Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

rica ederim:) canım göz tabanın biraz açıksa inan çok hoş bir yeşil oluyor ve çok duru duruyor gözde. simdi illusions lenslerimi bekliyorum onlarda deep green. testeriçok hoş durdu. gelsin resim ekleyecegim. birde diamonds lenslerini mrak edenler veya düşünenler varsa hayatımda gördüğüm en yapay, damarlı, ben lensim diye bağıran renkeler ve bir o kadar pahalı. yeşil renginin testerini denedim, inanılmaz damarlı ve yapaydı. aklınızda bulunsun arkadaslar.

fall07222ve4.jpg
[/IMG]
bunlar acuvue 2 colors yeşilleri. bıraz daha az damarsız ve yogun bır yeşil .belki ela göz ustunde daha ıyı durur.fikrin olsun dıye koydum resmi

canım bu rengi ben de denedim testerini ama bende daha farklı bir yeşil durdu. almayı dusunuyordum ama karar veremedim onun yerine illusions deep green ısmarladım. acuvue 2 colors lenslerden memnun kaldın mı, kullanım açısından konforlu mu? bana biraz bilgiverirsen çok sevinirim canım

ilk resim: Bausch & Lomb(light green),ikincisi freshlook (gray), üçüncüsü illusions(violet), dördüncüsü solotica(hidrocor, verde marine), beşincisi freshlook (blue)

ImageShack - Hosting :: olhosun6.jpg

Yukarıda yazdıklarımı göz ve lenslerin sahibi diyo, onun yalancısıyım şutarafagitti

Çok ayıp arkadaşlar. Lensi beğenmeyebilirsiniz ama yorumlarınızı yaparken lütfen dikkatli olun. O kişi lensini beğendiği için resmini bizimle paylaşmış, bu tür yorumlar yapmak ayıp oluyor.

Çok ayıp arkadaşlar. Lensi beğenmeyebilirsiniz ama yorumlarınızı yaparken lütfen dikkatli olun. O kişi lensini beğendiği için resmini bizimle paylaşmış, bu tür yorumlar yapmak ayıp oluyor.
ayıbı sizden öğerenecek değilim arkadaşım..ayrıca yorumum da da bi yanlışlık bir ayıp görmüyorum..çok şükür şu ana kadar ne hayatımda ne de bu sitede ayıp bir şey yapmadım..sadece bir yanlış anlaşılma var ve ben o resmin resmi koyan arkadaşım tarafından bir siteden alındığını düşünerek o yorumu yaptım ki şuana kadar siteden indirilen resimlere çok daha ağır eleştiri yapanlar olmuştu..sanırım yorumumu yanlış anladınız..niyetim kimsenin kalbini kırmak değil ve öyle birşeye de kimsenin haddi olduğunu sanmıyorum...

ayrıca insanlar beğenmediği bi şeyide açıkça belirtmeli ,yalanmı söylenmesi daha doğru.beğenmediği halde ,aaa çok yakışmış çok doğalmı denmeli.sonuçta yorumlar lenslere kişilerin kendi göz renklerine değil çok saçma geldi bana.

Kivilcim bende giallo almayi düşünüyorumda ne dersin sen kullanicisi olarak ne önerirsin sence almalimiyim .ben gözümde3 belli olsun istiyorum yeşil olduğu az çok.sanirim kataloktaki gibi bi yeşil beklememeliyim dimi.

arkdaşlar bu lensler çok güzelmiş ,gayetde doğallar nedersinizsüprizzzzz

çok güzel durmuş. yalnız,dikkat ettiğseniz taban rengi, yani kendi göz rengi de açık. o yüzden renk açık durmuş... koyu renkli gözlerde böyle bir renk çıkması imkansız tabii.

acuvue2 color griden pek memnun kalmadım çünkü çok açık bir renk olduğundan lensin ortasından gözümün rengi çok çirkin gözüküyordu, ayrıca bulanma ve batma sorunu da yaşadım, gözüme de tam oturmadığı için gözümü ortalamıyordu bu yüzden lens kaydığı için kötü duruyordu.
avucue2 colors gri lenslerim:
acuvue2griet2.th.png
[/URL]
acuvuegriflalvr4.th.png
[/URL]

Son düzenleme:
bu lensler çok güzelmiş ya ,tam istediğim yeşil .Birileri getirsin artık şu canım lensleri türkiye ye..........süper ötesi renk aynı eşimin göz renginden hastayım bu yeşil gözlere yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kivilcim bende giallo almayi düşünüyorumda ne dersin sen kullanicisi olarak ne önerirsin sence almalimiyim .ben gözümde3 belli olsun istiyorum yeşil olduğu az çok.sanirim kataloktaki gibi bi yeşil beklememeliyim dimi.
canım öncelikle şunu söylemeliyim , giallo taban rengine göre acayip değişen bir lens..eğer gözün birazcık olsun açık kahveyse çok hoş bir ela renge dönüşebilir..benim gözlerim koyukahve bende bazen koyu yeşil bazen de sarımdı bir hal alıyor..sanki doğal göz gibi değişiyor lensin rengi..çok severek taktığım bir lensim..tavsiye ederim canım beğeneceğini umuyorum..fakat lensin ilk elime ulaştığı gün tam bir hayal kırıklığına uğramıştım..ilk gözüme taktığımda gözümde hiç yok gibiydi..bunun solisyondan kaynaklandığını öğrendim ve solisyonumu değiştirip onun yerine lensin rengini açan solisyon kullandım...ozaman renk kendini daha çok belli etti..doğallığına gelince,zaten rainbowun nekadar doğal bir yapısı olduğunu biliyoruz..ortadaki delik tek kusuru rainbow lenslerinin fakat gialloda ortadaki delik hiç belli olmuyor..yani kısaca gerek renk bakımından gerekse doğallığı bakımından tavsiye edebilirim canım..fakat öyle çok çok açık bir renk bekleme a.s.

canım bu rengi ben de denedim testerini ama bende daha farklı bir yeşil durdu. almayı dusunuyordum ama karar veremedim onun yerine illusions deep green ısmarladım. acuvue 2 colors lenslerden memnun kaldın mı, kullanım açısından konforlu mu? bana biraz bilgiverirsen çok sevinirim canım

canım acuvue 2 colors ben kullanmadım resim alıntıydı o yuzden konforunu bılemeyecegim ama okptye arkadaşımız acuvue 2 colorsın pearl grey rengini kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. konfor açısından nasıl olduguna belki yardımcı olabılır. illusıons deep green lenslerini denemiş miydin? benim görudugum kadarıyla ılgınç bır yapısı var çünkü

bu lensler çok güzelmiş ya ,tam istediğim yeşil .Birileri getirsin artık şu canım lensleri türkiye ye..........süper ötesi renk aynı eşimin göz renginden hastayım bu yeşil gözlere yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım bu solotica ouartzo lensleri bende çok begenıyorum. ortasındaki delik amazon colors takınden daha küçük. oldukça küçük yanı. ve çok damarsız. bende suanda bır arkadaşımın arkadaşı brezilyada siparişlerini verdim bir bunun bırde bunun mavıye kaçan topazıo rengi var onun. eğer fiyatı 60 ytlyı geçmezse alıcak insallah. o zaman paylaşırım fotolarını sizlerle. ama 60 ytlyi geçer dıye duşunuyorum fıyatı.ama arkadaşımın arkadaşı oldugundan ne derece saglıklı olur verdigim sipariş bılemiyorum

hangi siteden buldun bu fotoları bende bakmak isterim verirmisin adresi cnm.

Adresi farklı farklı sitelerden buldum resimleri ilk iki resmi lens satan yabancı bi siteden aldım .bu lensin 3 çeşidi var natural olan en doğalı bu diğerleri biraz yapma bunda göze takıldığında göz daha büyük gözüküyor diğerlerinin çapı daha küçük duruyor dier iki çedişinde gri renkleri falan daha yapmacık duruyor onlarında resmlerini koyarımm.resimleride youtube dan ekran görüntüsü alarak ekledim siteye.bunlarında fiyarı 93 $ tanesi yanlış hatırlamıyorsam bir çifti 180$ gibi bişe işte

gercekten cok guzelmıs ama fıyatıda guzel ben 60 ytl aldım mavı lens ama cok begenıyorum dogal bı gorunumu var kımse lens oldugunu anlamıyor bıle ne guzel gozlerın varmıs dıyolar hehe ya arkadaslar bısey soracam ben lenslerımı haftada bır kez fılan takıyorum yınede ıkı gunde bır suyunu degıstırmek zorundamıyım bu konuda bılgı verırsenız cok sevınırım

X