Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben aldım freshlook un bi yeşilini numaralı ama 1 saat bırakın 15 dakka takamadım ya. gittim değiştirdim bu lens hatalı diye aldığım yine aynı. sonunda pes ettim renkli lensten. çok da heves ediyorum çok doğal durmuştu ten göz rengime filan ama rahat edemeyip göremedikten sonra şıklığım şurda kalsın çünkü gözlerim 6 numara yani. şeffaf lenslerime geçiş yaptım tekrardan. bildiğiniz kaliteli ve en hassas gözü bile rahatsız etmeyen lens markası varsa lütfen söyleyiniz:)

Merhaba shiftcan, ben yaklaşık 9 senedir Zeiss şeffaf -07.00 numaralı lens kullanıyorum, aylık, bir kutuda 3 adet var. Daha önceleri B&L kullanıyordum, ama Zeiss ile çok rahat ettim. Tavsiye ederim.a.s yerimseniben

baushlombry9.th.jpg
[/IMG]

arkadaşlar uzun zamandır lens kullanıyorum yeni arkadaşlara yardımcı olabilirim. siteye resim eklemeyi tam bilemedim:KK70: kusura bakmayın..
birde ben mavi renk lens almak istiyorum ama sırıtmıcak ve mümkünse koyu mavi lacivert gibi gözümle uyumlu bir renk arıyorum böyle bir lens varmı .. yada kullanan? hiç bir lensi beğenmedim baktıklarımdan..

ARkadaşlar haber bekliyorum sizden banada yardım:KK70: Koyu mavi kaliteli bir lens yokmu lens olduğu sırıtmıcak

......................

Son düzenleme:
......................

Son düzenleme:
.......................................................................................

Son düzenleme:
4 yıldır lens kullanıyorum böle bi lens görmedim gerçek göz gibi geldi bana lensi kırk metreden anlarım yha :S sanırım kendi gözlerinde renkli :1shok:

yok cnm aksıne esmerım ve göz rengim çok koyu kahve

Son düzenleme:
güneş, çok güzel duruyor sende bu lens... bayıldım... çok doğal. gözünle çok güzel uyum sağlamış.....

Gerçeği yansıtmayan resimleri koymak burdaki arkadaşlara fayda sağlamayacağı gibi zarar da verir..resime göre gider alır hayalkırıklığı olur...keşke herkes birebir gerçekhayattaki görünüşünü yansıtan resimler koysa çok daha iyi olacak...kafa karıştırmaktan başka işe yaramıyor..lens sitelerinde insanlar gerçek görünüşünü koydukları gibi hangi ışık altında ve ne şartta çekildiğini bile belirtiyorlar..

Son düzenleme:
X