Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ay çok kötü olmuş canım ya...Allah akıl versin bunlara....gözüne plaka sokturmuş...ıyyyyy....
ve hiç desen yok dümdüz....desen olsun diye üstüne lens takıyor..gözler kat kat 3 kat gözükmüş...

ay çok kötü olmuş canım ya...Allah akıl versin bunlara....gözüne plaka sokturmuş...ıyyyyy....
ve hiç desen yok dümdüz....desen olsun diye üstüne lens takıyor..gözler kat kat 3 kat gözükmüş...

haklısın güneşcim berbat olmuş....kendi göz rengi çok güzeldi bildiğin robot gibi olmuş...10.000 dolara patlamış toplamda sanırım öle hatırlıyorum...üstüne para verseler yaptımam ya...

haklısın güneşcim berbat olmuş....kendi göz rengi çok güzeldi bildiğin robot gibi olmuş...10.000 dolara patlamış toplamda sanırım öle hatırlıyorum...üstüne para verseler yaptımam ya...

evet canım para da kendisi için sorun olmayabilir belki çok zengindir....millet dünyada şifa niyetine ameliyat masasına yatıcak para bulamazken bu garip yani....
para bi tarafa göz bu yani şakaya gelmez...görme sorunları ve körlük versaire gibi arızalar çıksa nolucak...bunu parayla bile tedavi edemez kolay kolay...insan kendisiyle bu kadar oynayıp Allah'ı kızdırmamalı bence

evet yani göz bu şakaya gelmez nası bi zihniyet bende anlamadım...gözünü renklendirmek için lens takıyosun zaten....parasıda diil cnm bence psikoloğa gitmesi lazım bu kadar takıntı çok tehlikeli...hadi bi yerini beğenmezsin gider estetik yaptırırsın normaldir ama bu çok başka bişi göz rengini değiştiriyosun ben korkarım açıkcası kör olurum diye...

kızlar sız kaynatırken diamond aydınlıkta tekrardan cektim .....birsey surmedigimden kırpıklerim cok sarı duruyor =)=)
dsc00397t.jpg

kızlar sız kaynatırken diamond aydınlıkta tekrardan cektim .....birsey surmedigimden kırpıklerim cok sarı duruyor =)=)
dsc00397t.jpg

çok kaynattık galiba :roflol::roflol: biraraya gelince ve birbirimizi sevince kaynatmalar kaçınılmaz oluyo :)
olsun canım kirpikleri boşver :)
burda fena çıkmamışlar :)

cnm ben sana birsey sorcam senin su an kullandıgın solekonun diası kac rainbowlar gibi 14.00 mı

gnz cnm bencede hoş duruyo arada takarsın...evet tatlım soleko 14.00 yani ben öle hatırlıyorum şişesini attım ama 14.20 olsa dikkatimi çekerdi.bu arada cnm diamondlar 14.00mü?

canımcım kendi gözünün baskınlığını solocare aqua hafifletmiyor mu...
lensler daha opak gibi olmuş sanki....

X