Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

grnt020fg9.jpg

Makyajsız, cep tel. ile (flashsız) çekilmiş Rainbow elite dark green

Bir sonraki mesajımda kendi göz rengimi göndercem....

sedacım yaranmı var güzelim ya:KK70:çok basitce davranıyosun bak ben bunu becermişim sende koy sende görelim ozaman poz vermişim poz vermemişim konu lens ve o resmin içinde lensde var kesinlikle saygı duyuyorum bukadar kişi sorun etmedide senmi ediyosun yani komikleşme ya:KK70:

ha ayrıca seni nie bukadar rahatsız etti anlamadım yani=) benim bütün resimlerim böle kendimede lenslerimede güveniyorum yakışığınada eminimki oyüzden koydum zaten foruma ayrıca hoş durup durmamasıda seni ilgilendirmez tütün bas tatlııım geçer belki:KK66::KK66:heh:p

seda sen yakından tanımadığın bir arkadaş hakkında kendi aklınca nasıl yorum yapabiliyorsun,herhalde çok beyendin kompleks yaptın bana göre

:uhm:ayrıca ayfergo başka resimlerde beklioruz süper güzel omuş,güle güle kullan canım,benimde gözlerim baya açık bir ela,yeşilimsi olandan nasıl durur acaba bende lens alıcamda,bide şu orta pupil nasıl çok belirginimi

grnt020fg9.jpg

Makyajsız, cep tel. ile (flashsız) çekilmiş Rainbow elite dark green

Bir sonraki mesajımda kendi göz rengimi göndercem....

keşke biraz daha net çekseydiniz. tam anlayamadım ben. yalnız rainbowda olan pupil boşluğu yine burada kendini göstermiş. ..şunu biraz daha küçük yapamadılar. bende de rainbowun grisini kullanıyorum. çok doğal durduğunu söylüyorlar.........

:uhm:ayrıca ayfergo başka resimlerde beklioruz süper güzel omuş,güle güle kullan canım,benimde gözlerim baya açık bir ela,yeşilimsi olandan nasıl durur acaba bende lens alıcamda,bide şu orta pupil nasıl çok belirginimi

Çok teşekkür ederim angelina! a.s. Tahmin ettiğim kadarıyla göz rengimiz benziyor, eminim sende de bende ki kadar "doğal" durur. Şöyle söyleyim arkadaşlar, beni kahve gözlü bilmeyen insanlar direkt yeşil gözlü zannediyor. Çok çok doğal duruyor. İş yerimde kaldı dijital makinam, onunla da çekeyim daha iyi anlatabilirim. Ne güneş ışığında, nede aydınlatmalı ortamlarda belli olmuyor lens olduğu, çok güzel bir şekilde göz rengime uyum sağladı. Orta pupil hiç mi hiç belli olmuyor, ama tabii buradaki en önemli etken insanın kendi zemin rengi, açıklığı, koyuluğu. Benim şansım, zemin çok koyu veya çok açık değil, dolayısıyla hiç sırıtmıyor.:lepi:

ben aldım freshlook un bi yeşilini numaralı ama 1 saat bırakın 15 dakka takamadım ya. gittim değiştirdim bu lens hatalı diye aldığım yine aynı. sonunda pes ettim renkli lensten. çok da heves ediyorum çok doğal durmuştu ten göz rengime filan ama rahat edemeyip göremedikten sonra şıklığım şurda kalsın çünkü gözlerim 6 numara yani. şeffaf lenslerime geçiş yaptım tekrardan. bildiğiniz kaliteli ve en hassas gözü bile rahatsız etmeyen lens markası varsa lütfen söyleyiniz:)

okypete, yarın daha belirgin bir foto ekleyeceğim orada daha iyi anlaşılır. Gri lensde çok merak ediyorum, bir foto ekleme şansın olabilir mi?:uhm:

Teşekkür ederim okypete, çok hızlı oldu a.s yandan çekildiği için pupil boşluk belirginliği biraz belli oluyor, peki çevrenden aldığın tepkiler nasıl? Ben şimdi ikinci bir lens daha almayı düşünüyorum, giallo / gri arasında gidip geliyorum :KK43: o yüzden merak ediyorum.
Sen memnunmusun gri renginden?

tepkiler çok doğal durduğunu söylüyorlar. normal hayatta kesinlikle o pupil boşluğu resimdeki gibi belli olmuyor..bu resmi, bir arkadaşım merak ettiği için çekmiştim. duruyordu. ona göstermiştim, msn da......kıvılcım için.... giallo radikal bir değişiklik yapmıyor.. senin ne istediğine bağlı.....eğer tamamen rengim değişsin çok farklı bir renk olsun dersen gri, ama gözüme daha yakın ama biraz elalaştıran bir renk dersen giallo........

thank youuuu!kaydirigubbakcemile5 O zaman karar verilmiştir, giallo!
Peki emerald yeşil diye rengi daha var, bu renk konusunda bir bilgin var mı? Veya bilgisi olan arkadaşlar var mı?

onu güneş kullanıyor. daha önceki sayfada resmini çekmişti bir bakarsan geriye görebilirsin.....117 ci sayfa da resmi var..........................

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar bende sizden cesaret alarak yarin göz doktoruna gidecegim bende artik lens kullanmaya basliyacagim ins. :)

okypete, gerçekten süpersin yaaa! Ne sorsam, anında yanıt-yardım! Ne diyeyim valla! a.s.
Yalnız ufak bir problem var: kafam çok karıştı , emerald mı giallo mu kafamçokkarıştı :1no2:
Biraz daha bi düşüneyim, ama sanki giallo daha bi iyi durur gibi geliyo bana öffff:çok üzgünüm:

X