Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
Adra ne yaptin sen öyle ya????
Gecmis olsun diyeyim önce D
Sonra da cok iyi is cikarmissin, cok güzel görünüyor diyeyim. :)
Ellerine saglikkkkkkk!!!!!!!!
Tam puan!

Bu yoruma da benden tam puan.Bazı aksilikler oldu ama sonucunda emelime ulaştım.Çok teşekkür ederim canım.

Bir günden 3 kere pasta yapmak mı:18:

Sabrınız için tebrik ederim..Ama değmiş pasta harika görünüyor,yarışmada başarılar...

Bir günden 3 kere pasta yapmak mı:18:

Sabrınız için tebrik ederim..Ama değmiş pasta harika görünüyor,yarışmada başarılar...

Çok yapmak istediğim bir pastaydı.Müthiş elektrik almıştım.Onun için tekrar tekrar denedim.Çok teşekkür ederim yorumunuza,güzel dileklerinize.

Adracım pastanı deniyoruz kekimiz şimdi fırından çıktı minik bebeğimle yapıyoruz yanlız biz leopar deseni yapmayı beceremedık( rengını ve şeklini değiştirip yaptık onun haricinde tarifine sadık kaldık bakalım becerebilekmiyız tarif için teşekkür

Ben de ilk yapista becerememistim deseni:)İlk seferde olur aksilikler.Minik bebegin yardim etmistir sana:)Umarim guzel olmustur.

Resmen ağzım sulandı bu ne güzel bir pastadır
Ellerine kollarına sağlık
Yarışmada bi sürü bol şanslar şans senden yana olsun

Gerçekten muhteşem. Bunları gördükçe kendimden utanıyorum

Resmen ağzım sulandı bu ne güzel bir pastadır
Ellerine kollarına sağlık
Yarışmada bi sürü bol şanslar şans senden yana olsun

Çok teşekkür ederim Dolma.

Gerçekten muhteşem. Bunları gördükçe kendimden utanıyorum

Çok teşekkür ederim.Her kadında marifet vardır diye düşünüyorum.Önemli olan istemek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…