öyle güzel olmuştuHayırlısı olsun diyelim

konuyu abonelıklere aldım mutlaka deneyecegım super duruyor ya tekrar ellerınıze saglık :)

Çook güzel yapmışsınız elinize sağlık :) Arada internette görüyorum böyle farklı ikramlıklar ama zor geliyor biraz araştırınca bakıyorum aslında yapımı cok basit :) Sadece sizin gibi maharetli eller olması lazım

Aksilik olacak ya işte.Sen de baya denemişsin.Kader diyelim biz buna.Olmayınca olmuyor.

konuyu abonelıklere aldım mutlaka deneyecegım super duruyor ya tekrar ellerınıze saglık :)

Dene canım.Biraz dikkat,biraz da sabır istiyor.Teşekkür ederim yorumuna.

Evet dediğiniz gibi önce zor geliyor,tarifi okuyunca basitmiş diyiveriyoruz.Ben de çok sorun yaşadım bu keki yaparken ama sonunda başardım.Eminim siz de yapabilirsiniz.İstemek önemli olan.Her bayanda marifetler var.Teşekkür ederim yorum yaptığınız için.

Vallahi tarifi kimsecikler yapmadan ben yapayımda hemen ekliyim gibi olmuş..Bu ne hız yahu Maşallah

Tatlılar kategorisindene acele etmiştim ben..Uğur getirdi,birinci olmuştum İnşallah sanada uğurlu gelir diyecektimki zaten uğurlu gelmiş

Bu tarifi tariflerine çok güvendiğim bir ablanın sitesinde görmüştüm ve çok beğenmiştim Gerçektende çok güzel gözüküyor,eminim tadıda görüntüsü kadar güzeldir..Olsada yesek :125:

Yok valla öyle olmadı.Bu tarifi yapmak için fırsat kolluyordum.Nevreste'ye dedim kekler olmayacaksa söyle ben yapıp ekleyeceğim diye.Çünkü aramızda müthiş bir elektriklenme oldu.Evet bugün mutlu günüm.:119:Tadı da çok güzel.Dün arkadaşıma ikram ettim tadı damağımda kaldı dedi.Tekrar getirdim:)Çok teşekkürler güzel yorumuna.

Son düzenleme:
Bu tarif banada yüksek elektirk vermişti fakat yapmak nasip olmadı henüz..Biraz enerji düşüklügü var bende,tarif elektirk veriyor ama biryerde kaçak var.Onu kapatmam lazım yapmak için
Hele senin yaşadıgın talihsizligi okuyunca tırstım açıkcası..Bende başladıgım işi yarım bırakmam asla İllaki olacak,olana kadar devam

Evet canım kaçak varsa elinde patlar mazallah.Bel fıtığın varmış.Çok geçmiş olsun.Aslında tarif çok kolay püf noktalarına uyarsan.Ben biraz mükemmeliyetçiyim maalesef.Ondan bu kadar yorulmam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…