Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet günes kesinlikle haklısın en büyük hata burada yapılıyor tr tek ırka sahip bir yer değil aslında çok fazla göç alan ve çok fazla kültürün kaynaştıgı bir ülke sırf bu yüzden renkli lensi çıkaranlara agzına geleni sayar kuzenim naniknanik yolda giderken arkasaından gözlerin güzelmiş ama lens diyolar hemde bunu yapanlar kızlar!! düşünün ne kadar moralini bozar insanın yolda yürürken böyle tepkiler almak ama malesef yaşanıyor...

kusura bakma canımcım :)
herkesin ailesinin normal bir türk insanı olduğunu varsayarak genelleme yapmıştım..pardon :eek:

gunescim cnm eger halen hatırlıyorsan o sitedekı yazılanları bizimle paylasabilr mısn?aslında cok merak ettim =)

cnm bosuna kadınların en buyuk dusmanı yine kadınlardır diye dememısler :roflol:

aynen öyle bazı hemcinslerimiz gerçekten çok kıskançlar Allah herkesi özenipde yaratmış ama başkasında olup bizde olmayan tatlı geliyor sanırım :roflol:

ben sanırım kıs tıpıne giriyorum ama ten rengim oldukca beyazdır galiba ten renginde de porselen rengine giriyorum giyinisimde sıcak tonlarla aram hiç iyi deildir cogu zaman soguk tonlarda giyinirim...cogu zaman genellemelerden hoslanmam ama bence soylenenlerin bi kısmı dogru =)

Son düzenleme:
canımcım kış tiplerinin doğal saç renkleri kestane ile siyah arası oluyor sen kumralsın..yaz tipi oluyosun tatlışım..ama evet yaz tipleri de soğuk renk kıyafetler giymeyi gerektiriyor..kışla aralarındaki tek fark...kışlar renklerin en koyu tonlarını giymeleri gerekirken yaz tipleri daha orta ve açık renkleri giyebilirler :)

tatlısım sanırım demin yanlıs okudum sac renginde dorelik olur gibi okumustum nasıl okuduysam artık =) o yuzden kıs tipı olabilrim diye dusunmustum .....

Kızlar dark greenlerimden bitanesi bugün kabından çıkarırken yırtıldı ve çok üzüldüm daha 3 gün olmamıştı biliyomusunuz=((

Kızlar dark greenlerimden bitanesi bugün kabından çıkarırken yırtıldı ve çok üzüldüm daha 3 gün olmamıştı biliyomusunuz=((

eyvahsenağlamasenağlama oy canım geçmiş olsun...noldu da yırtıldı canımcım ? solusyonu mu fazla koydun acaba kaba... şansın varmış yine de, kapta yırtılmış...gözde yırtılsa daha beter olurdu...
eğer çok üzüldüysen ve tekrar istiyorsan onu tekli olarak satan biryer bulup tekini yeniden alabilirsin canım...üzülme...göze zarar geliceğine mala gelsin...

Son düzenleme:
evet cnm gunesinde dedigi gibi beterin beteri var iyiki kabında yırtılmıs =(
cnm ya canını sıkma tekini bi yerlerden alabilrsin bence =(

cnmlarım solotica mellerim geldi benim hosuma gitmesine ragmen kımse begenmedi ...gene ilginc yorumlarıyla canımı sıkmayı basardılar =(

canlarım bugun resimleri koyup sizinle paylasırım ......

cnmlarım solotica mellerim geldi benim hosuma gitmesine ragmen kımse begenmedi ...gene ilginc yorumlarıyla canımı sıkmayı basardılar =(

hayırlı olsun tatlım :) daha lenslerinin ilk günü..zamanla rengi oturur..millete kulak asma sen canımcım...sen aynaya baktığında beğeniyorsan mesele yok...belki de kıskanmışlardır ve moralini bozmak istiyorlardır..
ama meller de biraz açık renk olduğu için riskliydi yani..gialloyla kardeş lensler biraz...ama sana yakıştığına inanıyorum :)

Güneşcim evet galiba kaba solüsyonu biraz fazla kaçırmışım bide yeni bi kaba koymuştum biraz daha küçüktü o galiba biraz fazla koymuşum sıkışmış=( Napalım artk tek satan bi yerden netten vs. alıcam artk pof:1no2:

tatlımm bence çok güzel durmuştur sende tek korkum o lenslerin çapının biraz büyük olması taşma ve kayma yapmadıysa çok yakıştığına eminim.Öle yakışmadı diyenlerede hiç bakma tanıdığın insanlara gösterdiysen bianda farklı gelmişsindir alışamamışlardır senin beyenmen önemli zaten canımcım resimlerini bekliyoruz=)

X