Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Merhaba kizlar;
Ben lens almak istiyorum. Solotica topazio/quartz ve natural touch baby blue bakindim. Ancak bir fikir sahibi olamadim. Acikcasi ilk kez lens kullanacagim. Gozlerim normalde yesil. Nasil durur pek de emin degilim. Mavi olsun fakat boyle abarti olmasin istiyorum. Bir de bu markalar arastirdigim kadariyla yurtdisinda varmis sadece. Yurticinde bunu saglayacak bir yer yok mu? Bilgilendirirseniz gercekten cok memnun kalirim. Konu acacaktim da mesaj sayisi yuzunden acilmiyor sanirim. Tesekkur ederim simdiden. Cevaplarinizi bekliyorum.

selam;
bende şu sıra lens arıyorum ve kesinlikle solotica quartzo diyorum ki; onu da şu survivor Fatmagül'de görüp beğenmiştim. Adriana Lima göz rengi diye geçiyor. benim tek sıkıntım numaralı lens kullanıyor olmam, sipariş verdiğimde bir aksilik çıkmasından korkuyorum. normalde rainbow giallo kullanıyorum ama sıkıldım artık, şu sıralar rainbowda solotica quartzoya benzeyen bir renk olup olmadığını araştırmaya çalışıyorum....

Bu fıtoraf mel demiş ama ocre ile karşılaştırdığınızda şuanki ocre renklerine daha yakın sanırım. Of kararsızlık çok kötü

sn hangisini düşünüyosun ve gözlerin ne renk canım...ocreyle mel arasında çok fark var öyle resimlerde görünen gibi değil bunlar bariz mel sırayla nc charm cor :122:...

sn hangisini düşünüyosun ve gözlerin ne renk canım...ocreyle mel arasında çok fark var öyle resimlerde görünen gibi değil bunlar bariz mel sırayla nc charm cor :122:...

Canım ben mel düşünüyodum ama en son bi arkadaşım aldı çok açık kaldı ve böle sarı sarı bakıyo kız:) ocrelere baktım çok hoş grimsi ela bi renk bar gibi onlarda. Ben öyle dursun istiyorum. Daha önce giallo kullanmıştı o da sarılık verdi gözüme. Benim gözlerim koyu ela aslında. Neden yeşil değil de sarı oldum anlamadım.

Bende mellerden charm ve cor mel var...charm gündüz fosforlu sarı yeşil arası duruyo hele cor nasıl sapsarı anlatamam dışarı haresi taşiyo sarılıklı gibi duruyo 1 kere takmadım onu..benimde hayalim gri ela bi lensti charm ocre aldım ama maalesef hiç öyle grimsi ela durmadı bende resimlerdekilerle alakası yok sadece gözümün rengini soldurup bulanıklastırdı ama benim gözlerim siyaha yakın koyu kahve...ela gözlüysen hiç gerek yok lens kullanmana ne güzel rengi varmiş....

Yaaaa ocreden umutludum of yaaa. Peki ne zaman aldn canım ocrelerini. Yeni seri daha güzel diyolar of tam korktuğum şeyi yazmışsın ocre hakkında. Canım gözlerim ela ama arada bi değişiklik istiyo insan. Öle heveslendim solotica işine de ama çok kararsız kaldım şimdi

3-4ay önce falan aldım canım yenileri nasıldır bilmiyorum...yanıltmak istemem ama yinede resimdekiler gibi olacağını zannetmiyorum..mesela resmen limon sarısı mellerimle foto cekiyorum o korkunç göruntu yerine cok guzel gözüküyo...ama insallah senin içine siner sonuçta göz renklerimiz farklı...

sanırım yeni seride renkler eskiye göre daha açık. bende yeni seri mel var. gözlerim açık kahve. fotolarınıda ekliyim sana . ilk taktığımda renkleri daha soluktu. şimdi solüsyon saolsun açtı rengini. daha baya açık yeşil oldular. makyajıma göre bazen sarıya bakan oluyorlar. :) ama uzaktan ve hatta dibimden lens olduğu belli değil. tam ela gözlü olanlarda hafif sarıya bakıyor sanırım. ocre daha az belirgin bi renk. lens almak her zaman riski birşey. herkeste farklı duruyor maalesef.

Canııım çok teşekkürler. Çok yardımcı oldu resimler. Sana yakışmış baya bi. İlk resim dışında sarı durmamış. Hafif bi grilik var hatta. Meller daha sarı duruyo sanırım. Solüsyonun ne buarada?

Saol cnm :) güneş direk vurunca hafif sarı oluyor bazen. Meller bende böyle durdu ama herkese farklı duruyor maalesef. Solüsyon all için one light kullanıyorum cnm, diğeri yanma yapıyor gözlerime.

ben şeffaf lens kullanıyorum uzuuun zamandır ama artık renklilere geçmek istiyorum.Yani madem illa lens kullanıyorum bari renkli olsun değil mi :) Ama şöyle bir şey var gözlerim koyu kahve ve göz bebeğim biraz küçük.Ortadan kahve kahve belli olsun istemiyorum.Ve tam olarak istediğim renk şuuu önerisi olan var mı:26:

Verde de hiç mavılik yok kı cnm verde marınede var .

O kızın gozundekıler hangı marka kı ?
Çok guzel .

Hareli ela rengi güzel ama lens benim gözlerime çok zarar verdi,kızardı kurudu kullanmayı bıraktım ben de

selamlar 20 yıldan fazldır lens kulanıyorum mavi istiyosan solotica yeni seri topazyo tavsiye ederim qoartzo yeşilimsi mavi solotica serisinde benim favoro lensim inanılmaz güzel benim gözüm koyu kahve bende mavi duruyor kızkardeşimin gözü elamsı yeşil onda inanılmaz güzel bir yeşil duruyor natural touch üretilmiyor yurt dışındada yok ben el yapımı fxeyes lens kulanıcısıyım fxeyesten başka takamıyorum zevkiine istegine göre yapıyolar custom fxeyes lens rihana megan fox cristina aqulera çok sanatçının llenslerini yapıylar makina lensi solotica qartzodan başka kulanmam sanada onerim mavi istiyosan topazyo derim veyahut solotica aqua marin ama soloticanın yeni serisi güzel mutlaka yeni serisi solotica türkiyede satliyor solotica arzu interneten satıyor veyahuten istanbulda yaşıyosan levente satılıyor solotica neşe deneyip alabilirsin ama solotica renkleri karıştırıyor solotica yeni serisi seni mutlu eder interneten almak istersen solotica arzu mükemel bir hanım efendi el yapımı lens kulanmadan önce bütün solotica veyahut istedigin bir marka varsa yurt dışında getirtiyor yılar önce benim natural touchlarımıda arzu hanım getirtmişti gözü kapalı güvenebilirsin ona kadınlar kulübünde veatman 10 kulanıcısı nicki bu ulaşamazsan bana yaz telefonunu verim sana

AQ COLORS GİALLO lenslerimin ela göz de duruşu ) tavsiye ederim.

Eklentiler

• $CYMERA_20130726_081155.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 773
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…