Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet cnm yırtılsaydı eger daha cok uzulurdun ......acaba diyorum solusyonunda bi sorun olabilr mı bende solo kullanıyorum ama renginde ufak bir degisme oldu yani biraz matlastı aldıgın yere geri gotursen sorunlarını anlatsan fisi duruyorsa belki degistirebilrler

canımcım bu kullandığım büyük boy şişeden evvel küçük numune kullanmıştım önceden..(hazele değilde daha eski lenslerime) onlarda da aynı etkiyi gösterdi..
sende sorun olmaması belki göz rengi farkından olabilir bitanem...hatırlarsın resimlerden dark green de sende farklı bende farklı durmuştu...rainbowlar daha koyu gözlerde daha açık durabilme gibi bi özelliğe de sahipler...simsiyah gözler gri lensle bembeyaz oluyo biliyosun..
demekki benim gözüm senden koyu bitanem...senin gözün daha sarı..benimki daha bakır-turuncu gibi...o bile farkediyo demekki :)

cnm bi tane flaslı vadı onu koydum normalde daha yeşil gün ışığında çeker koyaım ufak bi fikir olsun diye koydum ben şimdi çıkıyorum öptüm hepinizi...

çok güzel durmuş gerçekten canım...aşık olduğun kadar varmış :asigim:
iyi günlerde kullan canım :)

bu solocare aqua bir de lenslerimin çapını büyüttü gibi oldu...başka anlatıcak kelime bulamadım anlayın işte :)
ilk günler hareli duran lenslerim şimdi haresiz duruyor...pot da duruyor...demekki bu solusyon lensi gevşetiyor da biraz...takarken de gözüme oturtmakta güçlük çektim...acilen sauflona döneyim ben :)

cnm bi tane flaslı vadı onu koydum normalde daha yeşil gün ışığında çeker koyaım ufak bi fikir olsun diye koydum ben şimdi çıkıyorum öptüm hepinizi...

bayıldım. bu melleri çok beğeniyorum ben.
güle güle kullanın. çok güzel durmuş.............

canım çok teşekkür ederim foto için...bu tongeçekten çok beğendiğim bir göz rengi benim ya..ama gnz nin dediği gibi önemli olan yakışması..sana yakışmış canım çok şanslısın...

çok güzel durmuş gerçekten canım...aşık olduğun kadar varmış :asigim:
iyi günlerde kullan canım :)

inanmıyorum!!! flaş flaş flaş!! güneş melleri beğendiiii :1shok::1shok:

hayret canikom sen nasıl oldu da mel beğendin Şeniz

canım ya bende hala geçmedi sanıyorum giallonun süresi birde takınca nedek bulanık gösteriyo diyorum..of of iyice lenssiz kaldım artık acilen karar vermem lazım benimm

inanmıyorum!!! flaş flaş flaş!! güneş melleri beğendiiii :1shok::1shok:

hayret canikom sen nasıl oldu da mel beğendin Şeniz

canım ya bende hala geçmedi sanıyorum giallonun süresi birde takınca nedek bulanık gösteriyo diyorum..of of iyice lenssiz kaldım artık acilen karar vermem lazım benimm

:roflol::roflol:
canımcım beğenmiş olsamda almak için düşünmüyorum..yorkshireimize gitmiş :) sadece göz olarak bakınca fena değiller..ama onun saçına ve tenine de yakıştığını düşünüyorum :)

Son düzenleme:
sanırsam bende daha sarı ve oldukca acık durmasının nedeni kahverengi gozumde sarı yansımaların fazla olması eger turuncu yansımalar olsaydı belki kahverengi_turuncu ustune sarı gorunumundekı lens konulunca yesil sarı gibi olurdu bende ise yesilligi yok denecek kadar az sarı bir renk olmustu

kızlar birşey danışıcam sizlere.
soruldumu bilmiyorum 412 sayfanın hepsini okuyamadım.
geçen ay elegance dan yıllık koyu mavi renkte lens aldım.(100 ytl'ye büyük boy solisyonu hediyeli olarak)
1 haftada sadece 3 kez taktım ve en fazla lensler gözümde 3 saat falan durmuştur.
1 hafta dolduğunda ise lensler gözüme acayip acı vermeye başladı.
çıkarttığımda ise teki gözümde yırtılmıştı.
yarın optikçiye gidicem ve lensleri iade edicem.
göz sağlığımla oynanıyor falan diye acaba lensleri değiştirirler mi?

ben mavi bi lens aldım ama hiç umdugum gbi çıkmadı benim gözlerim kahverengi mel rengi alsam acaba bende rengi açılırmı yoksa farkedilmezmi yardımcı olurmusunuz..ltf...

kızlar birşey danışıcam sizlere.
soruldumu bilmiyorum 412 sayfanın hepsini okuyamadım.
geçen ay elegance dan yıllık koyu mavi renkte lens aldım.(100 ytl'ye büyük boy solisyonu hediyeli olarak)
1 haftada sadece 3 kez taktım ve en fazla lensler gözümde 3 saat falan durmuştur.
1 hafta dolduğunda ise lensler gözüme acayip acı vermeye başladı.
çıkarttığımda ise teki gözümde yırtılmıştı.
yarın optikçiye gidicem ve lensleri iade edicem.
göz sağlığımla oynanıyor falan diye acaba lensleri değiştirirler mi?

gecmıs olsun cnm bence degistirmemeleri için hiçbir neden yok ama belki fis fln ısteyebilirler

sanırsam bende daha sarı ve oldukca acık durmasının nedeni kahverengi gozumde sarı yansımaların fazla olması eger turuncu yansımalar olsaydı belki kahverengi_turuncu ustune sarı gorunumundekı lens konulunca yesil sarı gibi olurdu bende ise yesilligi yok denecek kadar az sarı bir renk olmustu

evet canım bende aynısını düşünüyorum :)
mellerde durum gözün açıklığıyla lensin duruşunun açıklığı doğru orantılı
fakat rainbowda lensler daha koyu gözlerde tersine daha açık durabiliyor :) rainbowlar biraz ters orantılı..

evet canım bende aynısını düşünüyorum :)
mellerde durum gözün açıklığıyla lensin duruşunun açıklığı doğru orantılı
fakat rainbowda lensler daha koyu gözlerde tersine daha açık durabiliyor :) rainbowlar biraz ters orantılı..

evet evet cnm harfi harfine katılıyorum cok haklısın ....

cnm bugun soleko satısının yapıldıgı bi yere telefon actım testeri istettim adamlar ilk once gondeririz fln dediler sonra yok olmaz yapamayız ama soyle birsey yapabilrlermıs gaillo satın almak sartıyla bana gondereceklermıs eger begenmeme durumum olursa geri iade kabul edebilme sansları varmıs ...sence napsam cnm istesem mı ?
yrnada konaga gidip rainbow hazel ve fıstık yesilini denecegim ...en azından diger 2 sinide izmirde denemıs olurum ....soleko da cok kararsız kaldım adamlar bi de iade kabul etmezlerse napsam kı tamam mı desem ?

cnm bugun soleko satısının yapıldıgı bi yere telefon actım testeri istettim adamlar ilk once gondeririz fln dediler sonra yok olmaz yapamayız ama soyle birsey yapabilrlermıs gaillo satın almak sartıyla bana gondereceklermıs eger begenmeme durumum olursa geri iade kabul edebilme sansları varmıs ...sence napsam cnm istesem mı ?
yrnada konaga gidip rainbow hazel ve fıstık yesilini denecegim ...en azından diger 2 sinide izmirde denemıs olurum ....soleko da cok kararsız kaldım adamlar bi de iade kabul etmezlerse napsam kı tamam mı desem ?

canım bence geri iade kabul edebilirler belki ama yerine başka bir lens almak şartıyla kbul ederler..yan paranı geri vereceklerini hiç ama hiç sanmıyorum.

kızlarrrr geldim öncelikle hepinize teşekkür ediyorum:)bugün yine melleri taktım çok beğendiler...hatta arkadaşım arkadaşına lens diyince şok oldu kendi gözüm sanmış:)kesinlikle makyajla yakışan bi renk yoksa çok çiğ kalabilir.giallolarım artık gözüme koyu geliyo hep melleri takıyorum:)

gnz cnm bence riske atmadan önce rainbow fıstık yeşilini ve hazeli dene onlar içine sinmezse soleko ısmarlarsın...çünkü parani iade etmeyebilirler tatlım...

X