Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ben zaten çok uzun zamandır numaralı rainbow dark green kullanıyorum, kendi göz rengim ela gayet te beyaz tenliyim ve şimdiye kadar dark green le yarışabilecek lens görmedim şahsen. Sky blue da kullandım, gialloya oranla çok çok daha doğal duruyordu. Giallo yu beğenildiği kadar beğenmedim, sky blue bile çok daha güzel demek istediğim buydu. Lenste mi bir sorun var acaba, giallo kullananlar fotoğraf koyarsa sevinirim.

Son düzenleme:
ben dün kanalları değiştirirken desti izdivaça denk geldim sarışın bi kadın lensleri çok güzeldi acaba başka gören varsa resim ekleyebilirmi ben bulamadım

kıvılcımcım teşekkür ederim fakat baya oldu bu resim rujun markasını hatırlamıyorum ama avon oldunu biliyorum böle tüp içinde fırçalı bi rujdu:)

arkadaslar gunluk lensler oluyor bu gunluk lensler her gun bir tane mi kullaniliyor yani cuma gunu kullandigimiz lensi atiyoruz persembe gunu icin ayri bi lens takiyoruz bu mu ?

gerçekten mi.kıvılcım. nereden öğrendim... çabuk söyle. kaynağın doğrumu...ve ne zaman geliyormuş.....................

Son düzenleyen: Moderatör:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
arkadaşlar birşey söylicem ama kusura bakmayın neden bir lafı ortaya atıp bizleri merakta bırakıyorsunuz,lütfen devamını getirip,aydınlatalım

ben, kıvılcımla,konuştum. başka bir sitede okumuş.....2 haftaya kadar gelecek diyorlarmış........

teşekkür ederim sedacım merci tatlım:)sende lenslerini koyda görelim hadi biz karar verelim seninkiler daha doğal duruyodur belki göreceli kavram güzelim bu herkez beğencek die bişi yok ben kendime güvendim koydum resmi

lens satışı, yasak sitede arkadaşım.........................

arkadaşlar birşey söylicem ama kusura bakmayın neden bir lafı ortaya atıp bizleri merakta bırakıyorsunuz,lütfen devamını getirip,aydınlatalım

kusura bakmayın kızlar giremedim siteye tekrar..şuan okadar kötüyüm ki inanın hiç birşey düşünemiyorum...bir forumda okudum 2 hafta içinde geleceğini yazmış forumun üyeleri..orada gördüğümü yazdım sizlere..nekadar doğru bilemiyorum ama öyle yazmışlar..gelişmeleri haberdar ederim sizlere..

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…