Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

B&L colors green
14.jpg

B&L star colors emerald green
13.jpg

B&L star colors amazon green
12.jpg

coopervision expression green

11.jpg

B&L star colors jade green
10.jpg

coopervision expressions gray

9.jpg

acuvue 2 colors hazel-green
8.jpg

freshlook colors gray
7.jpg

freshlook colors blue
6.jpg

freshlook colors hazel
5-1.jpg

B&L star colors pacific blue
4-1.jpg

freshlook CB turquoise
3-1.jpg

freshlook CB green
2.jpg

freshlook colors green
1-1.jpg

freshlook colors hazel güzelmiş ama taban rengi benmkinden açık ben de nasıl durur acaba denemek lazım :-) Deneyen varmı acaba turuncumsu etki yaratmasın sonra _???

Burcucum inanılmaz güzel durmuş lenslerin..:nazar:Lens olduğunu bilmesem asla lens demem. Çok damarlı damarlı gözüküyor mu yakından, ya da freshlook gibi noktalı yapısı belli oluyor mu? Eğer resimdeki gibiyse mükemmel gerçekten, yoksa resimde çıkmamış mı damarlar fln?Rengi de çok hoşuma gitti, tam benim istediğim gibi. Benim gözüm koyu kahve,bende de bu tonda durur mu ki acabaaa:sm_confused: İnsanlar lens olduğunu anlıyolar mı peki?Bi de bazı lenslerin renkleri bir kaç adım uzaktan belli bile olmuyorlar, bu o şekilde değil dimi? Çok fazla soru sordum arka arkaya kusura bakma!!:1hug:

çok teşekkür ederim arkadaşlarıma ilk fotodan göstermiştim gerçekte gördüklerinde fotodakiyle alakası yok çok daha güzelmiş dediler damar olayı hiç yok benim göz rengimde koyu kahve sendede bu şekilde durucağını düşünüyorum ben bazı formlarda yeşil ve mavininde bu kadar doğal durduğunu okumuştum alıcaksan onlarıda dene bence içinde kalmasın bunlar harika ya beni çok mutlu ediyolar bi tane daha alıcam moralinmi bozuk al tak bak aynaya düzelsin moralin :lepi:

çok teşekkür ederim arkadaşlarıma ilk fotodan göstermiştim gerçekte gördüklerinde fotodakiyle alakası yok çok daha güzelmiş dediler damar olayı hiç yok benim göz rengimde koyu kahve sendede bu şekilde durucağını düşünüyorum ben bazı formlarda yeşil ve mavininde bu kadar doğal durduğunu okumuştum alıcaksan onlarıda dene bence içinde kalmasın bunlar harika ya beni çok mutlu ediyolar bi tane daha alıcam moralinmi bozuk al tak bak aynaya düzelsin moralin :lepi:
kaydirigubbakcemile3 moral düzeltiyorsa ben de aliyim hemen yaaa :sm_cool: damar olayının olmamasına çok sevindim gerçekten. ankaraya döner dönmez gidip denicem. çok merak ettim! Yanlız bir de şu var,ben göz çapımı bilmiyorum.Doktora gitmiştim ama adam renkli lense karşıyım diye, tutturdu ölçmedi göz çapımı falan:mymeka: Tanitalar tek çapta mı oluyor acaba freshlook gibi?Senin lensin kutusunda kaç yazıyor cnm?

baktım 8.60 yazıyo ben çapa bakmadım alırken gözeme taktım baktım güzel durdu aldım valla:) yani o kadarını bilmiyorum :KK43:

sağol burcucum.. ben de aynen senin gibi yapcam sanırım :)

hiç önemli değil canım paralar boşa gitmesinde nolursa olsun kolay kazanılmıyo alıyoruz bari severek kullanalım ama bişey diyimmi ben bugün lensimin tekini lavobaya düşürdüm 1.30 saat aradım en sonunda musluğun üstüne fırlamış nasıl mutlu oldum ya:KK70: kafamçokkarıştı ama o korku yetti bana :KK70:

kızlarr lens temizleyici bi alet varmış galiba?varmış değil varda :KK70: kullanan var mı aranızdaa??

canııım kusura bakmaa şimdi gördüm teşekkür ederim yorumun için ben sana aldığım yerin adresini özelden göndericem şimdi orda her türlü yardımda bulunuyolar almadan önce deniyebiliyosunda :emir_bebek:

cnm msn adresimi yolladım sana özel msj olarak eklersen çook sevinirim cnm:dance::dance:

X