Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ya bu solusyon olayı ne kadar can sıkıcı birseymıs o kadar para sayıp lens alıyorsun lensin rengini dokusunu bozuyor

evet bitanem ya...düzelir inşallah..
ha bu arada hem sana hem hazeli merak eden diğer arkadaşlara bikaç şey tekrarlayım

şimdi hani ben burada hazelin renk duruşlarının farklılığından bahsediyorum ya...şöyle de duruyo böylede duruyo..açık da oluyo koyu da oluyor diye...ama bu konuda yanıltıcı olmak istemiyorum...bir lensin bu kadar da çok renk değişimi yapması biraz normalin üstü gibi sanki...yani bakarsın diğer kişilerde belki bu kadar renk değiştirmez sonra üzülürüm

tekrar hatırlatayım benim kendi gözlerim de doğal ela gözler gibi kararsız ve ışığa göre renk değiştiren gözlerden...turuncu-bal ile siyah-koyu kahve arasında değişiyor..hatta lisede falan beni sınıfın içinde görüp sonrada okul bahçesinde dışarda gözlerimi görenler şaşırır sorarlardı..lens konusunda da bazı arkadaşlar...senin gözün koyu değilmiydi falan dediler bilirsin...
böyle olması belki olabilecek en farklı renk duruşları konusunda sizleri bilgilendirmem için avantaj olabilir.....ama hazellerin içinde sadece mavi yok..mavi göz dışında herşeye benziyorlar onu diyim

Son düzenleme:
rainbow gride sanırım bu renge benziyo cnm...ama orta boşluğu geniş raimbowların gride nasıl durur bilemiyorum denemedim cnm...

rainbowlarda pupil boşlukları renklere göre değişiyor onu da farkettim...her rengin pupili aynı ölçüde değil

duzelir cnm sen hiç kendini uzme ......

haklısın cnm goz renklerimiz farklı oldugu için farklı durabilr .....normalde diyebilrler onunda gozu kahverengi seninde..... ama oyle deil biliyorsun bazılarında daha baskın olan tonlar oluyor ya da gozunun parlaklıgı ya da matlıgı daha degisken olabiliyor ....bu yuzden hepimizde lensin durusu daha degisken olabiliyor

alakası bile yok cnm elite line grey denemıstım gozume klorak dokulmus gibi durmustu asla tavsiye etmem

ay cok fena cnm ben onu denemediğim için bilmiyorum.gri diye o renk olabilir dedim tatlım çünkü solotica quartzo aslında daha farklı koyduğu resimde değişik durmuş

canım amazonun damarlı olduğunu söylüyolar.soloticanın hem pupili küçük hem canlı renk az önce koyduğun lensin başka kişide duruşu böyle...

tatlısım ama soylede birsey var amazonun pupulı hepsinden daha dar....ama damarlı işte ....
bi de soloticanın diası 8.7 iken amazonun 8.6 bunlarında atlamamak lazım cnm

tatlısım ama soylede birsey var amazonun pupulı hepsinden daha dar....ama damarlı işte ....
bi de soloticanın diası 8.7 iken amazonun 8.6 bunlarında atlamamak lazım cnm

haklısın cnm gözünün çapıda önemli...pupil olarak buda çok dar tatlım soloticanın diğer serileri gibi diil...ama bide bunun için beklemek var oda uzun iş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…