Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
Adra ne yaptin sen öyle ya????
Gecmis olsun diyeyim önce :KK70::KK70::KK70:D:KK70::KK70::KK70:
Sonra da cok iyi is cikarmissin, cok güzel görünüyor diyeyim. :)
Ellerine saglikkkkkkk!!!!!!!!
Tam puan!

Bu yoruma da benden tam puan.:KK1:Bazı aksilikler oldu ama sonucunda emelime ulaştım.:KK53:Çok teşekkür ederim canım.:KK16:

Bir günden 3 kere pasta yapmak mı:18:

Sabrınız için tebrik ederim..Ama değmiş pasta harika görünüyor,yarışmada başarılar...

Bir günden 3 kere pasta yapmak mı:18:

Sabrınız için tebrik ederim..Ama değmiş pasta harika görünüyor,yarışmada başarılar...

Çok yapmak istediğim bir pastaydı.Müthiş elektrik almıştım.:KK1:Onun için tekrar tekrar denedim.Çok teşekkür ederim yorumunuza,güzel dileklerinize.:KK16:

Adracım pastanı deniyoruz kekimiz şimdi fırından çıktı:KK16: minik bebeğimle yapıyoruz:KK16: yanlız biz leopar deseni yapmayı beceremedık:KK43:( rengını ve şeklini değiştirip yaptık onun haricinde tarifine sadık kaldık:KK16: bakalım becerebilekmiyız:KK16: tarif için teşekkür:KK16:

Adracım pastanı deniyoruz kekimiz şimdi fırından çıktı:KK16: minik bebeğimle yapıyoruz:KK16: yanlız biz leopar deseni yapmayı beceremedık:KK43:( rengını ve şeklini değiştirip yaptık onun haricinde tarifine sadık kaldık:KK16: bakalım becerebilekmiyız:KK16: tarif için teşekkür:KK16:

Ben de ilk yapista becerememistim deseni:)İlk seferde olur aksilikler.Minik bebegin yardim etmistir sana:)Umarim guzel olmustur.

Resmen ağzım sulandı bu ne güzel bir pastadır :KK39::KK56:
Ellerine kollarına sağlık :KK6:
Yarışmada bi sürü bol şanslar şans senden yana olsun :KK55::nazar::KK9:

Gerçekten muhteşem. Bunları gördükçe kendimden utanıyorum:KK14:

Resmen ağzım sulandı bu ne güzel bir pastadır :KK39::KK56:
Ellerine kollarına sağlık :KK6:
Yarışmada bi sürü bol şanslar şans senden yana olsun :KK55::nazar::KK9:

Çok teşekkür ederim Dolma.:KK16:

Gerçekten muhteşem. Bunları gördükçe kendimden utanıyorum:KK14:

Çok teşekkür ederim.:KK16:Her kadında marifet vardır diye düşünüyorum.Önemli olan istemek:)

X