Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

yok tatlım ben bunalmadım ama hepsini denemeye cok cekiniyorum sankı kotu birsey yapıyormussum gibi bakıslardan oldukca rahatsız oluyorum denerken ....musteriye alsada yeter artık cıksa gibi bakıyorlar bende bundan dolayı oldukca rahatsız oluyorum

evet cnm öleleride var ben o zaman inadına fazla denemeye gayret ediyorum eğer suratsızlarsa uyuz olsunlar diye:)sonrada teşekkür edip çıkıyorum:roflol:

acaba canım bu solocare benim melleride genişletirmi kahrolurum o zaman:KK43:onudamı sauflona koysam napsam...

genişletebilir canım senin meller de sanırım rainbowa göre daha rahat olduklarına göre daha ince ve su içeriği daha yüksek diye tahmin ediyorum...olasılık daha yüksek...

bende o olayını oldukca begeniyorum ....meller bende oyle durmamıstı ama acıklıgı nedeniyle degil diası ve capı buyuk geldigi için gozune tam oturdugu için cok sanslısın cnm

bende ondan çok korkuyodum cnm ya taşarsa sarı sarı gözüküse diye korktuğum başıma gelmedi:)aksine çok aşırı rahat ettim ranbowlarda tam oturuyodu bana şaşırdım bende...

genişletebilir canım senin meller de sanırım rainbowa göre daha rahat olduklarına göre daha ince ve su içeriği daha yüksek diye tahmin ediyorum...olasılık daha yüksek...

ben o zaman direk sauflon alıyım cnm nolur nolmaz işimi tehlikeye atmıyım:)

evet canım ya öyle yapıyorlar yada biran önce alalım diye çok güzel oldu falan diyorlar..en güzeli önceden araştırıp alacağımız renkleri bilerek gidip almak bitanem...
ben mesela bundan sonra ela (hazel) dışında renk almam...belki başka markaları serileri deenyebilirim ama renk olarak eladan şaşmam..bu tip sınırları çizebilmek bile işimizi büyük ölçüde kolaylaştırır :)

haklısın tatlım ...cnm aslında benimde artık kriterlerim belirli diası 14.00 capı 8.6 buyuk olan lenslere yanasmam ...aslında rainbow ve soleko dısındada baska bi markayı kesinlikle dusunmuyorum damarlaranmadan oldukca rahatsız oluyorum ne yazık kı pıyasadakı cogu markada damarlanma mevcut

bende en kısa zamanda sauflon alıcam canımcım...şimdi kıymetini daha da iyi anladım...zaten biliyodum da :)
inşallah gevşeyen lenslerimi geri toparlar :Saruboceq:

haklısın tatlım ...cnm aslında benimde artık kriterlerim belirli diası 14.00 capı 8.6 buyuk olan lenslere yanasmam ...aslında rainbow ve soleko dısındada baska bi markayı kesinlikle dusunmuyorum damarlaranmadan oldukca rahatsız oluyorum ne yazık kı pıyasadakı cogu markada damarlanma mevcut

evet cnm haklısın rainbow o konuda harika...bide güneşte farketmiştir sauflonla damarlar hiç belli olmuyo solocare de azda olsa belli oluyo sanki...

bende ondan çok korkuyodum cnm ya taşarsa sarı sarı gözüküse diye korktuğum başıma gelmedi:)aksine çok aşırı rahat ettim ranbowlarda tam oturuyodu bana şaşırdım bende...

banada erkek arkadasım soylemıstı gozlerimi acıp kapadıgımda meller biraz oynuyormus ....zaten melleri hiç begenmemisti neyse =)

evet tatlışım...sen zaten ölçüyü, damar sevmediğini ve her ikisine de uyan markaları belirlemişsin...sadece yakışan renk kısmı kalmış işin..onu da bulman yakındır :)

bende en kısa zamanda sauflon alıcam canımcım...şimdi kıymetini daha da iyi anladım...zaten biliyodum da :)
inşallah gevşeyen lenslerimi geri toparlar :Saruboceq:

toplar cnm evet en kısa zamanda almak gerekiyo bende değerini çok iyi anladım...rengini parlaklığını hatta damarlarını çok etkiliyo...

evet cnm haklısın rainbow o konuda harika...bide güneşte farketmiştir sauflonla damarlar hiç belli olmuyo solocare de azda olsa belli oluyo sanki...

evet canımcım solusyon farkı dokuyu bile değiştiriyor inanılmaz şekilde...hani daha önce de dedim ya rainbowlar oldu b&l diye...:roflol: sanki başka marka lens aldım gibi..haklısın o konuda canım bu da çok önemli bi tespit..bunu da söylediğin için sağol :)

banada erkek arkadasım soylemıstı gozlerimi acıp kapadıgımda meller biraz oynuyormus ....zaten melleri hiç begenmemisti neyse =)

mel makyajla kendini gösteren bi renk canım biraz riskli bi renk...bide herkeste çok değişen bi renk bi arkadaşıma denedik almayı düşünüyodu çok tuhaf oldu kör gibi baktı sanki nefret etti kendinde:)saç rengi ten rengi makyaj çok önemli hatta göz şekli bile çok etkiliyo...

evet canımcım solusyon farkı dokuyu bile değiştiriyor inanılmaz şekilde...hani daha önce de dedim ya rainbowlar oldu b&l diye...:roflol: sanki başka marka lens aldım gibi..haklısın o konuda canım bu da çok önemli bi tespit..bunu da söylediğin için sağol :)

evet canım ya yarın hemen sauflon alıcam bunuda kuzenime veririm şeffaf kullanıyo nasılsa...

evet en güzeli canım..şeffaf oldumu hiç açıldı koyuldu derdi yok oh ne güzel :)
hem daha da rahat eder gözleri nemli nemli...bende alıcam hemen...:)

mel makyajla kendini gösteren bi renk canım biraz riskli bi renk...bide herkeste çok değişen bi renk bi arkadaşıma denedik almayı düşünüyodu çok tuhaf oldu kör gibi baktı sanki nefret etti kendinde:)saç rengi ten rengi makyaj çok önemli hatta göz şekli bile çok etkiliyo...

evet cnm benimde herzaman soyledigim birsey renk tek basına yeterli degil =)....

evet en güzeli canım..şeffaf oldumu hiç açıldı koyuldu derdi yok oh ne güzel :)
hem daha da rahat eder gözleri nemli nemli...bende alıcam hemen...:)

evet tatlım süper rahat ediyo gözler ama ben sauflondanda çok memnun kalmıştım hiç yakmıyo gözleri...

evet tatlışım...sen zaten ölçüyü, damar sevmediğini ve her ikisine de uyan markaları belirlemişsin...sadece yakışan renk kısmı kalmış işin..onu da bulman yakındır :)

aslında cnm bana rengi en cok yakısan sophistic maviydi ama gel gor kı damarlanma var capı 14.50 hiç bana gore deil ...hem capı bana uyan hemde rengi bana giden bir tek dark green var galiba ....ama o da aksamları biraz koyu duruyor daha acık birseyler istiyorum ama bulamıyorum =(

aslında cnm bana rengi en cok yakısan sophistic maviydi ama gel gor kı damarlanma var capı 14.50 hiç bana gore deil ...hem capı bana uyan hemde rengi bana giden bir tek dark green var galiba ....ama o da aksamları biraz koyu duruyor daha acık birseyler istiyorum ama bulamıyorum =(

o zaman gialloyu seversin tatlım...hem çapı uygun hem doğal hemde dark greenden açık canım..

canım aslında hazel veya fıstık yeşilini de görmeden hemen sadece dark green yakışıyo deme bitanem..daha seçeneklerin bitmiş değil :)
ha bu arada hazeldede biraz giallo havası var ama karşılaştırcak olursam giallolar daha renkli duruyor (daha koyu ve daha renkli) hazeller daha açık ve daha gri...
koyu hali kendi gözüme yakın renk de olsa açıklığı giallodan bariz farkla açık..bu konuda uyarayım da...giallo daha elamsı gibi..hazeller sanki renkli göze yakın açıklıkta

X