Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ouartzo resimlerini söz vermiştim ama hemen ertesi gün gözüm iltihaplandı ve 1 hafta lens takamadım. Ancak şimdi resim çekebildim. İşte resimler:

quartzo1nl1.jpg

quartzo6gn6.jpg

quartzo4lu4.jpg

quartzo3zf2.jpg

quartzo5bg8.jpg

Hidrocharme Ice ve Mellerim:

ice2hl3.jpg

ice4yg4.jpg

mel1vq6.jpg

mel2st0.jpg

mel4dm1.jpg

tatlım lenslerın cok guzel durmus natural duruyo orjınal gıbı yanı cok beyendım durusunu

8168.jpg
bi arkadaşımız amazon yeşilini sormuş bu arkadaşım amazon yeşili gözlerim koyu kahve bende biraz mavimsi durdu..

Selam cemre, ben de amazon yeşili almayı düşünüyorum ve gözlerim çok çok koyu, siyaha yakın kahve.senin de koyu kahveymiş o yüzden bende yaklaşık olarak ne renk duracağını sen daha iyi bilirsin sanırım. Yakından mavi tonunu da çok merak ettim. Lensin daha yakından, damarları (eğer varsa), pupil boşluğu vs görünecek şekilde net bir resmi varsa koyabilirmisn?

amazon lensler sophistik lensin aylıklarıdır. doku ve renk olarak birebir aynıdır. sophistik yıllıktır ve numaralılarıda vardır. amazon aylıktır ve numarasızdır.. aynı firmanın lensleridir. sophistiğin mavi,gri ve yeşilini kullandığım için şunu söyleyeyim. damarlı bir lens. b&l kadar değil elbet.... pupil boşluğu da normal. büyük değil.....

amazon lensler sophistik lensin aylıklarıdır. doku ve renk olarak birebir aynıdır. sophistik yıllıktır ve numaralılarıda vardır. amazon aylıktır ve numarasızdır.. aynı firmanın lensleridir. sophistiğin mavi,gri ve yeşilini kullandığım için şunu söyleyeyim. damarlı bir lens. b&l kadar değil elbet.... pupil boşluğu da normal. büyük değil.....

okypete sagol cvbın için. Hani gerçek göz renginden rengine, lensin duruşu da değiştiğinden, damarlanmalar da taban renge göre daha az veya daha çok belli oluyor bildiğim kadarıyla. Hatırladığım kadarıyla senin gözlerin açık kahve gibiydi, lensin cinsine göre (opaklık vs), belki de bazı lensler bazı kişilerde daha damarlı olurken, bazıları daha az damarlı durabilir.Cemrenin gözleri koyu kahveymiş, hani en azından damarlanma koyu renk göz üstünde çok daha fazla mı belli oluyor diye merak ettim. Bu arada senin sophistic yeşillerine bayılmıştım, sanırım göz rengin daha açık olduğundan çok hoş durmuştu . Aynı hoşluk bende olmaz gibime geliyo :) saol cnm cevabın içinŞeniz

8168.jpg
bi arkadaşımız amazon yeşilini sormuş bu arkadaşım amazon yeşili gözlerim koyu kahve bende biraz mavimsi durdu..

Merhaba cemrecim, lenslerin gerçekten hoş duruyor, umarım yakındanda görüntüsü bu şekildedir. Birde kızmazsan sormak isterim, resimlerde photoshop var mı? Senin meslek grafikerlik olunca, merak ettim açıkcası. yerimseniben

Galpal lenslerin gerçekten çok yakışmış, iyi günlerde kullan. Internetten mi sipariş vermiştin, kaça maloldu sana? Birde sanırım soloticalar biraz kalın bir yapıya sahip. Rahat edebildin mi? Mesela BL ile mukayese edersen hangisi daha rahat?

Selam cemre, ben de amazon yeşili almayı düşünüyorum ve gözlerim çok çok koyu, siyaha yakın kahve.senin de koyu kahveymiş o yüzden bende yaklaşık olarak ne renk duracağını sen daha iyi bilirsin sanırım. Yakından mavi tonunu da çok merak ettim. Lensin daha yakından, damarları (eğer varsa), pupil boşluğu vs görünecek şekilde net bir resmi varsa koyabilirmisn?

ben her tonda farkedıor dıe bılıorum. aynen benımde gozlerım cok koyu kahwe sıyaha bakıo we %80 ton deişio yaa böle durmayabilir de.. ben de begendm almay dusunuoorum

Son düzenleme:
Ouartzo resimlerini söz vermiştim ama hemen ertesi gün gözüm iltihaplandı ve 1 hafta lens takamadım. Ancak şimdi resim çekebildim. İşte resimler:

quartzo1nl1.jpg

quartzo6gn6.jpg

quartzo4lu4.jpg

quartzo3zf2.jpg

quartzo5bg8.jpg

Hidrocharme Ice ve Mellerim:

ice2hl3.jpg

ice4yg4.jpg

mel1vq6.jpg

mel2st0.jpg

hepsi çok yakışmış ama quartzo olanlar ayrı güzel gözlerin daha iri gözüküyor .türkiyeye gelsede topaz olanla quartzodan alsam yaa :eek:

normalde 7 yıldır seffaf lens kullanıyorum gözlerımse koyu kahve
ama bugun artık yesıl gozlere ozenmıyorum cunku gozlerım yesıl
harelı bosch lomb marka kullanıyodum yıne aynı marka yanında bır de numarasız lens verdı hedıye dıye gozlukle kullanıcam onları da onlar da yesıl sarı bır renk cok guzel

sımdı resımlerımı cektım eskı de bır resmımı ekleyebılırsem eklıycam yazıma tesekkur ederım hepınıze

bugun yenı oldugu ıcındır belkı sormak ıstıyorum saga sola bakınca netlık bozuluyor sanırım ıcındekı cızgılerınden olsa gerek 2-3 gun ıcınde duzelır mı yanı gozume alısır mı arada kayıp gormemı engellıyor cunku normal seffaf lensler de ılk gunlerde boyle yapıyordu bu normal mı 3 gune kadar nasıl sabredıcem duzelır mı 1 yıllık da aldım eskıler çöpe tabıkı umarım rahatlar bıraz daha ama gorunumlerı cok guzel
renklı gozlu olmak cok havalı bır seymıs hehe

resımlerımı ekleyeyım
bu yenı hali
ImageShack - Image Hosting :: yenrb1.jpg

bu da eskı hali
ImageShack - Image Hosting :: eskdr1.jpg[/quote]

cnm ya çok yakışmış sana kendi gözün gibi hiç farkı yok bence ,bende amozon yeşil kullandım ama bende açık yeşil duruyodu,sanırım benim gözlerim ela olduğu için belirgin bir yeşil oldu gözüm...amozon kullana bilirsin çok doğal durmuş bence ...............:lepi:

nasıll bu amazon yeşilimii... :KK70: inanmam! pes dorusu resmen mavi olmuş bu benim gözler kahve... bendedemi böle durcak? çok hoş gözüküo ayrıca fotoda ...msnde konuşabilirmiyiz kullanıyorsan hala amazon yeişilini cemre

tabi konuşuruz nil özcüm sen msnnini yaz ben eklerim seni hayatım teşekkürler ayrıca bi arkadaşımız photoshop varmı demiş resimde photoshop yok sadece dudak kısmımı koyulaştırdım okadar cnm net olan göz rengimi koyayım yakından tabi ...

arkadaşlar idare edin biraz bulanık çıkıyo resimler ama normaldede kesinlikle böyle.

X