Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Buda solotica natural esmeralda rengi

Bu448119.jpg

vt848141.jpg

pWR48164.jpg

q3248191.jpg

canım bu tum serıleri için mi geçerli bir fıyat?yanı solotıca quartzo ve topazioda 176 ytl? ve yıllık mı bu lensler?

natural olanların fiyatı 176 bikaç siteye daha baktım ordada 20 ytl falan oynuo 150 falan o sitelerdede değişiyor.Hidrocor olanların fiyatı 130 ytl . Hidrocharme olanların fiyatı 145 ytl

kızlar fiyatını bilsek ne olucak alamadıktan sonra çünkü türkiyede yok bu lenslerden..keşke gelebilse ya..

kızlar fiyatını bilsek ne olucak alamadıktan sonra çünkü türkiyede yok bu lenslerden..keşke gelebilse ya..

cnım arkadaşımın arkadaşı brezilyada suanda. yanı uretıldıgı yerde bu lenslerin bende 60 70 ytlyse al bana ıkı tane bır daha kım gitcek brezilyaya dedim:) ama çok pahalıymış gerçektende. ben aylık oldugunu duşunerek o fıyatlardadır dıye duşundum sanırım yıllık bunlar.

merak ettiğim birşey war bilgi sahibi olanlara soruorum :)
gözlerim koyu kahwe siyah gibi. elegance honey kullandım bi ara. [hergüne wurmadıgım ıcın hıc bı rahatsızlıgında görmedim] fakat bal rengi oldu mu_ oldu. ama benım ıstedıgım bu deılmıs onu anladım :)) kendı goz rengımden bı iki ton a.kahwerengi olmasını ıstıorum. kahwerengi mi almalıyımmm n'apmalıyım :)

arkadaşlar ben freshlook hareli gri yi kullandım numaralı +4 numara hipermetropum ama onu takgımda bulanık görüyorum tam orta noktadan bakam gerekiyor ve puslanıyor bunun sebebi ne diğer markalardada bu oluyormu numaralı renkli lens kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

merak ettiğim birşey war bilgi sahibi olanlara soruorum :)
gözlerim koyu kahwe siyah gibi. elegance honey kullandım bi ara. [hergüne wurmadıgım ıcın hıc bı rahatsızlıgında görmedim] fakat bal rengi oldu mu_ oldu. ama benım ıstedıgım bu deılmıs onu anladım :)) kendı goz rengımden bı iki ton a.kahwerengi olmasını ıstıorum. kahwerengi mi almalıyımmm n'apmalıyım :)

canım amazoncolors markasının miel yanı bal rengini mutlaka denemeni öneririm. ben kullanıyorum . yeşilimsi olmayan açık kahve bir renk.

arkadaşlar ben freshlook hareli gri yi kullandım numaralı +4 numara hipermetropum ama onu takgımda bulanık görüyorum tam orta noktadan bakam gerekiyor ve puslanıyor bunun sebebi ne diğer markalardada bu oluyormu numaralı renkli lens kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

evet ben de kenarları puslu görüyordum gri lensimde. bir de bende miyopun yanında astigmat da var...ama sanıyorum ki hem lens gözü tam ortalamadığından bulanık görüyor olabilirm çünkü lensim kayıyordu :kızgın:

ya evet benimde fresslook dan var ama sağ gözüm beni mahvediyor kızarıyo çapaklanıyor bı kere yıkattımda optıkcıme gıtmeye utanıyrm sizce napsammm

arkadaşlar süper bir yer buldum ve lenslere inanamayacaksınız.
Bu lensler USA den sipariş ediliyor. Turkiye ye yolluyorlar. hazırda olan renklerden isterseniz 350$ Kişisel renkler isterseniz artı 50 $ daha veriyorsunuz. Numaraları isterseniz de yapıyorlar bu da tabii ek bir ücret. herşeyden önemlisi ilk önce doktordan göz bebeği ve gözün renkli kısmının çapını öğrenip yolluyorsunuz sipariş verirken, böylece gözde kayma veya kocaa bi kahverengi görünüm olmuyor.
Şöyle bir durum da var yurtdışından 100 dolar üzeri kargo isterken gümrüğe takılıyor, eğer mail atıp 100 dolar altı faturalanmasını isterseniz de yapıyorlar. Zaten küçücük bir kutu geleceği için sorun olmaz sanıyorum.
Bu da yaptıklarından bir örnek :) İnanamadım yeri de bu kızdan öğrendim zaten

Natural Green
burda hazırda olan yeşil var mesela ama dediğim gibi custom yaptırabiliyorsunuz

Youtube seyredebiliyorsanız bu da canlı canlısı :) Kızın gözleri siyaha dönük kahverengi bu arada
http://www.youtube.com/watch?v=vm_Bh4GISV4

Bu da mavisi göz gene kahve

http://www.youtube.com/watch?v=osLAQZQQwQQ&feature=related

Son düzenleme:
Tek yapmanız gereken istediğiniz göz renginin detaylı resmini yollamk bunun gibi, Bu da orjinal göz

İngilizcesi yeterli olmayanlar için mail atarken yardımcı olabilirim

merhaba arkadaslar.bende yıllardır lens kullanırım ara ara. devamlı taktığım hiç olmadı.saclarıma gore lenslerim değişti hep.en son sacımı siyaha yakın kahveye boyatmıstım o renkle freshkon baby aqua kullandım.daha once duydunuz mu bilmiyorum freskon lenslerin çapı buyuk gozleriniz kocaman oluyor,turkiyede de satılıyor.boncuk boncuk gozleriniz oluyor ama çok doğal durduğunu soyleyemicem.değişiklik isteyenler mutlaka bi denesinler..

şimdi saclarımda sarı balyaj var.artık mavi veya yesil lens kullanmak istemiyorum.sarı saç mavi,yeşil goz çok klasik geliyor bana.tenim de beyaz ama sarı sacla yakısmadığını dusunuyorum.bronz ten daha canlı duruyor.neyse uzatmayım,yeni lens arayıslarına girdim bal rengi dusunuyorum ama bu iri caplı lensleri kullanınca baska bi lens takamıyor insan.netten de az once bi lens buldum şimdi size ekliyorum onu.
geogold.jpg

alttaki lenssiz,ustte aynı goz lensli.
walla hanımlar ben bayıldım buna,daha once de netten(yurtdısı)hiç alısveriş yapmadım,korkuyorum.ama aklımda cok fena takıldı buna yaaa...

Son düzenleme:
X