Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben şeffaf lens kullanıyorum uzuuun zamandır ama artık renklilere geçmek istiyorum.Yani madem illa lens kullanıyorum bari renkli olsun değil mi :) Ama şöyle bir şey var gözlerim koyu kahve ve göz bebeğim biraz küçük.Ortadan kahve kahve belli olsun istemiyorum.Ve tam olarak istediğim renk şuuu :KK43: Eki Görüntüle 831136 önerisi olan var mı:26:

freesllok gemston green istedigin renk hata birebir yani zümrüt yeşili çok güzel bir renk gözün koyu kahve freeslookun son üretigi üç lens gemston green bright blue ve sterling grey koyu renk gözleri olan insanlar için tavsiye ederimo renkten başka markada bulamazsın bulsanda göstermez soloticalar çok traş hiç tavsiye etmiyorum daha gösterişli daha opak renk istiyosan dessio forest gren tam orman yeşili isminide ordan almış ya desio bloguna üye ol sipariş ver benim siparişlerim türkiyeye bugün geldi gümrükten ellime geçmesi yanılmıyosam salı çarşamba desiolar çok kulanışli çok rahat lensler asla gözde kuruma yapmıyor çok memnun kalırsın freeslookta çok rahat dedigim gibi desio forest green sana şidetle tavsiye ediyorum mükemel 39 aro kargo parası almoyolar bana tasekür edeceksin desiolar italyadan geliyor ve çek cumhuriyeti ben 4 adet farklı renk istedim siparişimn içinde sana tavsiye etgim forest grende var bayıldım yeşiline senin gösterdiginden çok daha canlı daha yeşil p,şman olmayacaksın nasıl isterim diyosan desioo formuna üue ol üye olduktan sonra bayan ve erkek gözü iç,n ikkiye ayırmışlar bana göre bayan renkleri daha canlı bayan resmini tıkla hangi rengi istiyosan seç sepete at numaraa seç paypal güvencesiyle alışveriş yapman daha güvenilir olur beceremezsen kadınlar kulübünde solotica arzu hanım efendi var nicki vetman 10 arzu hanıma ulaş sana fefkalade yardımcı olacaktır yurt dışında getirtemeyecegi lens yok zamanında bana çok yardımcı oldu hı bu arada soloticalar traş dedimse ssoloticalarda kendini yenilemiş diye duydum mutlaka daha opaktır daha renklidir ben oldum olası solotica lenslerinin n.c serisi ourtzo rengine aşıgım eski serisi daha yeşildi yeni serisi daha mavi ben mavici oldugum için eski rengini beyeniyodum ama yeni rengine aşık oldum dedigim gibi solotica arzu hanımefendiye ulaş sana inanılmaz yardımı olur

opmer sahte lens mi satıyo ben ordan alıyodum yaa :/// sağ gözüm çok feci durumda bugün 1 saat taktım lensi birden batmaya başladı çıkardığım halde bütün gün battı umarım gözüme bişey olmaz hala acıyo :KK43:( napmak lazım acaba gözümü kaybetmem umarım ::KK43:(

opmer sahte lens mi satıyo ben ordan alıyodum yaa :/// sağ gözüm çok feci durumda bugün 1 saat taktım lensi birden batmaya başladı çıkardığım halde bütün gün battı umarım gözüme bişey olmaz hala acıyo :KK43:( napmak lazım acaba gözümü kaybetmem umarım ::KK43:(

evetkesinlikle sakın sakın opmer optikten alma bende kesinlikle önceden yılardır ordan alıyodum ama düzembazın teki üç kagıtçının teki daha önce diamond colors light grey kulanıyodum e zamanla esskidi kulanılmaz oldu batma yaptı gitim yenisini almaya aynı şişe aynı etiket aynı içindeki lens başka evde farketim e nihayetinde sürekli aloşveriş yaptıgım yer di şiseyi açınca a ne görim kulandıgım lensle ilgisi olmayan bambaşka bir lens daha koyu ve hareliydi bu pupilasında sarılıklarda yoktu telefon açtım yok böyle yok böyle bu yeni üretimiymiş külü yalan büyük bir araştırma yaptımki dünya para verip aldıgım diamond colors marka diye bir üretici firmaya rastlamadım anlıyacan koreden üç kuruşa lens getirip diamond colors adıyla satıyolar sakın sakın diamond colors ve diamond colors lens satın almayın koreden circle lens getirip milyara satıyolar acımasızlar lens dünyasıda diamond colorstan başka bir marka satmıyor çünkü diamond colors diye bir marka yok koreden getirtip etiketini kendileri basıp şişeye yapıştırıp satışa sunuyorlar elinle kaldır afişi kalkıyor diamand colors two dedikleri geo angel bunu bizat araştırıp buldum lens dünyasıda bana bir milyar küsüre diamond colors two diye satmıştı 20 dolarlık lensi ne kerizmişim ha rainbow ha diamond colors pek fark yok twolarsa pinky paradise.coma girinde neler var 20 dolar 25 dolar bence en saglıklısı desio.coma üye olun italyadan geliyor 39 yuro ama kargo parası almıyolar lenslerde müthiş rahat ve müthiş güzel 4 adet sipariş verdim bikaç güne elimde olur

$eded4a_DSC05315.jpg $f5bf7f_FreshlookColorblendsGemstoneGreen.jpg $d1b71d_DSC053282.jpg $59581b_DSC05329.jpg $75bb7c_gon1.jpg $529afd_grn.jpg :44:damarlı bu diğerleri damarsız gibi Freshlook Colorblends diyor ama bu ne renktir böyle yaaa :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:

Eklentiler

• $3beb86_00naturalcopy.jpg
    $3beb86_00naturalcopy.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 607
Son düzenleme:
Buarada akşamları daha koyu görünüyor dün hoşuma gitti mesela:) ama yinede biraz daha koyulaşması lazım renu mü koyulaştırır ki daha çok opti free mi ?

Buarada akşamları daha koyu görünüyor dün hoşuma gitti mesela:) ama yinede biraz daha koyulaşması lazım renu mü koyulaştırır ki daha çok opti free mi ?
.
Soloticalarda opti free diye biliyorum ama bunlardada işe yararmı acaba bide doğallık olarak nasıl

.
Soloticalarda opti free diye biliyorum ama bunlardada işe yararmı acaba bide doğallık olarak nasıl

bi arkadaş giallo rengini almş fotoğrafı vardı forumda görmüşsündür bence o bu renkten daha doğaldır bu hareli çünkü giallo hareli değil. bence fena değil ben beğendim doğallık olarak. ama rengi benim için çok açık oldu yeşili yani. sonuç olarak alınabilir :)

Kızlar renkli lens almak istiyorum... Ama çok doğal olmasını istiyorum.. Böle bazıları cıyak cıyak cırlıyo ya ben lensim diye öyle istemiyorum... Hangi markayı önerirsiniz???

Not: Bu arada lensin olası zararlarından haberdarım!!! Devamlı kullanım için değil, sadece özel günlerde kullanmak için alıcam..

merhaba ben rainbow öneririm gerçekten harika lensleri var. Her zaman herkese öneririm :KK3: bence rainbow lenslerini dene. hemen hemen her türlü lens yapabiliyorlarmış.

X