Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım aslında hazel veya fıstık yeşilini de görmeden hemen sadece dark green yakışıyo deme bitanem..daha seçeneklerin bitmiş değil :)
ha bu arada hazeldede biraz giallo havası var ama karşılaştırcak olursam giallolar daha renkli duruyor (daha koyu ve daha renkli) hazeller daha açık ve daha gri...
koyu hali kendi gözüme yakın renk de olsa açıklığı giallodan bariz farkla açık..bu konuda uyarayım da...giallo daha elamsı gibi..hazeller sanki renkli göze yakın açıklıkta

tatlım rainbow fıstık yesilini cok onceden denemıstım burayada yazmıstım kendi gozumun tonunu sadece biraz acmıstı oyle asker yesili gibide durmamıstı ben begenmıstım ama denerken yanımdakıler bunca paraya deymez alacaksan dark green al deyince bende dark green almıstım ...belki ısık yanıltıcı olmustur diye tekrardan fıstık yesilini demek istiyorum ...hazelde oldukca merak ettigim bi renk ....tatlım sen angelinanın bır fotografındakı gozlerini hazel benzetmıstın acaba hangisi hatrlıyor musun ?

güneş hazel sende çok çok güzel duruyo...gnz aradığın hazel olabilir tatlım hem doğal hem canlı saçına teninede çok uyar eminim...

aaaaaaaaaa rengi ne kadar cok benziyor hem senin hemde angelinın fot baktım neredeyse birebir aynı cok begendim ya

bende sonradan farkettim ve şaşırdım canım :)
halbuki o resme özenerek almamıştım hazeli..yani böyle duracağı aklımın ucundan bile geçmiyodu koyu renk diye aldım :)

bende sonradan farkettim ve şaşırdım canım :)
halbuki o resme özenerek almamıştım hazeli..yani böyle duracağı aklımın ucundan bile geçmiyodu koyu renk diye aldım :)

evet cnm hem grilik hem yesillik hemde sarılık var ...belki cnm senin gozunde bu kadar guzel duruyor ...belki senin gozunde biraz turunculuk baskın oldugu için olabilr mı banada boyle duracagını bilsem hiç dusunmeden alırım

uzaktan derken ne kadar uzaktan soruyosun canım ? bu kavram biraz kişiden kişiye değişiyor..ama şunu diyim kesin olarak...gündüz odanın içinde dahi..yani evin içinde bile belli oluyor...ben lensimi takıp babama göstermek istediğimde daha yanına tam yaklaşmadan ve ışığı açmak zorunda olmadan farketti ki..babamın gözleri bozuktur baya

ama dark greenin rengini göstermek için baya uğraşıyordum..odadaki ışığı açsam da rengi seçilmiyodu anca balkonda görebilmişti rengini :)
hazeller bildiğin bir renkli göz kadar açıklar canım...ama bazen açıkkahve de oluyorlar...

evet cnm benimde duymak istedigim buydu =)=) dark greenler uzaktan belli olmuyorlar anca birisinin yesil oldugunu farkedebilmesi için 1 metre kadar yakınımda durması gerekiyor ...yani fıstık yesilinden daha acıklar diyebilriz deil mı

evet cnm hem grilik hem yesillik hemde sarılık var ...belki cnm senin gozunde bu kadar guzel duruyor ...belki senin gozunde biraz turunculuk baskın oldugu için olabilr mı banada boyle duracagını bilsem hiç dusunmeden alırım

bitanem eğer tereddütün koyu durması ise hiç endişelenme...lensin kendisi baya açık renk açık turuncu ile beyaz boya karışımı...yavruağzı gibi mi desem öyle bi lens...canım onu soruyosan...ama ton farkı nasıl yapar bilmiyorum bitanem..belki direkt açık yeşil gibi olabilirsin benden açık olur sanırım...

evet cnm benimde duymak istedigim buydu =)=) dark greenler uzaktan belli olmuyorlar anca birisinin yesil oldugunu farkedebilmesi için 1 metre kadar yakınımda durması gerekiyor ...yani fıstık yesilinden daha acıklar diyebilriz deil mı

evet giallodan daha açık canım...bunlar daha griye yakın...diğer gözleri bilemem ama benim gözümde koyulaşarak yeşermiyor giallo gibi...hani elalardan bahsederken diyoruz ya bazı elalar koyu yeşile dönüyo diye...bende öyle olmadı bugüne kadar...
sütlükahve gibi duruyorlar genelde canım...

gözüme bir çift miss bon şekeri koymuş gibi oldum...o anki şokum görülmeye değerdi :roflol::roflol:

oh bee ekleye bildim sonundaa.. ya bu lens in adını bilen var mıı..߀n böyle bişi istiyorummm

X