Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar,hareli gri,haresiz gri,haresiz mavi hakkında görüşlerinizi yazarmısınız.varsa hepsının resımlerını koyarmısınız,cok kararsızımmmmmmmmm.yarrrdııııımmmmmmmmmmmmmmmmm

benımde freshlook yesıl lenslerım elıme ulastı takmasında ınanılmaz zorluk yasadım bırılerı yardım etsın bı baskasına taktırdım bayaa bı surdu takması renk hosuma gıttı begendım ama cıkarması takması bılmıyorum nası olcak yaaaaaaaaaa yardımm

benımde freshlook yesıl lenslerım elıme ulastı takmasında ınanılmaz zorluk yasadım bırılerı yardım etsın bı baskasına taktırdım bayaa bı surdu takması renk hosuma gıttı begendım ama cıkarması takması bılmıyorum nası olcak yaaaaaaaaaa yardımm

canım ben 5 senedir kullanıom ve artık aynaya bakmadan çıkartıyorum lensleri henüz aynasız takamıom ama ... :) bence bi lenci yada gözlükçüden destek al burdan anlatılsa bile denerken yırtma ihtimalin olablir

canım ben 5 senedir kullanıom ve artık aynaya bakmadan çıkartıyorum lensleri henüz aynasız takamıom ama ... :) bence bi lenci yada gözlükçüden destek al burdan anlatılsa bile denerken yırtma ihtimalin olablir

canım tesekkur ederım maılın ıcın bende ılk denemem de kendım cıkarabıldım buyuk basarı :roflol: ama takma ısı nasıl olacak bılmıyorum yarın denemelere baslıcam sen yınede ufak tiyolar falan versen ne bılıyım bı arkadasım lensı elıne alınca dırekt lense bak onu ızle gozune yaklastırana kadar falan demıstı nasıl takcam ben bu lensı yaaaaa:uhm::bbo:

kızlar freshlook hareli yeşil lens ela gözde nasıl durur bu konuda tecrübesi olan var mı acaba??

valla ben aldım dırek yesıl gıbı duruyor ancak cok da begenmedım ben guzel bır yesıl degıl yanı.
onun yerıne grı felan deneyebılırsın

canım tesekkur ederım maılın ıcın bende ılk denemem de kendım cıkarabıldım buyuk basarı :roflol: ama takma ısı nasıl olacak bılmıyorum yarın denemelere baslıcam sen yınede ufak tiyolar falan versen ne bılıyım bı arkadasım lensı elıne alınca dırekt lense bak onu ızle gozune yaklastırana kadar falan demıstı nasıl takcam ben bu lensı yaaaaa:uhm::bbo:

cnm ben ilk lensi dr. da takmıştım ve dr. şaşırmıştı sen daa önce lens takmadıına eminmisin yoksa dalga mı geiçosun bnmle fln demiştisırnaşık şey

lensi parmagına al kase gbi durur zaten parmagında
diğer elinle göz kapagını hafif kaldır alt yada üst hangisi daa kolayına gelirse
lensi göz bebegine deilde daha beyaz tarfına dogru yerleştir bu arada lense bakma aynaya bak cünkü lense bakınca göz otomatikman kapanıo.
lensn gözüne yapştıktan sonra içinde hava boşlugu kalıcaktır gözünü lensin oldugu tarafa dogru baktırarak biras yerleşmesini sagla
sonrada gözünü kapat lensi kaydırıp gözünden cıkartmadan parmagını göz kapagında bastırmadan hafifce dolaştır ki hava kaldıysa lensin altında onlar cıksın gözlerini bi kac kere kırp
zaten büyük ihtimal yerleşir

umarım yardımcı olabilmismdirr :sm_cool:

cnm işaret parmağının ucuna koy karşıya bak,lense bakma.lensı ıtıkle,diger elının parmagıylada bastır hafif

arkadaslar noluuuuuuuuuuur freshlook haresız lens resmı olan koyabılırmıııııııııııı???? ona gore sıparış wercem

kızlar selam..ben de lens almayı düşünüyorum.daha önce hiç takmadım. aylardır karar veremedim ama ne renk ve ne marka alacağıma. sürekli takacağım bi lens olmicak ama yine de doğal fakat dikkat çekici olsun istiyorum .farkındayım böyle bi lens yok ama en azından istediğime en yakın olan lensi denemek istiyorum . ankarada oturuyorum ancak bakanlık yasakladığı için lensleri denettirmiyorlar. bi tane yer buldum sadece, onda da çalışan adam fazla isteksizdi ben de rahatsız oldum, sadece bi kaç lens deneyebildim ve sadece 2 tane markanın (freshlook ve b&l ) lenslerini deneyebildim. ikisi de çok yapay geldi. ya da kendime yakıştıramadım bilmiyorum.çok pahalı marka almayı düşünmüyorum, çünkü çok sık takmayı düşünmüyorum.Arada bir bi yerlere gittiğimde takmayı düşünüyorum sadece. B&L un lensleri acayip rahatsız geldi bana. freshlooklar daha iyi gibiydi. haresizleri hiç denemedim, sadece hareli deneme fırsatım oldu.freshlook hareli mavinin lens olduğu aşırı belli ve bence karşıdan bakanı rahatsız ediyor.yeşili çook koyu. benim gözlerim siyaha yakın koyu bir kahve. ancak güneş vurduğunda kahve olduğu anlaşılacak kadar koyu renkteler.freshlook hareli gri denedim, fena durmadı rengi açık mavi gbi durdu ama iki adım uzaktan renk fln hiç belli diil!!! yakından da zaten noktalı yapısı çok belliydi, cesaret edemem heralde bunu takmayı dedim ve vazgeçtim.ee yakından kötüyse ve azıcık bile uzaktan belli olmicaksa neden aliyim ki diye düşündüm. ama yine de aklım kalmadı deil.kendi göz rengim bana yakışıyor ama ne bilim , arada bir değişiklik olsun istiyorum. buğday tenliyim, simsiyah uzun saçlarım var .mavi gbi duracak (yani gri fln da olabilr) lenslerin daha çok yakışcağını düşünüyorum ama erkek arkadaşım yeşilin de mavinin de süper durduğunu söyledi. (laf aramızda kendisi pek anlamıyo gözde lens var mı yok mu:)), o yüzden doğal durup durmadığı konusunda ona pek güvenemedim.) ama sizlere güvenebilirim sanırım ! hadi kızlar yardım bekliyorum . ( hayat hikayemi anlatmış gbi uzatmışım kusura bakmayın. okuma sabrını gösterenlere tşkr:) öpüldünüzzz

freshlook yesili denedim.sonra da baska bi markanin gri sini denedim. bi sene icersinde daha farkli renklerde aldim...kendi gözm de ela olduu icin yesille mükemmel uyum sagladi ve genelde kendi gözrengim sandilar. Gri ise cok dikkat cekiyordu.ben cok acik tenliyim ve saclarim koyu sari.Lenslere baktim birde kendi göz rengime walla ben kendi göz rengimi hic bi seye degismem. Hem daha ii yakisyor hemde o hepsi yapay duran lensleri kullanip ta kendime ve gözüme yazik edemem dedim ve artik sadece renksiz lens kullaniyorum (miyopluum icin).

valla ben aldım dırek yesıl gıbı duruyor ancak cok da begenmedım ben guzel bır yesıl degıl yanı.
onun yerıne grı felan deneyebılırsın

bende freshlook harelı yesıl aldım ve gayet memnun kaldım kı gorenlerde pek begendı dogal duruyo bayaa ama tabıı zevk meselesıı :teytey:

ah malesef satılmıyor,ben de çok beğeniyorum o markayı hatta burada uzun uzun yazışmıştık soloticalarla ilgili.türkiyede satılmadığı için vazgeçmiştim.gözüm kesmedi taa brezilyadan sipariş vermeye.

ben amozonun lenslerini kullanıyorum,ilk başta freshlook hareli griyle başladım lens serüvenime ,birkaç rengini kullandım ama hareli gri kadar beğenmedim hiçbirini,şimdide amozon kullanıyorum.Amozon sophistic lenslerin aylıkları. El boyaması olduğu söylendi aldığım yerde ,ayrıca çokda doğal ben memnun kaldım.Yeşili ve grisini kullanıyorum ama yeşilibenim favorim ,mavisinide alıcam resimlerini eklerim arkadaşlar.........

tatlım bu bahsettıgın lensler numaralı mı, bı turlu anlayamadım su lens olayını ben yaa :nazar: ben numaralı bosch lomb lens kullanıyorum 8 yıldır renklıye gecemedım bı turlu, eskıden gözune gore capı yok derlerdı sımdı var da renk oturur mu kı cok sahte duruyolar böle yesıl sarı arası bısey ıstıyom sarısınım ben tenımde beyaz sacım da sarı... kaydirigubbakcemile

ankarada lens deneyebileceğim bir yer bilen var mı??? her yerde yasaklanmış da:kızgın:

ızmırde basoptık ve akoptıkte yıllar evel denıyordum ben hep
gözume kucuk gelıyordu, sımdılerde hıc bılmıyorum ama hep kısıtlı zaten yaw,
aman onun açığı yok bunun kapalısı yok dıyıp göstermeden almamızı beklıyorlar bızden!! :eek:klava:

lenslerin daha çok yakışcağını düşünüyorum ama erkek arkadaşım yeşilin de mavinin de süper durduğunu söyledi. (laf aramızda kendisi pek anlamıyo gözde lens var mı yok mu:)), o yüzden doğal durup durmadığı konusunda ona pek güvenemedim.) tşkr:) öpüldünüzzz

erkek arkadasın sen mutlu olasın dıye ya da gözunde senı perı kızı gördugu ıcın öle demıstır, benımkıde kocaman burnuma sureklı kücücük bayılıyorum mıcık falan der nası goruyolarsa bızı artık, şekerım sen bak begen freslook bıraz kalın lensler takması kolay degıl bakalım sıteden destek alalım benım de cok bılgım yok bu konuda :sm_confused:

freshlook bnm bildiğim piyasadaki en ince lens hatta bazı arkadaslar cok ince oldugu için kullanamıo hemen yırtıyodu..

X