Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
ellerine sağlık
bende senden gaz alıp denedim ama
kekim biraz kırıldı
açıp da
kremayı ekleyince de
aman allaımm darmaduman oldu

ama inadım inat bu akşam tekrar denicem

ellerine sağlık
bende senden gaz alıp denedim ama
kekim biraz kırıldı
açıp da
kremayı ekleyince de
aman allaımm darmaduman oldu

ama inadım inat bu akşam tekrar denicem

Kağıttan dikkatli ayırmasan kırılabilir canım.Kağıtla birlikte ayır.İnşallah güzel olur bu sefer.Çok teşekkür ederim deneyip yorum yapmana.

ellerine emegine saglik cok güzel görünüyor

basarilar dilerim

Naptın sen yine
Çok güzel olmuş çok beğendim yemelik olmuş bu sadece bakmakla yetinememki
Afferin sana demek istiyorum 5 pekiyi demek istiyorum yıldızlı evet diyorum

ellerine emegine saglik cok güzel görünüyor

basarilar dilerim

Teşekkür ederim canım gelip güzel dileklerini ilettiğin için.

Naptın sen yine
Çok güzel olmuş çok beğendim yemelik olmuş bu sadece bakmakla yetinememki
Afferin sana demek istiyorum 5 pekiyi demek istiyorum yıldızlı evet diyorum

Pasta yaptım.

Pekiyi kaptım yani.Çok teşekkür ederim canım.

Teşekkür ederim canım gelip güzel dileklerini ilettiğin için.

Pasta yaptım.

Pekiyi kaptım yani.Çok teşekkür ederim canım.

çok beğendim şimdi böyletsen sen ilerleyen zamanlarda mutfakta kimbilir nelere imza atacaksın..

çok beğendim şimdi böyletsen sen ilerleyen zamanlarda mutfakta kimbilir nelere imza atacaksın..

Ahhh gönül neler yapmak istiyor da vakit yok.Bir de yorucu oluyor.

adra prolugun hayirli olsun
kusura bakma ama ferdiyi dinleyemedim ben boylesine kulak ve beyine iskencw veren seslere ve muziklere dayanamam
tarifine gelecek olursam harika gorunuyor bir okadarda seksi leoparindan dolayi bayildim
ellerine saglık xok basarılar dilerim

Adra'cım ben keki denedim çok güzel oldu.Benim şekil pek iyi olmadı Ama ilk deneyimim tekniği çözdüm:13:Bir daha yaptığımda daha iyi olacak inşaallahBeyaz kısımları yaparken biraz ürkek davrandım
Tarif için teşekkür ederim

Prolugu kaptim sonunda.

Hic de bile işkence etmiyor.Ben de ayni şeyi senin muzigin için düşünüyorum.Seksi olarak hic düşünmemistim:)Ay ne tatli demiştim.Teşekkür ederim yorumun için canim.

Nevreste çok güzel olmuş.Şekilleri de gayet güzel.Aralıklari küçük yaparsan leopar görüntü daha çok cikar ortaya.Benim ikinci yaptigim da buna benziyordu.Benimki yildiz gibi olmuştu.Denemene çok
sevindim. Ellerine kollarına sağlık canım.

Teşekkür ederim üstadımBeğenmene sevindim 2. kez denediğimde daha iyi olacakBirde ben bu yöntemle başka şekillerde yapmayı istiyorum
Bu tarifi daha önce denemiştim ama beyaz kısımla kakaolu kısım karışmıştıSebebi ayırdığımız beyaz kek karışımına un eklendiği içinmiş.Benim yaptığım tarifte böyle değildi:44:

Estağfurullah ne üstadı.Gerçekten çok güzel olmuş.Deneye deneye mükemmele ulasirsin:)Ben de yildizliyi koyayim bir ara.Her tarife güven olmuyor.O pisirme asamasi olmasa dagilir.Diğer modellerini de koyarsin yapinca.

Estağfurullah ne üstadı.Gerçekten çok güzel olmuş.Deneye deneye mükemmele ulasirsin:)Ben de yildizliyi koyayim bir ara.Her tarife güven olmuyor.O pisirme asamasi olmasa dagilir.Diğer modellerini de koyarsin yapinca.

Çok teşekkür ederim canım
Tamam bir ara yıldızlıyı koyarsın Evet dağılmıştı:44:Tamam inşaallah

Vay adracığımm bu ne yaa süperr olmuş daha önce nette görmüştüm bu tarifi çok hoşuma gitmişti demek 3 kez yaptın maşallah sana. Ayrıca şanslı üyeymişsin tebrik ederim bundan böyle bende yenek topiklerindeyim valla şanslı üye olmak istiyorum
Ellerine emeğine sağlık canımm başarılar dilerimm

Seda'cım bu mesajını hatırlatırım

Evet üç kez yaptım:)İnatlık var da bende biraz.Bu ay şans bana güldü.Sana da gülsün istiyorsan buradan hiç çıkma bence:)Elbet o şansı yakalarsın birgün.Çok teşekkür ederim canım gelip yorum yaptığın için.

Seda'cım bu mesajını hatırlatırım

Hatırlat bence de.

Adra ne yaptin sen öyle ya????
Gecmis olsun diyeyim önce D
Sonra da cok iyi is cikarmissin, cok güzel görünüyor diyeyim. :)
Ellerine saglikkkkkkk!!!!!!!!
Tam puan!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…