Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben netten öneri üzerine solotica platinium grey rengini aldım doğal durmasını istiyordum bende yakından pek doğal durmuyor ama süresi dolana kadar kullanıcam yine de. bilgin olsun:)

arkadaşlar benim göz rengim ela.gözlerim lenslerin renklerini alttan desteklemiyor.soflens açık yeşil aldım alttan desteklemeiği için hç hoş durmadı kardeşimin göz rengi kahverengi olduğu için o lens onda daha güzel durdu freslook hareli gri aldım oda durmadı çok eskien mavi kullanmıştım oda en lensi diye bağırıyordu ne yapacağımı şaşırdım bana mavi yakışmıyor kendini belli edecek güzel bir yeşil len öneriniz var mı acaba

rainbow fantasy green diye bir renk var daha doğrusu rainbow lenslerine bakabilirsin birde solotica çok güzel

Kızlar gözlerim yeşil ben bal rengi lens istiyorum sizce olur mu ? bir de hangi markayı önerirsiniz ?

Kızlar gözlerim yeşil ben bal rengi lens istiyorum sizce olur mu ? bir de hangi markayı önerirsiniz ?

Bence olur. ben solotica kullanıyorum ilk iki gün biraz batma yaptı ama şimdi alıştı çok rahat memnunum. solotica alabilirsin yada aylık düşünürsen freshlock ta olabilir.

Bence olur. ben solotica kullanıyorum ilk iki gün biraz batma yaptı ama şimdi alıştı çok rahat memnunum. solotica alabilirsin yada aylık düşünürsen freshlock ta olabilir.

Freshlookta bal rengi ya da saf ela var hiç kullandın mı ? ben true sapphire i kullanmıştım ve çok yapay duruyodu yapay durmasını istemyrm bi de sık kullanmıcam şeffaf kullanıyrm normalde

Freshlookta bal rengi ya da saf ela var hiç kullandın mı ? ben true sapphire i kullanmıştım ve çok yapay duruyodu yapay durmasını istemyrm bi de sık kullanmıcam şeffaf kullanıyrm normalde

Hayır freshlock kullanmadım ben ilk kez lens kullanıyorum ilk deneyimimde solotica oldu. Soloticanın doğal duran lensleri arasında aylık yok yıllık hepsi. Ama duyduğum kadarıyla freshlock ta doğal durabiliyormuş. Optikçilerde bulabilirsin freshlock deneyebilirsin. ara sıra kullanıcam diyorsan freshlock al bence.

Tamam canım çok sağol :)

Acuvue oasys'in aylık lenslerınden kullanıyorum hıc problem yaşamadım kuruluk yapmıyor tavsiye ederim

kızlar ben ilk kez lens aldım ve denedim çok yakıştırdı çevremdekiler ilk aldığım için yakışırmı yakışmaz mı emin olamadığım için freshlookla başladım gri rengini aldım mavi gibi durdu koyu kahverengi gözlerime ama daha doğal görünen bu renkten istiyorum tavsiyeleriniz neler sophisticle freshlook rainbow yada başka markalardan hepsini kullanan arkadaşlar en çok hangisinden memnun kaldı :)

freshlock hiç tavsiye etmiyorum belki herkeste aynı olmayabilir ama bana batma yaptı ayrıca bulanık gördüm sanki perdeli gibi hiç rahat değildi

Ordan yapıcaz da Dia, bs,nedir? Kendi gözümüzde bu ölçüleri nasıl bilemilcez

Son düzenleme:
-2.00 cor grafiteler var ,almak isteyen varsa bana ulaşabilir.

boush lomb amazon color ve freshlook kullandım hıc bırınden memnun kalmadım bugun solotıca sıparısı werdım bakalım o nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…