Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

fantasy açık yeşilimi denedin cnm...bende çok merak ediyodum ama şu dönem arayışım geçti melleri çok sevdim:)sende aradığını bulursun inşallah tatlım...

yok cnm fantasylerden vazgectim hiç yanasmadım bile elite acık yesilini denedim cok acık geldi gozume

evet tatlım ya hakikaten rengi değişti biraz sauflonla kullanırken daha parlak daha güzeldi rengi...şaşmamak gerekiyomuş demekki...solekonun giallosu biraz daha farklı canım rainbowdan ben solekoyu daha çok sevdim...

canım ya bu solusyon sadece yeni alınan lenslerde bikaç kere kullanıp yumuşatmak için iyi..yani numunelik kullanmak lazım..büyük şişesi alınacak bir solusyon değil..

peki sende de lensleri takarken parmağından kayma ve gözüne zor orturtma durumu oldumu canım bu solusyonda ? benim lenslerin hepsi daha bombesi geniş gibi oldu gözüme takarken oturtmakta zorlanıyorum..sanki boyutu büyümüş de açılmış gibi...komik rüyam gerçek oldu :roflol: çarşaf gibi oldu

evet cnm giallo daha açık biraz benziyo...dark green bende hiç belli olmamıştı daha koyu durmuştu...sana mükemel yakışıyo tatlım imkanı yok lens olduğu anlaşılsın....

canım ya bu solusyon sadece yeni alınan lenslerde bikaç kere kullanıp yumuşatmak için iyi..yani numunelik kullanmak lazım..büyük şişesi alınacak bir solusyon değil..

peki sende de lensleri takarken parmağından kayma ve gözüne zor orturtma durumu oldumu canım bu solusyonda ? benim lenslerin hepsi daha bombesi geniş gibi oldu gözüme takarken oturtmakta zorlanıyorum..sanki boyutu büyümüş de açılmış gibi...komik rüyam gerçek oldu :roflol: çarşaf gibi oldu

ay çok alemsin cnm:)bende büyüme gibi olmadıda giallonun rengi matlaştı sauflonla muhteşem duruyo ancak baya yumuşadı lens inceldi sanki...bende büyük boyunu almıştım canım daha dolu maalesef:KK43:

yok cnm fantasylerden vazgectim hiç yanasmadım bile elite acık yesilini denedim cok acık geldi gozume

bende fantasynin açık yeşilini merak ediyorum cnm...bide cnm giallo ortama ışığa göre çok renk değiştiriyo güneş vurunca özellikle süper oluyo...

emerald green denedin sanırım..ben kullandım onu berbattı

vallaha cnm sadece elite line acık yesil dedim zaten ben takmadım yırtılma durumuna karsı onlar takıyorlarmıs kadın gozume taktı onceden de acık yesili denemıstım hadi dedim tekrardan deneyim ......nasıl anlatsam hiç hos durmadı bende lensim diye bagaran bi renk ....keske fantasy de deneseydim içimde kaldı ...

ay çok alemsin cnm:)bende büyüme gibi olmadıda giallonun rengi matlaştı sauflonla muhteşem duruyo ancak baya yumuşadı lens inceldi sanki...bende büyük boyunu almıştım canım daha dolu maalesef:KK43:

canımcım sen galiba benden daha sonra aldın solusyonu...renk değişmesini de sonradan farketmiştin...aman inşallah o dediğim şey sana da olmaz..çok sinir bir durum ya..hakkaten çok komik :roflol::roflol:...sauflon lensleri biraz toparlayıp büzüştürüyomuş demek öyle de olması lazım

vallaha cnm sadece elite line acık yesil dedim zaten ben takmadım yırtılma durumuna karsı onlar takıyorlarmıs kadın gozume taktı onceden de acık yesili denemıstım hadi dedim tekrardan deneyim ......nasıl anlatsam hiç hos durmadı bende lensim diye bagaran bi renk ....keske fantasy de deneseydim içimde kaldı ...

keşke deneseydin tatlım...ama insan denerken bunalıyo sıkılıyo hemen orda gözüm falan çok yanıyo benim hemen çıkmak istiyorum sonrada neden hepsini denemedim diyorum:)

anladım canım evet emerald green denemişsin o zaman :) elite line açık yeşili emerald green zaten..sadece o var giallo ve dark green dışında yeşil olarak...
mavi-yeşildi evet ve de pupili damarı çok gösteriyo...ah bilmemmiiiiiii :1rolleyes:

bence parlar bitanem :)
ve de daha saydam gözükürler...solocare opak yapıyo..sauflon daha şeffaf yapıyo rengi..

ben solüsyonu alalı 2 hafta falan olucak sanırım cnm hatırlayamıyorum yine:)umarım karşılaşmam öyle bişeyle:KK43:o zaman giallo için sauflon mel için solocare çünkü daha fazla parlarsa çok fena olur cnm bu parlaklık yeterli:)

anladım canım evet emerald green denemişsin o zaman :) elite line açık yeşili emerald green zaten..sadece o var giallo ve dark green dışında yeşil olarak...
mavi-yeşildi evet ve de pupili damarı çok gösteriyo...ah bilmemmiiiiiii :1rolleyes:

evet cnm rengi oldukca acıktı bi de yesil gibi durmadı nasıl anlatsam maviye kacan bi yesildi ...dark greenlerde fln pupul belli olmuyor ama acık yesilde pupıl oldukca belirgin bariz belli oluyor ....

keşke deneseydin tatlım...ama insan denerken bunalıyo sıkılıyo hemen orda gözüm falan çok yanıyo benim hemen çıkmak istiyorum sonrada neden hepsini denemedim diyorum:)

yok tatlım ben bunalmadım ama hepsini denemeye cok cekiniyorum sankı kotu birsey yapıyormussum gibi bakıslardan oldukca rahatsız oluyorum denerken ....musteriye alsada yeter artık cıksa gibi bakıyorlar bende bundan dolayı oldukca rahatsız oluyorum

lensler çoğalınca solusyon çeşidi de çoğalmak zorunda kalıyo malesef :)
çünkü her rengin huyu farklı evet...birisi bi solusyonla iyi görünürken öbürü de başkasıyla iyi görünüyor :)
evet solocare lensleri inceltti resmen ya...incelikten ve yumuşaklıktan parmağımdan kayıyo ve gözüme oturmuyo...valla büyük şişe demiycem lavaboya dökücem canım ya

evet cnm rengi oldukca acıktı bi de yesil gibi durmadı nasıl anlatsam maviye kacan bi yesildi ...dark greenlerde fln pupul belli olmuyor ama acık yesilde pupıl oldukca belirgin bariz belli oluyor ....

bide cnm dark greenin yapısı çok güzel göze yapışık gibi duruyo en ufak potluk bile olmuyo...

yok tatlım ben bunalmadım ama hepsini denemeye cok cekiniyorum sankı kotu birsey yapıyormussum gibi bakıslardan oldukca rahatsız oluyorum denerken ....musteriye alsada yeter artık cıksa gibi bakıyorlar bende bundan dolayı oldukca rahatsız oluyorum

evet canım ya öyle yapıyorlar yada biran önce alalım diye çok güzel oldu falan diyorlar..en güzeli önceden araştırıp alacağımız renkleri bilerek gidip almak bitanem...
ben mesela bundan sonra ela (hazel) dışında renk almam...belki başka markaları serileri deenyebilirim ama renk olarak eladan şaşmam..bu tip sınırları çizebilmek bile işimizi büyük ölçüde kolaylaştırır :)

lensler çoğalınca solusyon çeşidi de çoğalmak zorunda kalıyo malesef :)
çünkü her rengin huyu farklı evet...birisi bi solusyonla iyi görünürken öbürü de başkasıyla iyi görünüyor :)
evet solocare lensleri inceltti resmen ya...incelikten ve yumuşaklıktan parmağımdan kayıyo ve gözüme oturmuyo...valla büyük şişe demiycem lavaboya dökücem canım ya

acaba canım bu solocare benim melleride genişletirmi kahrolurum o zaman:KK43:onudamı sauflona koysam napsam...

bide cnm dark greenin yapısı çok güzel göze yapışık gibi duruyo en ufak potluk bile olmuyo...

bende o olayını oldukca begeniyorum ....meller bende oyle durmamıstı ama acıklıgı nedeniyle degil diası ve capı buyuk geldigi için gozune tam oturdugu için cok sanslısın cnm

X