Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

aaa bayağa pahalıymış ya .........!o zaman aylıklara devam.......malum tırnaklar uzun çok çabuk yırtılabiliyo başıma geldi çünkü,300 ytl verip kullanamadıktan sonra pek bir anlamı kalmıyo ,en azından aylıklar biraz daha uygun yırtılsada pek insana dokunmıycak bir meblağ 60 ytl.sağol cnm cvp için.......

ben zaten amozon kullanıyorum aynıysa sophistic le sorun yok.gri.mavi ve yeşilini kullandım,üçündende memnun kaldım doğrusu.birde freslook hareliyi çok beğendim bu iki marka dışında lens kullanmadım.eğer daha doğal duran lens markası varsa kullandığın yazarmısın .

025200x434xk2.jpg

canım dedigim yere gitmedin mi orda ıkı tane aldıgın takdırde 60 ytl yanı tanesı 30 ytlye geliyor.
bende freshlook hareli gri kullanmıştım .guzeldi evet ama koyuydu. bende şuanda amazon kullanıyorum ve çok memnunum açıkcası. başkada kullanıpta memnun kaldıgım olmadı.
eğer merak ettıgın bır lens olursa soyle ben resim bulup koyarım bulabılırsem

yukardaki amozon yeşil lenslerim ben çok doğal buluyorum .merak eden arkadaşlar varsa fikir sahibi olsunlar......

henüz gidemedim ama fırsat bulunca gidicem.en iyisi amozondan şaşmamak galiba cnm.

fall07222ve4.jpg
[/IMG]
bunlar acuvue 2 colors yeşilleri. bıraz daha az damarsız ve yogun bır yeşil .belki ela göz ustunde daha ıyı durur.fikrin olsun dıye koydum resmi

kızlar resmi hangi, adresten yüklüyorduk ya hep unutuyorum bi lens resmi eklicem de yazarmısınız hemen

acuvue şeffaf aldım ben,ilk kez taktığım için bir tuhaf..takması da belalıymış zaten..
astigmatım lens nosunu etkilemediği için renkli de alacağım :) :)

adresi buldum ama resim eklenmiyo ya sinir oldum bi sitede buldum çok güzel bir lens hayran oldum sizlerle paylaşmak istedim uğraşıyorum birazdan başarıcam umarım..

canım resim koymayı biliyorum fakat bir türlü olmuyor ya sinir oldum..canım bu maalesef yurt dışında satılıyor ama sipariş verebşliyorsunuz..daha öncede burada adı geçmişti solotica diye bir marka ben onun mel rengini çok beğenmiştim ama geçenlerde ıce rengiyle karşılaştım çok güzel damarsız ve deliksiz bir açık mavi..çok hoş gerçekten..güvenebilsem yurtdışından sipariş vericem ama tereddüt ediyorum ve nasıl sipairş edeceğimi de bilmiyorum..mel rengide tam aradığımız doğal ela bir renkti..biraz daha uğraşayım koymaya çalışıcam.

ay nihayet..birde yakından görünüşü var onu da ekleyim..keşke türkiyede olsa bu marka ya...canım sitenin adını unuttum vallahi:KK43: rastgele girdim adına bile bakmadım..

kızlar rainbow dark green lensli resmimin adresi ImageShack - Hosting :: img0589id2.jpg. biraz kalın bir lens ama renk olarak çok doğal ve damarsız,çok memnunum.

bu da kendi göz rengim, biraz sarıya bakan ela gibi çıkmış (ışıktan) aslında yeşile bakan ela gözlerim. ImageShack - Hosting :: img0600zu7.jpg
yeni birde illusions deep dreen ısmarladım.onların gelmesi biraz uzun sürüyor. geldiği zaman illusions lensleriminde görüntülerini paylaşacağım sizlerle. benim sormak istediğim birşey var , göz taban rengimi koydum belirgin bir yeşil-ela olabilmesi için sizce hangi renk lens kullanmalıyım? stediğim rengi henüz keşfedemedim:KK43:

kızlar rainbow dark green lensli resmimin adresi ImageShack - Hosting :: img0589id2.jpg. biraz kalın bir lens ama renk olarak çok doğal ve damarsız,çok memnunum.

Nefertiti çok teşekkürler resimler için a.s.
Gerçekten çok doğal durmuş, inşallah bende de böyle doğal dururlar :Saruboceq:
Ayyyy nasıl sabırsızlanıyorum, bir an gelse de lensler kavuşayım artık hihoyyyt

X