Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet cnm...bu arada bal rengi için mail atmıştık ya bana cevap gelmedi sana geldimi tatlım...

selam kızlarrra.s.
canım bende o maili bekliodum demek hala cvp gelmedi sana tühbenneyaptımki
yokshire canım sen gialoların resmini koycaktın bi ara eğer koyduysan ssayfa sölede bakim canım

güneşcim bu arada durasoftun blue violetini denedim yapısı çok güzel lensin fakat doğal durmadı ya benneyaptımki

öylemi canım....yani b&l violet gibi durmadı öylemi :çok üzgünüm:

canım b&l violeti tam violet bunun içinde bulunan mavilikler çok yapay bi görntü verdi yada kişiden kişiye deişir be canım gözün belli bi rengi yok yani mor ve mavi birlşince kırmızı tonlarında bişeye dönüşmüş b&l violet daha iiyidi ama sen belki beğenrsin istersen sen de bi gözünde gör derim

yokshre canım çok puslu bi görntüsü var beğendim çok güzel durmuş göznde ama bnm gibi koyu gözlü birnde nasıl durur acaba senn gözlerin kahve tonlarında sanırım

canım makinam ii diil puslu durmuyo normalde tatlım renk daha farklı çıkıyo...benim gözlerimde kahve bazen koyu bazen açık oluyo orta kahve sanırım ...

evet cnm memnunum ama önceden çok seviyodum şimdi melleri alınca biraz pabucu dama atıldı melleri takıyorum hep giallolar gözüme koyu gelmeye başladı:)

evet cnm...bu arada bal rengi için mail atmıştık ya bana cevap gelmedi sana geldimi tatlım...

yok cnm geri donmediler bana ...zaten bana hiç guvenlir gelmemisti adamlar lens satısıyla ilgili bir site kuruyor fakat lens hakkında hiçbir bilgi yok cok tuhaf

herkes birbirine cok güzel bilgi veriyor burada lens markaları olsun renkleri hatta solüsyonları hakkında bile ama kimse fiyatlardan bahsetmiyor:sm_confused:
ben özellikle soleko ve rainbow marka lenslerin fiyatını merak ediyorum. rainbow icin 240 (cifti) soleko icin de 180(cifti) dediler bana.
acaba fazla mi pahali bu markalara göre ankarada yasiyorum ve özellikle bu markalari bulamiyorum. Hatta optikciler rainbow diye bir lens yok yanlis biliyorsunuz diyorlar:uhm:
Fiyatlar ve Ankara'da yasayan arkadaslardan bu markalarin nerede satildigi hakkinda bilgi alabilrsem cok sevinirimma.s

ARkadaslar bi sorum olacakti ben dun carsiya ciktim ve Lenslere baktim ve Freshlook markasindan gri rengini begendim.SAtici deneyebilirim dedi fakat deneyemedim malesef cünkü lens okadar yumusak biseydiki ne düzgün seklini aliyordu bende hafif parmagla düzeltim derken lensi yirtmisim yalnislikla :S.Sorum iyse sudur Bu lens normaldede bukadar yumusakmi yani benim suanki kullandigim lens markasi dandik ama hafifi bi yumusakligi var hicte yirtilmadi.Egerki beni aydinlatirsaniz sevinirim arkadaslar.He bide benim gözlerim elakahve Gri lens gidermi olurmu.Freshlook Gri kullanan varsa Bide Resim paylasirsa sevinirmyerimseniben.Coooooook yazdim yaa kusura bakmayin.:

Son düzenleme:

canım rainbowa baya pahalı fiyat vermişler...ama şunu da berliteyim..rainbowun hareli ve haresiz 2 serisi var hareli olanı daha pahalı...ben istanbuldayım..haresiz olanları 170 e satıyorlar benim aldığım yerde....
o bile pahalı..120 ye 140 a alanlar duyuyorum çünkü....
harelileri sormadım ama tahminimce arasında 30 lira bişey vardır o da 200 dür

Son düzenleme:

freshlooklar çabuk yırtılır...yırtılmasa da ucu kopar fare ısırmış gibi...onda bi anormallik yok..sonuçta aylık lens onlar canım...ama freshlookun en büyük tehlikesi bazen gözdede yırtılabiliyor olması...bi keresinde dururken başıma gelmişti...gözüme batmaya başlamıştı çıkarayım derken bi baktım lens yarısına kadar yırtıktı ve ucu da kopuktu... yırtığın ucu batıyormuş meğer gözüme...sonra huylandım gözümde kopmuş lens parçası aradım...gözümü kırptıkça gözümün önünde dolaşan bulanık bir parçanın dolaştığını hissettim (lens parçası çok ufaktı) ..kopuk parça gözümü kırptıkça içinde dolaştı..sonra gözümü yıkaya yıkaya zor kurtuldum aman derim...

Son düzenleme:

aman canım naptınn..öyle bi yazmışsın ki artık kimse freshlook almaz heralde kaydirigubbakcemile3 ben kendi kendine sağlam bir lensin gözde yırtılacağını sanmıyorum..belki gözünü ovmuşsundur yada o zaten yıpranmış yada hafif kenarları kopmuştur gözüne takınca da belki iice gitmiştir..ben 3 aylık lensimi 7 ay oldu hala kopmadan kullanıyorum...süreside geçti ama yinede ne bir kopma ne de kenarlarında herhang bir parçalanma oluşmadı..bana nedense freshlookların kullanımı rahat geliyor..bu kişiden kişiye değişiyır sanırım..rainbow bence çok daha ince..

canımcım taktığımda sapasağlamdı valla..kaydirigubbakcemile3
herkesin başına gelmez tabiki ama freshlookla baya problemlerim oldu benim...hiç anlaşamayız kendisiyle kaydirigubbakcemile3
sen iyi bakıyosun demekki lenslerine bitanem :)
hayret rainbow da bana kalın geliyo ve hiçbirini yırtamadım maşallah :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…