Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm resmini eklersen beni mutlu edersin ,yeni lens arayışı içersindeyim .resimlerini bekliyorum en kısa zamanda.

tamam canım koyacağım...ama önceden söyleyim bu lensi orta kahve-bal rengi tonlarında gözleri olanlara tavsiye etmiyorum...okyanus yeşili-turkuaz mavi tonlarında dönüyor..
kapalımekanda iyi görünsede dış mekanda ve güneş vurunca iyi görüntüler çıkmıyor ortaya...

gözbebeği seçilmeyecek kadar koyu kahve gözlerde de zaten yeşil değil boncuk mavi duruyor..bu lensi ancak gözleri koyu kahve olan ve mavi dursun damarsız olsun diyenlere önerebilirim..yanigüneş vursada gözleri bal rengi tonunda parlamayacak kadar koyu olanlara......gerçekten bal-kahve tonlarında gerçek göz rengiyle turkuazımsı tonlarda lens renginin kombinasyonu hayli uyumsuz oluyor güneş vurunca filan..

Son düzenleme:
Güneşcim çok sağol yaa..Çok yardımcı oldun valla..Rainbowları alışabilir myim acaba bilmiyorum ama bakıcaz artk napalım :S B&L un damarları olmasa denemk isterdim ama çok damarlıymış o da freshlook da zaten var damar ondan fazlaysa olmaz ki :S Neyse tekrar çok teşekkürler canım iyki varsın yahu

önemli değil :)
canım bi de şunu söyleyebilirim...rainbowlar b&l lerle kıyaslarsam daha rahatlar..
ben b&l takamıyorum 1saat bile gözümde rahat durmuyo
fakat rainbowu freshlooklar gibi 8 saat takıp hiç rahatsızlık hissetmediğim kadar olmasa da 3-4 saat falan rahat kullanıyorum...

teşekkürler cnm alakan için ,merakımı gidermiş oldun .hoş durmuş sende ayrıca söylemeden geçemiycem.............

Ben giallo yu beğenemedim ya, o kadar damarlı geldi ki, beğenenlerde nasıl duruyor cidden çok merak ediyorum.

Ben giallo yu beğenemedim ya, o kadar damarlı geldi ki, beğenenlerde nasıl duruyor cidden çok merak ediyorum.

Aslında lens markaları içerisinde en homojen dokuya sahip olan lenslerden birisi rainbow..
lenslerde az da olsa damar olmak zorunda zaten yoksa düğme gibi durur gözde...kendi gözümüzün içinde bile damarsı desenler var..
zaten sıfır damarlı bir lens yok benim bildiğim...sıfır damarlı olanlar da eğlence lensleri dedikleri lensler oluyor zaten...tiyatrocular falan takıyor sahnede...

Evet rainbow en az damarlı lenslerden birisi olmasına rağmen bazı renk seçeneklerinde damarlar daha fazla belli oluyor, mesela emerald green ve sky blue koyu gözlere takılınca damarları gösteren renkler....fakat gri veya menekşe rengini takınca yok denecek kadar az görünüyor (ki zaten bu renkler renk paletinin en açık renkleri)
..seçilen rengin orijinalgöz rengiyle uyumu çok önemli....gözbebeği seçilmeyecek kadar koyu kahve gözlerde giallo damarlı görünüm verir..çünkü gözler siyah lensin kendisi sarı...bu kaçınılmaz birşey...
ama bal rengine meyilli orta kahve göze takılınca damarlı durmuyor...rainbowlar yarı opak lens oldukları için orijinal gözle uyumu çok önemli...çok koyu gözleri olanlar için bu markada fazla renk seçeneği yok damar istemeyenler için...ancak gri rengi takabilirler...ona da çok açık demezlerse tabi...yada dark green olabilir

Son düzenleme:
canım bence sana öyle gelmiştir..sen gialloya bile damarlı diyorsan hiç başka lens arayışına girme bence :1rolleyes: çünkü şuana kadar gördüğüm en damarsız lens..eğer fotodan gördüysen sana fotoda öyle gelmiş olabilir..

cnm ılk defa fresh look bır mavı lensın kahve gozde bukdr dogal durdugunu gordum.. sıteye konulan resımlerdekı lenslerı beyenmıyorum cunku ben hı dogal degıller ama senın kı guzel gercekten, güle güle bakkk etrafına :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…