Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben mavi bi lens aldım ama hiç umdugum gbi çıkmadı benim gözlerim kahverengi mel rengi alsam acaba bende rengi açılırmı yoksa farkedilmezmi yardımcı olurmusunuz..ltf...

mel kesinlikle gözün rengini çok açan bi renk...o konuda korkun olmasın...yarın ben gün ışığında resimlerini koyucam iyice bakıp karar verirsin cnm...

bugün mellerin esmini çektim günışığı flaşsız ancak makina iyi diil rengi net veremiyo normalde çok daha yeşil güzel....

bunlarda soleko giallo günışığı flaşsız ancak güneşin dediği gibi solocare solüsyondan rengini biraz değişti...giallo için bence en iyi solüsyon sauflon...

ben daha öncede yazmıştım...benim gözüm kahverengi bana önerebileceginiz bi renk var mı ben gözlerimin biraz daha belirgin olmasını istiyoruum..yazılarınızı okudum daha çok rainbow u öneriyorsunuz galiba peki kahve göz için hangisini alablir yardımcı olabilrmisiniz...light grey nasıl acaba...karar veremiyorum da

canım hiç denemedim o rengi....bence deneten bi optikçiye gidip tek tek dene öle daha ii karar verirsin tatlım...

tatlısım senin yuz hatları ten rengini gozlerinin acıklıgını koyulugunu bilmeden birsey soylememız pek hos olmaz ...bana sorcak olursan kahverengi gozlulure yesil lensi onerebilrim cunku kahverengi ile yesilin kaynasması maviye nazaran daha guzel duruyor ...ama tabiki denemeden alma kafanda kurguladıgın renk belki sana gitmeyebilr ya da tam tersi olur ya da diası uymaz ...eger denemeden alacaksan bunları goz onune alıp bi tercih yap

cnm ya 2 side muhtesem duruyor =)bayıldım =)

saol cnm makinam biraz kötü çekiyo meli çok ama çok sevdim gialloyu takamıyorum artık koyu geliyo:)canım giallo alırsan mutlaka sauflonla kullan rengi çok daha güzel oluyo...bu arada sen lens denemeye gittinmi...

yalnız benim lensleri deneme imkanım yok gözlerim intihaplı ondan mikrop falan bulaşır diye korkuyorum ...ama yeşil ile gri arasında kaldım kararda veremiyorum

ben biraz kendimden bahsediim belki daha iyi yardımcı olabilrsiniz.. bugday tenliyim saçlarım açık kumral gözlerim kahve

saol cnm makinam biraz kötü çekiyo meli çok ama çok sevdim gialloyu takamıyorum artık koyu geliyo:)canım giallo alırsan mutlaka sauflonla kullan rengi çok daha güzel oluyo...bu arada sen lens denemeye gittinmi...

evet cnm ya ellerinde rainbowun her rengi yokmus rainbowdan bi tek acık yesili deneyebildim mavileri denemek istemedim acık yesil biraz gozumde potluk yaptı bi de rengi tam yesil deildi degisik bi rengi vardı anlamadım yuzumede gitmedi zaten...cnm cok merak ettigim bi markayı denedim illisions o kadar berbat durdu kı ustune para verselerde takabilecegim bi lens deil damarlanma oldukca fazla geldi hiç begenmedim yesili bile bariz kendini belli etti ...bi de gorevili bayan satmak için cok yakıstı fln dedi sinir oldum cıktım ...

bunlarda soleko giallo günışığı flaşsız ancak güneşin dediği gibi solocare solüsyondan rengini biraz değişti...giallo için bence en iyi solüsyon sauflon...

çok güzel durmuş bunlar da canım :)
benim kullandığım giallodan daha güzeller fotodan anladığım kadarıyla :)

ben biraz kendimden bahsediim belki daha iyi yardımcı olabilrsiniz.. bugday tenliyim saçlarım açık kumral gözlerim kahve

tatlısım ben sana desem kı beyaz tenliyim kahverengi gozluyum kumral saclıyım desem yardımcı olabilr mısın ...bence boyle yanlıs bi yonlendirme olur ...ama genede birseyler soylememızi istiyorsan rainbow dark green rainbow fıstık yesili rainbow hazel(hazeli denemedim bilmıyorum ama guneste oldukca guzel duruyordu =) bu saydıklarım bence oldukca dogal duran lensler ama kımısı iddalı sever kımsı dogal tercihini senin vermen lazım

fantasy açık yeşilimi denedin cnm...bende çok merak ediyodum ama şu dönem arayışım geçti melleri çok sevdim:)sende aradığını bulursun inşallah tatlım...

sende mi solocare mağdurusun yorkshirecim :)

evet tatlım ya hakikaten rengi değişti biraz sauflonla kullanırken daha parlak daha güzeldi rengi...şaşmamak gerekiyomuş demekki...solekonun giallosu biraz daha farklı canım rainbowdan ben solekoyu daha çok sevdim...

canım bence sana yeşil daha çok yakışır...giallo doğal çok belirgin olmayan yeşil...mel daha iddialı bi yeşil diğer markaları çok bilmiyorum tatlım...

tatlısım senin solekoları benim dark greenlere biraz benzettim seninkısı biraz daha acıgı gibime geldi biraz benzemıyor mu sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…